pátek 19. dubna, 04:50 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Interiérový design
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Interiérový design
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Alena53
Status: nováček
Klikni pro filtrování

Plovoucí podlaha nebo Lino

Datum: 04.11.2009 18:47
 

Potřebovala bych vyřešit jedno dilema. Jedná se mi o podlahu na chalupě, kterou jsme dříve využívali jen k rekreaci, ale nakonec jsme se tam přestěhovali natrvalo, takže nám nyní slouží jako byt. Váhám mezi plovoucí podlahou a Linem, je pravda že v poslední době jsem slyšela mnoho názorů že plovoucí podlahu nikdy, vzhledem k tomu že máme 50ti kilového psa a je fakt že v některých frekventovanějších prostorech se za pěkného počasí nepřezouváme.

Spíš mi bylo doporučováno Lino. Původně jsem uvažovala o podlaze dřevěné, ale prý vzhledem k dnešní nabídce dřeva bychom brzy měnili a jak se jeden odborníik vyjádřil, takový pes podlahu zlikviduje do roka.

Nemáte zkušenosti? Díky moc za rady.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 7 z 8
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Plovoucí podlaha nebo Lino

    Datum: 06.02.2014 09:03
     
    p9030014.jpg

    .... my máme na chtatě dlažbu, nepřezouváme se a neměnila bych, jiné foto nemám winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Plovoucí podlaha nebo Lino

     
     
  • Autor: Kveta01
    Status: nováček

    Re: Plovoucí podlaha nebo Lino

    Datum: 04.03.2014 22:13
     

    Jj, přesně tak! Naprosto souhlasím, lino oproti plouvoučce je takový dogs-friendly, pesan tam můžeš "běhat" jak se mu vlastně zachce a není to takový ten pocit, kdy jde jak po ledu grinning smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Plovoucí podlaha nebo Lino

    Datum: 05.03.2014 07:38
     



    Hanamila1 napsal(a):

    Vzhledem k tomu, že se jedná o chatu, kde ale budete bydlet, bych se přimlovala za plovoučku, ale vzhledem k psovi možná zase pro kvalitnější lino. Nepřemýšleli jste nad vinylovou podlahou? To by mohla být taky možnost.

    Tazatel se ptal v roce 2009 , nemyslíte,že si už vybral a novou podlahu má ??? grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Plovoucí podlaha nebo Lino

    Datum: 05.03.2014 08:56
     

    ..... jestli mu všechno trvá jak u nás, tak možná ne grinning smiley

     
  • Autor: Natalka99
    Status: nováček

    Re: Plovoucí podlaha nebo Lino

    Datum: 24.04.2014 22:21
     

    Možná je to zastaralý názor, ale já mám lino ráda, dřív jsme měli lino skoro všude a nehledě na to, že teďka jsou ty technologie ještě lepší, myslím, že na chatu je lino úplná parádička a pohoděnka.

     
  • Autor: kinderova
    Status: nováček

    Re: Plovoucí podlaha nebo Lino

    Datum: 08.10.2014 13:08
     

    My máme dřevenou podlahu (magnum) a také bych neměnila...

     
  • Autor: Leona82
    Status: začátečník

    Re: Plovoucí podlaha nebo Lino

    Datum: 12.10.2014 15:51
     

    A co takhle marmoleum? Je pevnější než lino? Podlala a 50kg pes, no to moc nejde k sobě, ale na druhou stranu, tak stejně zničí i lino. Stačí tam chňapnout zubem nebo drápem a máte tam díru. Takže v tomto směru s tím hafanem nevím, nevím grinning smiley grinning smiley každá rada drahá.

     
  • Autor: kinderova
    Status: nováček

    Re: Plovoucí podlaha nebo Lino

    Datum: 07.11.2014 13:01
     

    Leona má pravdu, to lino je takové hodně bolavé, na pejska se víc hodí tvrdá podlaha coffe smiley

     
  • Autor: propiska85
    Status: nováček

    Re: Plovoucí podlaha nebo Lino

    Datum: 07.12.2014 18:44
     

    ahoj,

    s manželem jsme si nedávno také pořizovali nové podlahy Alaska Oak Vinylcomfort a můžu ti říct, že jsme také zastánci lina.

    Koupili jsme to od společnosti VIP-podlahy, mají tam dobré ceny, dobře se čistí a i jeho životnost je velmi dlouhá... winking smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Plovoucí podlaha nebo Lino

    Datum: 07.12.2014 19:10
     

    Tak jsem se poctive prokousala, co jste tu za ta leta napsali, nejdriv jsem si zoufala, protoze mam averzi proti plovoucce a lino jste mi tu rozmluvili, jelikoz podlahy jsou drevene a tudiz nerovne. Ale myslite, ze tohle by se dalo pouzit i na nerovnou podlahu? Dost se mi to zamlouva.

    [www.bydleni.cz]

     

    Tak koukam, tady dokonce tvrdi, ze to lze vyrovnat nejakou podlozkou. Nemate s tim mezitim nekdo zkusenosti?

    [www.vpodlahy.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Didi (07.12.2014 19:13)
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Plovoucí podlaha nebo Lino

    Datum: 07.12.2014 19:18
     

    Didi, to je prostě klasická plovoučka jen s jiným povrchem. Dávali jsem ji i na poměrně křivý podklad, podložka něco málo vstřebá. Ale pokud je podklad hodně boulovatý, může podlaha místy pružit a vrzat, případně se bude hůž pokládat, že nebude lehce zapadat do sebe. Ale je to skutečně dobrá volba oproti pvc nebo lepení vinylu na podklad. Odpadá dokonalé broučení nivelačky, často není třeba ani nivelovat.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Plovoucí podlaha nebo Lino

    Datum: 07.12.2014 19:39
     

    Majko, zase tak hrozne krive to neni, myslim, ze by to slo. Ja v tom baraku uz plovoucku mam, ale delal to kdysi muj muz, tak nic moc, ale zase nejak tragicky krive to neni. Kdybych to nechala firmu, tak by to snad dopadlo dobre.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Plovoucí podlaha nebo Lino

    Datum: 07.12.2014 19:43
     

    Mám obavu, že firma to bez nivelace nebude chtít udělat, ledaže se vzdáte záruky.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Plovoucí podlaha nebo Lino

    Datum: 07.12.2014 20:49
     

    Hm, to muzes mit pravdu.

     
  • Status:

    Re: Plovoucí podlaha nebo Lino

    Datum: 04.01.2015 01:09
     

    Jakým přípravkem vytíráte plovoucí podlahu ????? Poslední dobou jsem vystřídala několik přípravků a pokaždé se vytvoří na plovačce nějaký povrch, ve kterém jsou pak vidět všechny stopy. Nemůžu se toho zbavit, vyzkoušela jsem mj. i ocet, aviváž, jar, ale zatím bez výsledku eye popping smiley confused smiley angry smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Interiérový design (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.