čtvrtek 25. dubna, 01:21 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kulturní akce
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Kulturní akce
Diskutujte! Tipy kam ve volném čase
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Ram
Status:
www.bmprofit.cz

Plesy a společenský tanec

Datum: 29.01.2011 14:07
 
Anketa
Chodíme tančit
Hlasovat mohou pouze registrovaní uživatelé.
V anketě již hlasovalo 1 uživatelů.
Naposledy v tanečních 0
 
0%
Tak jednou do roka 0
 
0%
Několikrát za plesovou sezónu 1
 
100%
Často 0
 
0%

Když jsem se tak díval do kategorie kulturní akce a četl tam téma jako je televize a travesti show, tak se mi ani nechtělo věřit co všechno může být nazýváno kulturou. Nikde jsem však neobjevil žádné téma o plesech či společenském tanci, což já osobně považuji za část kulturně společenského vyžití. Znalost a ovládání základních společenských tanců patří ke kulturnímu chování a všeobecnému vzdělání.

Protože je v plném proudu plesová sezóna, tak si myslím že je tohle téma docela na místě. Tančíte rádi(y)? Kolikrát do roka si jdete zatančit třeba na ples? Umíte i jiné tance než polku a valčík? Absolvovali jste taneční? Kdy jste byli naposledy tančit?

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Plesy a společenský tanec

    Datum: 29.01.2011 17:13
     

    Mám radost, že se mi povedlo na internetu objevit vzpomínku na jeden květinový ples s nádhernou květinovou výzdobou skvěle moderovaný Honzou Čenským se spoustou fajn a tancemilovných lidí. Tenhle byl předloňský. Ten letošní byl minulý týden a rovněž se povedl.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Plesy a společenský tanec

     
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kulturní akce (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.