pátek 29. března, 10:46 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dům a vše okolo
hodnocení: 4.30
Diskutujte! Stavíte, nebo již bydlíte ve vlastním? Podělte se o řešení svého bydlení s ostatními!
 
 
 
 
Autor: HANA15
Status: začátečník
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: plot ploty

ploty

Datum: 22.03.2007 13:52
 
jáji už ty ploty mám namalovaný jen to postavit
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil HANA15 (24.03.2007 23:22)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 12
  • Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 03.04.2017 10:12
     

    Nechala bych ho místy porůst, růžemi a clematisy, krásně by rostly bez opory. taku nebij mě smoking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: ploty

     
     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 03.04.2017 16:35
     



    jaja99 napsal(a):

    Nechala bych ho místy porůst, růžemi a clematisy, krásně by rostly bez opory. taku nebij mě smoking smiley

    smiling smiley holky nebiju grinning smiley ...... u loňského plotu jsme už pnoucí růže zasadili a tady to holé taky nezůstane thumbs down .

    Potřeboval jsem schovat můj kompost a sousedovi naházené palety, starou vanu, lino, .... . Druhou částí plotu jsem odstínil naší pergolu a méně uklizený pozemek winking smiley druhého souseda. Plot není po celé délce hranice, ale pouze asi z 1/3. Se třetím sousedem mám po celé délce dřevěný plaňkový plot a do ulice také plaňkový asi 90 cm vysoký.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 03.04.2017 17:17
     

    já mám ráda kámen, tak za mě superthumbs down

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 03.04.2017 19:42
     

    Jája to vystihla grinning smiley thumbs down růže , klematisy .. no mně to jako nijak neoslovuje. ty gabiony. pořád musím uvažovat , jak to bude až ty dráty odejdou . ale jak píše Iriska - každému co se líbí . obdivuju Taka , že se na to dal sám . je to asi dřina.

     
  • Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 03.04.2017 19:59
     
    wp_20170403_15_51_15_pro.jpg
    Další fotografie:

    Kájo, ty "dráty" nás přežijí grinning smiley Mně se to také líbí, výhodou je, že se k tomu může cokoliv vyvázat. Také mám betonový plot, mám ho ale proložený kovovými díly, které jsou průhledné. Stejně jako tak jsem chtěla odstínit pohledově i zvukově sousedy smiling smiley 

    První je letošní, už postupně zarůstá, druhá ukázka průhledové části, ta je z loňska winking smiley, letos šly růže k zemi grinning smiley

     
  • Autor: JanaNovo
    Status: nováček

    Re: ploty

    Datum: 06.04.2017 09:12
     

    Vlastním neoplocený pozemek a uvažuji, jakým plotem ho mám obehnat. Narazil jsem na hezkou fotogalerií rozličných druhů plotů na [homezin.cz] , což mě dost zaujalo, jelikož z jedné strany je průmyslová zóna a já potřeboval nějaký neprůhledný plot a nápad se dřevěnám plotem porostlým květinami se mi moc líbí. Ale jsou tam i další varianty - zděný, kamenný, dřevěný, plastový, kovový ... Z hlediska trvanlivosti by byl nejlepší asi ten kamenný že? A taky je nejestetičtější, ale odrazuje mě ta cena ...

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dům a vše okolo (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.