čtvrtek 25. dubna, 19:23 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dům a vše okolo
hodnocení: 4.30
Diskutujte! Stavíte, nebo již bydlíte ve vlastním? Podělte se o řešení svého bydlení s ostatními!
 
 
 
 
Autor: HANA15
Status: začátečník
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: plot ploty

ploty

Datum: 22.03.2007 13:52
 
jáji už ty ploty mám namalovaný jen to postavit
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil HANA15 (24.03.2007 23:22)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 12
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 16.05.2014 09:27
     

    anebo tak grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: ploty

     
     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 16.05.2014 23:01
     



    kordula napsal(a):

    .......za uši nono smiley , Ti by zasloužili za gule

    .... Kordul eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley ! Auu ! Pomyšlení už bolí.

    Ale souhlasím - betonové ploty jsou hrozný. Taky jsem hledal čím bych se uchránil od sousedů a nakonec jsem zvolil thuje. Nic lepšího mě nenapadlo. Je pravda, že by se některé rostliny proti bet.plotu lépe zvýraznily.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 17.05.2014 08:07
     
    odolena_voda1m.jpg
    Další fotografie:

    ...... mě serou ty píčičandy obr. č1 ,............č. 2 to by mě nevadilo, ovšem ne kolem celého baráku

     
  • Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 17.05.2014 13:05
     

    Taku promiň, ale pro mě je thuje úplně stejně hrozná jako plot na kordulině obr. č. 1. Ani jedno se mně do zahrady nehodí. I když ten plot můžu nechat něčím pěkným zarůst, porůst, thuje se ničím neschová grinning smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 17.05.2014 13:18
     



    ivik11 napsal(a):

    Taku promiň, ale pro mě je thuje úplně stejně hrozná jako plot na kordulině obr. č. 1. Ani jedno se mně do zahrady nehodí. I když ten plot můžu nechat něčím pěkným zarůst, porůst, thuje se ničím neschová grinning smiley

    ... promíjím winking smiley . Taky z nich nejsem nadšenej. Před 15-ti lety se mi to jevilo jako nejschůdnější řešení. Trochu mi to připomíná hřbitov.

    Nastěhovali se nový spousedi. Sedli na zahradu, vč.jejich návštěv, něco dobrýho k pití drinking smiley , natočili židle aby dobře viděli a pozorovali jak nám to jde od ruky.Dodnes nemají barák a okolí dodělaný. Finančně jsou v pohodě, ale takhle jim to vyhovuje confused smiley .

     
  • Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 17.05.2014 13:43
     

    Jo, chápu to, ale přiznávám, že pro mě je opravdu schůdnější ten beton. Jak píšeš, mám thuje spojené také se hřbitovem grinning smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 17.05.2014 13:52
     
    1999.jpg
    Další fotografie:

    ... našel jsem fotku z r.1999, kdy jsme se oddělili od sousedů a thuje maj asi 80 cm. Pro porovnání jsem vyběhl ven to vyfotit ze stejného místa dnes. Tento živý plot mi vyhovuje víc než betonová ohrada. Už jsem o betonu taky uvažoval, ale zatím nechám thuje a budu 2x ročně stříhat.

    Nejvíc asi povyrostl stříbrný smrk a převislý modřín.

     
  • Autor: Jarka.
    Status:

    Re: ploty

    Datum: 17.05.2014 13:56
     

    taku mi se to líbí, hezky ostříhané a upravené thumbs down , rozhodně lepší než beton co tu pořád někdo strká eye rolling smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 17.05.2014 14:03
     

    Kdyby se dal jednoduchý betonový plot a nechal porůst přísavníkem, nebo něčím podobným, tak bude taky vypadat dobře. V zimě nevim. Možná by šel břečtan, ale ten moc nemusím. Betonovej nezabere místo a je hned hotovej (plot). Každému se líbí něco jiného.

    A tak to má být. winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 17.05.2014 15:05
     

    Taku,nejsou thuje jako thuje,v te vasi sestrihane podobe jsou pro me celkem schudne. U me na malem prostoru se musi setrit kazdy cm,tak si zivy plot nemuzu dovolit a nekdy si rikam,ze nez pletivo se zelenou siti,bych spis zkousla ten beton porostly prisavnikem... anebo popinavou hortenzii,to by byla nadhera. V zime na terase nesedime,tak by mi holy beton byl treba ukradeny. Ale tady ty betonove ploty nepovolili,tak to bylo vyresene.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (17.05.2014 15:08)
     
  • Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 17.05.2014 15:26
     

    Taku, u tebe se ty thuje thujím ani nepodobají. Máš to opravdu pěkné, upravené. Mně beton nevadí, ale nesmí se tvářit jako něco jiného. U moderních domů má i ten beton své místo, ale musí vypadat jako beton winking smiley Tvoje zahrada je vkusná, krásná, koukatelná, je vidět, že je dělaná a opečovávaná s láskou love smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 17.05.2014 15:57
     
    cedar-privacy-screen-slate-paving-bench-minimalist-garden-london-design.jpg
    Další fotografie:

    Mne by se libilo,kdyby nejak pred ten pletivovy plot sla nejak umistit drevena zastena. Nevim,jestli by to tam slo nejakym zpusobem upevnit. Zelen by na takovem pozadi mnohem vic vynikla a i v zime by to vypadalo hezky...

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 17.05.2014 16:39
     

    Anavi, vypadá to sice pěkně, ale na jak dlouho? Dřevo je prevít. spinning smiley sticking its tongue out

    Aby bylo pěkný, musí se furt udržovat. A je to dřina.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 17.05.2014 16:40
     

    .... já jsem thůjová, love smiley akorád už nevíme ,jesli sousedé za smrčkem neposlouchají grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 17.05.2014 16:43
     

    Než tůje tak to beton :-) tůjí si užijem na hřbitově

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dům a vše okolo (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.