čtvrtek 28. března, 09:27 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dům a vše okolo
hodnocení: 4.30
Diskutujte! Stavíte, nebo již bydlíte ve vlastním? Podělte se o řešení svého bydlení s ostatními!
 
 
 
 
Autor: HANA15
Status: začátečník
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: plot ploty

ploty

Datum: 22.03.2007 13:52
 
jáji už ty ploty mám namalovaný jen to postavit
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil HANA15 (24.03.2007 23:22)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 12
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 08.11.2015 20:55
     



    Evca napsal(a):

    Tsss,s dokumentací koupelny ses na nás taky vybodnul winking smiley

    grinning smiley ....koupelnu dám tedy zítra a nyní obrázek gabionu z plotových polí (bez kamenů) smiling smiley

    co se týká vyboulení stěn, tak to se zamezí sponami z drátu o průměru 3 mm. Je to vlastně jen oboustranný háček, který spojí obě stěny a musí jich být dostatek, aby plotové pole drželo tvar. Nesmí se to ošidit. thumbs down

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil tak63 (08.11.2015 20:56)
     
  • Autor: Reklama

    Re: ploty

     
     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 09.11.2015 07:35
     

    staré dobré drátokamenné koše, dnes módně zvané "gabiony" vypadají dobře podle použitého kameniva a taky podle jeho úhledného uložení, v případě jenom tak nasypání bez urovnání, což je při třeba 1,2 m vysokém poli nereápné, to nemusí vypadat nic moc.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 09.11.2015 11:47
     
    p7060035.jpg

    já jsem si udělala gabionový sloup winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (09.11.2015 19:37)
     
  • Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 09.11.2015 16:13
     



    tak63 napsal(a):



    Evca napsal(a):

    Tsss,s dokumentací koupelny ses na nás taky vybodnul winking smiley

    grinning smiley ....koupelnu dám tedy zítra a nyní obrázek gabionu z plotových polí (bez kamenů) smiling smiley

    co se týká vyboulení stěn, tak to se zamezí sponami z drátu o průměru 3 mm. Je to vlastně jen oboustranný háček, který spojí obě stěny a musí jich být dostatek, aby plotové pole drželo tvar. Nesmí se to ošidit. thumbs down

    Tak to beru, když jsi psal o pletivu, myslela jsem, že myslíš klasické grinning smiley Toto je jasné, je vidět, že jsi zkušený stavitel plotů winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 09.11.2015 18:58
     

    Kordul, Ty jsi zase jednička winking smiley

    Hanko, šutry jdou rovnat i mezi těmito poli. Nasypeš vrstvu, srovnáš ploškami k drátu, nasypeš, srovnáš, .... . Rovnající by měl vždy vytáhnout prsty z plotu, pokud sypající sype spinning smiley sticking its tongue out , protože se rovná z boku, dírami v plotovém poli (5x20cm) smiling smiley. Vhodný je kámen o velikosti 63-120 mm.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 09.11.2015 19:41
     

    taku, tak gabionový winking smiley myslela jsem , že to tam ani není

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 09.11.2015 19:46
     



    kordula napsal(a):

    taku, tak gabionový winking smiley myslela jsem , že to tam ani není

    Já měl na mysli ten sloup, že dokážeš vyrobit cokoliv thumbs down

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 09.11.2015 20:37
     



    tak63 napsal(a):



    kordula napsal(a):

    taku, tak gabionový winking smiley myslela jsem , že to tam ani není

    Já měl na mysli ten sloup, že dokážeš vyrobit cokoliv thumbs down

    .......děkuji, stydlin smiley to víš, babka v důchodu winking smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 24.03.2016 22:19
     
    01.jpg
    Další fotografie:

    Po zlikvidování 20 m thují přišlo na řadu kopání děr, zabetonování sloupků a montáž plotových polí. Až bude smontováno, tak se bude plnit kamením. Mám to spočítané na přibližně 3 tatry eye rolling smiley šutrů frakce 63-120 mm

     
  • Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 25.03.2016 07:03
     

    Taku, vypadá to už teď suprově, jsem zvědavá na to plnění. To bude asi zobka grinning smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 20.05.2016 23:06
     

    ... začal jsem budovat v březnu. Když jsem měl hotovej plot z plotových polí, tak nebyl kámen. Před 14-ti dny v kamenolomu kámen odstřelili. Hurá. Ale neměli drtičku, bo byla rozbitá. A ejhle, už je prý opravená. Drtička je opravená, ale nemaj do ní síta. A síta budou příští týden. Šutr tedy pravděpodobně přivezu cca 31.5.

    Sousedi se chystaj do bazénu, dřepjej celej den pod pergolou a nadávaj, že jimje vidět z ulice na zahradu jakej tam maj bordel, tak ať ten plot udělám co nejdřív eye rolling smiley . Se asi ...

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: ploty

    Datum: 20.05.2016 23:10
    Hodnocení fotografie "ploty": 5
     



    tak63 napsal(a):

    ... začal jsem budovat v březnu ----- ať ten plot udělám co nejdřív eye rolling smiley . Se asi ...

    Je vidět žes neviděl film MASH. Odpověď generála plukovníkovi na otázku " ... a co Hulihenová ?!?" zněla celkem jasně "Ser na ni !!!" Ber si mustr grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 20.05.2016 23:17
     

    No, tě pic chlape grinning smiley ...... MASH je můj oblíbený a ............................. jak říkáš thumbs down

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: ploty

    Datum: 02.06.2016 16:22
     

    Tak a můžeme začít. Konečně. Je toho 12,6 t , tak ještě asi dvě takové kupičky a plot bude hotový eye rolling smiley smiling smiley . Vlít jsem na to, odvezl 3 kolečka a vyhnal mě déšť sad smiley . Já bych plnil winking smiley .....

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: ploty

    Datum: 02.06.2016 16:26
     

    Týý brďo, tohle bych tedy vozit nechtěl nono smiley nono smiley nono smiley. Ale fandím ti Taku. Tady od monitoru to ale vypadá pěkně drinking smiley drinking smiley drinking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dům a vše okolo (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.