sobota 20. dubna, 00:35 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Móda
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Móda
Diskutujte! Co se nosí
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Josefina
Status: začátečník

Cyklo oblečení

Datum: 31.07.2011 18:27
 

Zdravím, chci se zeptat v čem jezdíte na kole. Kupujete si spešl cyklo oblečení, nebo to neřešíte a jedete v tom co je zrovna po ruce?

Josefína

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12345 | další
    Aktuální stránka: 1 z 5
  • Autor: nikoleta
    Status: začátečník

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 31.07.2011 23:30
     

    Já jsem si pořídila dresík a ty kraťásky s molitanovou vložkou na zadku a jsem maximálně spokojená.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Cyklo oblečení

     
     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 01.08.2011 09:36
     

    Ahoj, záleží na tom, kolik chceš ujet kilometrů. Na triku tolik nezáleží, ale kalhoty jsou hodně důležitý. Jsou klasický cyklistický s vložkou, nebo se dají sehnat vzdušné ze síťoviny s cyklo vložkou (nahrazují spodní prádlo) na které si navlíkneš kraťasy, trenky, sukni,... .

    Přeji hodně krásných kilometrů. L.

     

    Našel jsem obchod kde jsem je objednával:

    Dámské síťované cyklistické kalhoty krátké

    454,-Kč vč DPH+poštovné

    [www.kola-jakr.cz]

    Jsou zařazený jako dámské, ale jezdím v nich taky ( beru si na ně kraťasy winking smiley)

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil tak63 (01.08.2011 09:45)
     
  • Autor: Josefina
    Status: začátečník

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 09.08.2011 12:18
     

    Já to mám tak různě - když je čas a hezky, tak ujedu třeba 20 - 30 někdy jen 10. Zatím nic nemám, ale už by se něco hodilo. Když už mám delší trasu, tak na zadku už je to dost poznat smiling smiley

    A sou ty kraťasy aspoň trochu pohodlné - myslím s tou cyklo vložkou?

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 09.08.2011 19:07
     

    Jsou pohodlné a hlavně s nimi ujedeš víc km bez bolavého zadku. Pokud nejezdíš pravidelně, tak tě bude bolet stejně , ale s cyklokalhotami po více km . Vždy na jaře to chce jezdit častěji a kratší trasy (10 - 30 km), aby se zadek tzv. otlačil a on si zvykne. V cyklokalhotách-kraťasech, by se mělo jezdit na ostro, ale není to podmínkou. winking smiley

    Hodně krásných kilometrů.

     
  • Autor: Vladana
    Status:

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 10.08.2011 04:08
     

    No my máme cyklo dresy třeba i z Lidlu a jsou dobré

     
  • Status:

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 10.08.2011 08:42
     

    Ahoj ,taky nedám dopustit na cyklokraťasy s vložkou...je to jen o zvyku a pak už člověk v ničem jiném nejezdí..teda mluvím o delších trasách do obchodu pro rohlíky si je neberu grinning smiley Manžel se mi prvně smál ,ale dneska už je má taky...thumbs down winking smiley

     
  • Autor: Josefina
    Status: začátečník

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 10.08.2011 12:43
     

    Fak se s nima jezdí naostro? Já že klasicky pod to spodní prádlo. A jakou značku byste mi doporučili (hlavně takovou, co mi nějakou dobu vydrží)?

     
  • Status:

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 10.08.2011 13:43
     

    No já teda naostro ne..necítila bych se v tom dobře...mám značku CRAFT

    [b2c.vavrys.cz]

    něco podobného....

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 10.08.2011 22:42
     

    ... no, Tak jsem to kdysi zkoušel na ostro i na ne-ostro, jak mi radili profíci, ale já ty prdlavky pod ty cyklogatě stejně navlíknu a rozdíl v tom ? Nic moc.

    Jen si nekupujte žádný levný cyklogatě v obchoďákách, nebo Vás budou dřít a tlačit všude možně i nemožně. Vyplatí si koupit už něco lepšího (cca 700,-Kč a víc) a pokud jste weekendový cyklisti jako já, Tak Vám vydrží několik let, prdelka Vás nebude bolet a na další výlet se budete těšit. thumbs down

     
  • Autor: Josefina
    Status: začátečník

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 11.08.2011 11:33
     

    Já si to bez spodního prádla taky nedokážu představit smiling smiley

    ty crafty jsou hezké, ještě sem narazila i na tyhle [www.rogelli.cz]

    A používáte i dresy a ty spešl boty na kolo?

     
  • Status:

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 11.08.2011 11:40
     

    Ty nevypadají vůbec španě....thumbs down já teda dres ne..vzhledem ke své váze bych v něm vypadala asi směšně..winking smiley a boty mám klasický lehký tenisky..nic speciálního a jezdí se mi v nich dobře....smiling smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 11.08.2011 20:24
     

    ... dres dobrej (hlavně kapsy na zádech), ale nějak se mi přisrazil, tak nosím volnější trika. Ještě jsem tu nic nečet o helmách. Já s ní jezdím až od chvíle co jsem přelít řidítka, padnul obličejem na asfalt a při tom si rozbil celou hubu. Zuby to vydržely, ale brada, nos a čelo bylo rozsekaný a k tomu lehkej otřes mozku - pak jsem si tu helmu koupil.

    Odborníci píšou, že je dobrá helma s kšiltem, který přibrzdí právě ten náraz na obličej, kdy už se to přihodí.

     
  • Autor: ilka
    Status:

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 11.08.2011 21:48
     

    nedávno jsem se ptala jestli má někdo zkušenosti s cyklosukní - tak to je taky honička: málokde sukně vůbec vedou, páč jsou asi dražší (ale už je to na holkách vidět časteji....). zatím teda nemám, ale směřuje to spíše k minisukni (craft), aby ta zavinovačka nebo sklady tolik nebloncaly při jízdě mezi nohama a po kolenou. pod tím jsou normálně cyklokraťasy s vložkou. vložka je z materiálu který se dá oprat, takže kdo chce být frííííí není problém.

    ale zase na zimu jsou praktičtější cyklokalhoty a můžete třeba dokoupit jenom návleky na nohy

    nahoře mám dres s krátkým rukávem, někdo v létě preferuje jen dres-vasila, aby neběl blbě opálená ramena, a pod to beru ještě termoprádlo, a teď jsme koupili s manželem i takové ty lehké větrovky na kolo, sbalíte do minibalíčku. V alpine-pro mají zrovna slevy tongue sticking out smiley . a zrovna v klimatexu jsem dneska taky zahlídla dresy a zlevněné holčičí kalhoty s bočním pruhem

     

    no a helmu nosíme už kamkoliv - na polňačku, na silnici - máme dvě malé holky tak je motivujemwinking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 11.08.2011 23:18
     

    Od takových poloprofíků, co jezdí opravdu často a delší trasy, jsem slyšela, že jedině naostro a ještě nejlépe máznout mezi půlky Indulonu (na důvody se mě neptejte nono smiley , já to neověřovala v praxi smiling smiley )... a fakt pořád mluvím o ježdění na kole winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
Stránky:  12345 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Móda (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.