pátek 29. března, 12:04 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dům a vše okolo
hodnocení: 4.30
Diskutujte! Stavíte, nebo již bydlíte ve vlastním? Podělte se o řešení svého bydlení s ostatními!
 
 
 
 
Autor: HANA15
Status: začátečník
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: plot ploty

ploty

Datum: 22.03.2007 13:52
 
jáji už ty ploty mám namalovaný jen to postavit
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil HANA15 (24.03.2007 23:22)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 12
  • Autor: Wrum
    Status: nováček

    Re: ploty

    Datum: 16.02.2013 17:17
     

    No to koukám, nádhera!

    U nás by tohle asi nemělo šanci, vsadím se, že by si z toho někdo udělal terč na vzduchovku. Plus nevím, nevím, jestli mě by se chtělo betonovat, ale to už je jen detail. Každopádně palec nahoru.

     
  • Autor: Reklama

    Re: ploty

     
     
  • Autor: Petra_9
    Status: začátečník

    Re: ploty

    Datum: 21.02.2013 12:46
     

    Tak ten plot s hrníčkama jsem už taky jednou viděla naživo,ale nebylo jich tolik.Jeli jsme ke známých na chatu do Jeseníků a u sousedů tak měli vyzdobený plot.

    My teď vybíráme plot na domeček,ale zatím nevíme jaký.Ale asi to bude buď poplastované nebo pozinkované pletivo.Poradíte co by bylo lepší?Nebo mezi nima není nějaký podstatný rozdíl?

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 21.02.2013 13:37
     

    coffe smiley ahoj . no je a ne malý .. ten pozinkovaný budeš brzo co pár roků natírat .. winking smiley když už pletivo , tak to poplastované ...

     
  • Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 21.02.2013 14:54
     

    Já se chystám na gabiony smiling smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 21.02.2013 15:00
     

    já mám zepředu laťový , ale už dvacet let - začíná hnít .. zbytek kolem máme pletivo -- jindy nebylo moc možností - jsme na křižovatce - tak ze všech stran - zezadu soused nějak nepospíchal - tak jsme to tam udělali taky my .viděla jsem díly z umělé hmoty - co vypadají přesně jak naše desky v plotě . ale bylo by to děsně drahé , když uvážím ., že by se musely vyměnit i vodorovné trámky ..

     
  • Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 21.02.2013 15:57
     

    Jsem nevzdělaná co jsou gabiony?

     
  • Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 21.02.2013 16:43
     

    Drátěné koše, vyplněné různým materiálem (třeba lomový kámen, oblázky, mohou být i dřevěné špalíky, může být i substrát-nejčastější bývá ten lomový kámen), stručně řečeno smiling smiley

     
  • Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 21.02.2013 16:51
     

    JJ tak to je pěkné a jak to použiješ na plot?

     
  • Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 21.02.2013 17:01
     

    Po celé délce bude asi 0,5m gab. podezdívka, do výšky asi 1,8m budou pole jenom se sítí, prostřídané polem jako gab. zeď. Ta prázdná budou osázená popínavkou (třeba břečťan) a nějaký keřík, prostě částečně ozeleněný, délka je přes 80m, tak aby to nebylo fádní

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 21.02.2013 21:50
     

    Iviku co budeš mít za kámen jako výplň?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 22.02.2013 10:04
     



    ivik11 napsal(a):

    Já se chystám na gabiony smiling smiley


    líbí se mi ty s kameny thumbs down brala bych hned, ale u mě by nebylo je kam dát confused smiley a asi to nebude taky levná záležitost, že? winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 22.02.2013 10:10
     

    Já budu dávat jako výplň lomový kámen a opravdu, levné to není. Ale vychází to skoro podobně jako jiné stavebnicové ploty, myslím ty z betonových prvků. Pod gabiony se nemusí dělat betonový základ, což je výhoda thumbs down, je to prostě stavění na sucho

     
  • Autor: Wrum
    Status: nováček

    Re: ploty

    Datum: 24.02.2013 17:20
     

    Zase když už ten s plastem, tak ale nešetřit. Známý si pořídil nějakou noname levnotu a poplastování při prvním mrazíku začlo praskat, to co zůstalo, se pak po plotu dalo posouvat jak kuličky na počítadle, a stejně se tomu natírání nevyhnul.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 24.02.2013 17:48
     

    ahoj -- no jasně - nejlepší je někde v hobby centru a hezky se zárukou .. Němci si těžko dovolí prodávat šmejd .

     
  • Autor: Wrum
    Status: nováček

    Re: ploty

    Datum: 25.02.2013 16:29
     

    Tak to už by podle mne bylo lepší zkusit přímo internet - proč chodit ke kováříčkovi, když můžu za kovářem. V hobbymarktech bývají většinou dvě sorty plotů - předražené a nekvalitní, čest výjimkám.

    Dneska už je lepší stejně nakupovat cokoli po internetu, od kafe po parní rypadla, jen si vybrat dobrý prověřený e-shop. winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dům a vše okolo (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.