pátek 29. března, 12:50 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Móda
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Móda
Diskutujte! Co se nosí
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Plavky na léto 2008

Datum: 07.03.2008 12:18
 
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456 | další
    Aktuální stránka: 4 z 6
  • Status: expert

    Re: Plavky na léto 2008

    Datum: 14.07.2015 21:28
     

    Jóó ten se mi taky líbí thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Plavky na léto 2008

     
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Plavky na léto 2008

    Datum: 15.07.2015 13:12
     

    Věrko dík grinning smiley a mám po mindráku grinning smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Plavky na léto 2008

    Datum: 19.07.2015 16:22
     

    Věrko, dík grinning smileyteď už můžu klidně vyrazit na dovču a budu doufat, že někdo z tech modelů bude chodit na stejnou pláž jako já. Dost by mi to zvedlo sebevědomí grinning smiley spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Status:

    Re: Plavky na léto 2008

    Datum: 22.04.2017 21:15
     

    tak moje vysněné jsou tyhle: [www.youtube.com]

     

    jsou od agent provocater, sháněla jsem v zahraničí, vyšly něco přes deset tisíc.... teď jsem je sehnala od jiné značky v ČR, ale zase jen ve velikosti S, případně v zelené :-/ a v závěru mi prodavačka řekla, že pro moje velká prsa nejsou vhodná :-D :-D nice dreams...

     
  • Status: expert

    Re: Plavky na léto 2008

    Datum: 23.04.2017 15:13
     

    Andy Jirecku a na co Ti budou dámské plavky????? A navíc letos plavky potřeba nebude, jaro a léto už bylo, přišla nová zíma:-)

     
  • Status: expert

    Re: Plavky na léto 2008

    Datum: 23.04.2017 16:57
     

    Jajo, já taky žila v tom, že Andy je mužského pohlaví. Jak mi ovšem došlo později, je použito příjmení bez ženské koncovky. Jdem přece do Evropy a je to trendy. grinning smiley Prošla jsem několik příspěvků oné neženské Andy, tenhle poslední je ovšem zcela bezchybný grinning smiley Na vysněný model ani klikat nebudu, mám k tomu mohutnému popředí i příslušné pozadí, tudíž by to bylo zcela zbytečné. A už vůbec nechápu, proč se to předkládá nám sem. Ale je to fakt vytrvalá osoba.

     
  • Autor: Filomena
    Status: nováček

    Re: Plavky na léto 2008

    Datum: 24.05.2017 20:58
     

    hm, tak jsem přišla do prodejny plavek, s tím, že chci poradit, přece jen prsa po porodu a při kojení naprosto mění velikost... tak mi prodavačka řekla, že vzhledem k tomu, jak jsem vnadná můžu jít jen do klasických podprsenkových plavek, které mi ty prsa podrží, že po kojení už navíc nebudou tak pevná... jo, uměli mě tam potešit :-Da pak si má člověk vybírat

     
  • Autor: smeralda
    Status: nováček

    Re: Plavky na léto 2008

    Datum: 26.06.2017 09:51
     
    inna.jpg

    tak já vždycky toužila po těchto plavkách od agent provocateur... bylo možné je dovézt z USA za deset tisíc... no po letech jsem je sehnala v Brně poslední kousky velikost S jen za tři tisíce a vypadala jsem v tom tak hrozně, že jsem byla totál zklamaná, toto jsou plavky pro malá prsa přesně jako má Inna na obrázku :-(

     
  • Autor: Mikina
    Status: nováček

    Re: Plavky na léto 2008

    Datum: 04.07.2017 17:22
     

    já jsem byla o víkendu ve freeportu a tam je teda megavýběr plavek... akorát mě rozčiluje, že většina plavek i podprsenek se dělá pořád vycpaných (push up), já tam pak ten dekolt ale nemůžu narvat do své velikosti :-/

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Plavky na léto 2008

    Datum: 08.04.2018 19:36
     

    [www.bonprix.cz]

    Hrozně se mi líbí, ale mám obavu, že tam nenarvu k..y. A ramínka určo budou vyklouzávat z poutek. sad smiley

    Kupujete si plavky v obchodě nebo objednáváte?

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Plavky na léto 2008

    Datum: 08.04.2018 19:38
     

    Irisko jsou pěkné. Z Bonprix klidně objednej, vyzkoušíš a pokud ti nebudou, bez problémů ti vrátí peníze.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Plavky na léto 2008

    Datum: 08.04.2018 21:48
     
    30443428_10209650169925254_6975829360393584640_n.jpg

    Irisko, já jsem tam už loni okukovala tyhle (nevím proč se mi sem dává odkaz na ty tvoje, takže radši foto) winking smiley

    Taky pořád váhám, ale plavky vcelku bych potřebovala.

    Ale tenhle víkend je výstava kytiček v Lysé nad Labem a odsud mám už dvoje dvoudílné plavky, které super sedí a nejsou dělané na nítěnky (je to česká výroba). Tak si říkám, že bych se měla nejdřív podívat tam a ev. si tam pořídit i plavky vcelku.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (08.04.2018 21:52)
     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Plavky na léto 2008

    Datum: 09.04.2018 16:19
     

    až budu velká, tak si koupím podobně dělané plavky, mám na mysli to podprsenkové zapínání vzadu [www.bonprix.cz]

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Plavky na léto 2008

    Datum: 09.04.2018 18:18
     

    Věrko jsou takypěkný. Ale když čtu ty recenze, jsou to skoro samý malý ženský. Tak nevím, nevím. Asi bych potřebovala vyzkoušet , aby nedřely ramínka. Ale stále mám hejble objednat. I když dcera mi vždy řekne.....tyhle si nekupuj, ty ti nebudou slušet. sad smiley Prý si mám vzít ty černofialové. Jenže jak mi budou sedět přes prsa? Mám obavu. A to už je potřebuju začátkem května, tak moc času už nemám.

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Plavky na léto 2008

    Datum: 09.04.2018 20:37
     

    Tak objednej klidně více druhů, vyzkoušej, ty, které se ti budou nejvíce líbit a sedět si nech a ostatní vrat. Vážně nedělají problém s vrácením peněz.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Móda (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.