čtvrtek 25. dubna, 22:04 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dům a vše okolo
hodnocení: 4.30
Diskutujte! Stavíte, nebo již bydlíte ve vlastním? Podělte se o řešení svého bydlení s ostatními!
 
 
 
 
Autor: HANA15
Status: začátečník
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: plot ploty

ploty

Datum: 22.03.2007 13:52
 
jáji už ty ploty mám namalovaný jen to postavit
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil HANA15 (24.03.2007 23:22)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 11 z 12
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 20.06.2016 19:05
     



    HanaK napsal(a):

    A obecně nejsem zastánce neprodyšného oddělení se od sousedů. Samozřejmě to chce odclonit posezení na zahradě kvůli soukromí či technické zázemí kvůli estetickému dojmu, ale obklíčit pozemek neprodyšnou zdí se mi nezdá.

    A taky jde totiž taky o to, jak působí ony ploty ve veřejném prostoru. Nelíbí se mi, že jdu po ulici a nevidím nic než zdi, ať už z neživých materiálů nebo "zdi" ze stříhaných dřevin.

     

    Přesně tak to cítím i já - někde je i neprodyšné oddělení nutné, ale když se lidi uzavřou na svůj většinou miniaturní pozemek, tak je to přinejmenším divný.

    Ono nejvíc divný mi připadá, že lidi chtějí do domku na vesnici, že tam lidi k sobě mají blíž, než někde v paneláku, a pak se uzavřou, aby nebylo k nim vůbec vidět. Já znám vesnici takovou tu otevřenou. Sice jsou u nás většinou vyšší ploty (to bývalo kvůli psům i drůbeži, co se chovala), ale je skrz ně vidět, sousedi se zastaví na kus řeči, pochválí zahradu, zeptají se, co je to za kytičku...

     

    Ovšem Takův plot i pracovní nasazení obdivuju a chválím! grinning smiley grinning smiley thumbs down

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (20.06.2016 19:06)
     
  • Autor: Reklama

    Re: ploty

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 27.09.2016 20:19
     
    p9270034.jpg
    Další fotografie:

    .... winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 27.09.2016 20:40
     

    Kordulko, krásně se barví. Mám tu kus taky. Jen vždycky lituju, že to nemůže zůstat nadlouho. thumbs down

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 27.09.2016 20:44
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Kordulko, krásně se barví. Mám tu kus taky. Jen vždycky lituju, že to nemůže zůstat nadlouho. thumbs down

    ......je skoro až na vrcholku smrku thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 27.09.2016 20:50
     

    Smrk je taky krásnej. Jsem nějak ujetá na tyhle nepravidelnosti.Asi věčně rozlítané myšlení. grinning smiley

     
  • Status:

    Re: ploty

    Datum: 11.10.2016 21:22
     

    ty betonové ploty mi přijdou neosobní a studené jak psí čumák... :-( my máme a zahradě klasickou síť a na ní popínavou rostlinku zelenou a teď na podzim se zbarvila krásně dočervena... bohužel opadává na zimu, ale to zas na zahradu nechodíme, tak je nám jedno, že je nám tam vidět...

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 02.04.2017 21:50
     
    Další fotografie:

    TAK tu máme druhou fázi plotu smiling smiley

    Byly tu staré thuje asi 1,5m široké a 3 m vysoké. Bude to koutek pro totem a bonsaje - ještě to není úplně doladěné. Zklamal mě kámen. Je o dost drobnější a méně probarvený. Na fotkách je dost šedý, ale je to potřeba proprat proudem vody a pak se uvidí konečný výsledek.... winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 02.04.2017 22:03
     

    Taku, thumbs down za tu dřinu. Bonsajím to pozadí bude slušet.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 02.04.2017 22:30
     

    co na to sousedi?

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 02.04.2017 22:48
     
    20170323_160652.jpg

    Je rozdíl mezi 3m vysokým plotem z thují, nebo 2m vysokým plotem z kamene ve tvaru L 3,5 x 6 m ? smiling smiley

    Foto je z uklizenější části pozemku souseda eye rolling smiley. Jo a jsou rádi, že budou mít pěkný plot zadarmo ...

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 02.04.2017 22:56
     

    je fakt, že než koukat na sousedovo bordel, taky bych to nějak řešila

     
  • Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 03.04.2017 09:42
     

    Krása. thůjím zmar. Přiznám se, že kdybych měla mít se sousedy thůjový plot , asi bych jim škodila:-). Naštěstí jsem na vsi a thůje nikoho nenapadly:-). Soused nahoře má smrky, ale teď po letech je krásně stříhá, takže OK.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 03.04.2017 09:55
     

    Jáji u vás je jiné prostředí, samý les atd.....tam thuje nemusí. Ale ve městě se smrkama jaksi neuspěješ.

     
  • Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 03.04.2017 09:58
     

    Mě se líbí takův, je nádherný, ale oplotit jí 8000m2 by tak nějak nešlo:-)

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 03.04.2017 10:02
     

    plot je hezký, souhlasím, ale nedovedu si představit, že ho budu mít ve městě mezi sousedy.Tak na okraji města jako venkovní plot. Ale každému se líbí něco jiného a tak to má být winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dům a vše okolo (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.