pátek 19. dubna, 10:42 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dům a vše okolo
hodnocení: 4.30
Diskutujte! Stavíte, nebo již bydlíte ve vlastním? Podělte se o řešení svého bydlení s ostatními!
 
 
 
 
Autor: HANA15
Status: začátečník
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: plot ploty

ploty

Datum: 22.03.2007 13:52
 
jáji už ty ploty mám namalovaný jen to postavit
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil HANA15 (24.03.2007 23:22)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 12
  • Autor: J.Kovar
    Status: nováček

    Re: ploty

    Datum: 20.01.2014 14:38
     

    Přesně tak. Sám mám špatné zkušenosti s nákupem materiálu na plot v hobby marketech. Kolega z práce, když jsem si stavěl vlastní plot, mi doporučil sloupky-ploty.cz/. Dodání do pár dnů a sloupky stojí už skoro 2 roky bez známky poškození.

     
  • Autor: Reklama

    Re: ploty

     
     
  • Autor: Geraltice
    Status: nováček

    Re: ploty

    Datum: 13.05.2014 13:50
     
    galerie1_max.jpg

    Nechali jste si někdo dělat betonový plot?

    Já o něčem podobném uvažuji, koukala jsem, že mohou být i moc pěkné, moc se mi líbí třeba tenhle

     

    Máte s nimi někdo zkušenosti?

    (fotka není má, nejsem žádný fotograf, "ukradla" jsem ji na webu [betonoveploty.cz], raději už to po někoika nařčeních všude dodávám...smiling smiley)

     
  • Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 13.05.2014 13:55
     

    Je příšernej, to je tak do Valdic sad smiley

     
  • Autor: Geraltice
    Status: nováček

    Re: ploty

    Datum: 13.05.2014 13:59
     

    To je tím barákem (kostelem..?)smiling smiley

    Ale mohla jsem vybrat hezčí fotku, to je fakt smiling smiley

     
  • Autor: Deniska
    Status:

    Re: ploty

    Datum: 13.05.2014 15:12
     

    jj, ten hnusný kostel úplně kazí dojem z parádního plotu thumbs up .

    To má být legrace? Neznám větší nevkus než tyhle prefabrikáty s puncem baroka.

     
  • Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 13.05.2014 15:17
     

    Denisko, díky za podporu :-), není přece nic krásnějšího než barokní betonový plot:-)

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 13.05.2014 15:19
     

    ... no to tomu dali na prdel, takovou hrůzu kolem baráku a ještě nafoceno v pozadí s tou kostelní věží thumbs up

     
  • Autor: Deniska
    Status:

    Re: ploty

    Datum: 13.05.2014 15:20
     

    Jájo, to byl zřejmě jen nenápadný pokus o reklamu. No, koho by tohle byť jen napadlo, kupte si je raději v Polsku za zlomek ceny tongue sticking out smiley .

    Je možné, že někde u dálnice se lidi v zoufalé snaze uchránit obydlí a zahradu od hluku či prachu uchýlí k různým úchylnostem nono smiley

     
  • Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 13.05.2014 15:23
     

    Pak, ale betonový plot je funční a prospěšná věc, pak ale bez zdobných barokních parádiček. Tady jim určitě prach a hluk nehrozí :-)

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 13.05.2014 15:24
     

    jo, to je domácí práce, když vnutí na různá diskusní fóra dostatek odkazů, dostane pár korun eye rolling smiley

     

    Plot se mně nelíbí, ale jsou fakt místa, kde je to menší zlo než sousední továrna či frekventovaná cesta

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 13.05.2014 15:28
     



    HanaK napsal(a):

    jo, to je domácí práce, když vnutí na různá diskusní fóra dostatek odkazů, dostane pár korun eye rolling smiley

     

    Plot se mně nelíbí, ale jsou fakt místa, kde je to menší zlo než sousední továrna či frekventovaná cesta

    .......tak alespoň ve stejné barvě eye rolling smiley

     
  • Autor: Geraltice
    Status: nováček

    Re: ploty

    Datum: 15.05.2014 15:19
     

    Já nevím, mně vážně nepřijde ani zdaleka strašnej a rozhodně ne v tom moderním podnikatelském baroku, které mi taky přijde jako peklo.

    No, i když... asi jsem fakt zvrácená: [goo.gl] (Google obrázky), většina z nich mi pekelná nepřijde smiling smiley a do těch jednodušších bych možná i šla (ale ty jsou tam asi omylem). Ale máte pravdu, i ten plot do toho stylu teda spadá...

    Nojo, já jsem zvrácená ve všem, i u filmů to tak mám, čím horší hodnocení, tím více se mi líbísmiling smiley

     

    Jj, tu práci z domova jsem jednou měla.. Vydržela jsem to přesně den a pak jsem se raději zařadila zase do normální pracovního procesu... smiling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 15.05.2014 15:37
     

    Fakt ti nepřijdou strašné? Já bych architekty těch pekelností věšela pro výstrahu za uši do průvanu!!! nono smiley

     
  • Autor: Geraltice
    Status: nováček

    Re: ploty

    Datum: 15.05.2014 15:41
     

    Tenhle se mi vyloženě líbí: [goo.gl] ale to se do toho vyhledávání asi dostalo omylem smiling smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 16.05.2014 06:59
     



    Anavi napsal(a):

    Fakt ti nepřijdou strašné? Já bych architekty těch pekelností věšela pro výstrahu za uši do průvanu!!! nono smiley

    .......za uši nono smiley , Ti by zasloužili za gule

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dům a vše okolo (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.