čtvrtek 28. března, 16:26 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Maminky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Maminky
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: MiluskaRa
Status: nováček

plastika

Datum: 06.01.2015 11:07
 

Ahoj maminky, mám takovou otázku. Byla jste některá z vás na plastice břicha?

Po dvou dětech mám o dost vštší břicho a vůbec s emi nedaří shodit. Už s tím potřebuji něco dělat :/ Ale docela se toho bojím.
Kdyby někdo měl nějaké zkušenosti , tak budu ráda.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Status:

    Re: plastika

    Datum: 06.01.2015 11:14
     

    [wwwe.playit.pk]

     

    není to nic hrozného winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: plastika

     
     
  • Autor: Luciik
    Status: začátečník

    Re: plastika

    Datum: 15.01.2015 13:13
     

    Souhlasím, není to nic tak hrozného, jako není to příjemné zrovna, ale ani hrozné, záleží jestli chces jít jen na břicho nebo celkově vzít i jiné části těla.

     
  • Autor: MiluskaRa
    Status: nováček

    Re: plastika

    Datum: 22.01.2015 12:00
     

    Ne ne jen břicho mám v plánu, a vy jste na tom byli obě? Můžu se zeptat kde jste na tom byli? Můžete třeba někoho šikovného doporučit? Já absolutně nevím, kam, ke komu...a nechci jen tak někoho risknout :/

     
  • Status: expert

    Re: plastika

    Datum: 22.01.2015 12:48
     

    Miluško, asi ti těžko někdo někoho doporučí, republika je docela velká grinning smiley

     
  • Autor: Luciik
    Status: začátečník

    Re: plastika

    Datum: 04.02.2015 14:47
     

    No to je fakt, taky nevím odkud jsi. Já jsem na tom byla v Brně u pana Justana. Špičkový plas. chirurg.

    Když budeš mít zájem pošlu ti na něj kontakt nebo nějaké info, záleží kde na to chceš jít no.

     
  • Autor: MiluskaRa
    Status: nováček

    Re: plastika

    Datum: 12.02.2015 15:23
     

    No zkusila jsem to smiling smiley Snad to nevadí, že se tady ptám smiling smiley

    Já nejsem z Brna, jsem kousek od Olmiku, ale to nemám do Brna daleko a i kdyybych měla, tak bych za někym šikovným určitě dojela, není to jen tak nějaká věc ta plastika, je to docela zákrok, tak chci určitě někoho zkušeného.

     

    Určitě budu ráda, když mi pošleš více info o něm, kontakt atd..zkusím si o něm také něco nají, zatím moc děkuji smiling smiley

     
  • Autor: Demi
    Status: nováček

    Re: plastika

    Datum: 16.02.2015 17:42
     

    Taky jsem o tom přemýšlela.. Jak dloho je čekací doba na zákrok? A za jak dlouho je možné jít do práce (pracuji v kanclu..)?

     
  • Autor: Luciik
    Status: začátečník

    Re: plastika

    Datum: 19.02.2015 15:26
     

    Jasně chápu, mrkni sem plasticka-esteticka-chirurgie.cz, to jsou jeho stránky, dozvíš se info o něm, o tom co dělá, kolik má praxe atd. atd. Síldí v Surgal clinic

    Demi to nvm jak je to jinde, nvm kam bys chtěla jít, nečekala jsem dlouho, důležitá je ta konzulatce, jak se na čem domluvíte, a jak rozsáhlý ten zákrok bude.

     
  • Autor: MiluskaRa
    Status: nováček

    Re: plastika

    Datum: 09.03.2015 13:05
     

    Je super, moc děkuji ! Takže se mám hlásit k panu Justanovi, ano? Děkuji za info, já mu zkusím zavolat a domluvit se, takle na doporučení budu určitě klidnější, díky! flower smiley

     
  • Status: expert

    Re: plastika

    Datum: 09.03.2015 13:13
     

    Hezky sis pokecala sama se sebou, že? Chtělo by to navštívit psychiatra, ona bipolární porucha je dost závažná.

     
  • Status: expert

    Re: plastika

    Datum: 09.03.2015 17:00
     

    Jajo, nejlepší na tom je, že Ivan Justan to nepotřebuje, zákaznic má hafo. Ony si ho kočky dost oblíbily, je mladý, šikovný a pozorný, tak si ho předávají grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: plastika

    Datum: 09.03.2015 17:10
     

    :-) tak proč mu dělají tak debilní reklamu, na mě by to působilo úplně naopak, kazej mu reputaci takovýmhle počínáním:-(

     
  • Status: expert

    Re: plastika

    Datum: 09.03.2015 17:23
     

    Jajo, že by pipinky confused smiley Ale třeba si opravdu jenom radily. jenom si nezvolily zrovna nejlepší fórum. Ivan je totiž manžel dcery kamarádky, ani jsem nečekala, že bude tak dobrý. Takže mu teď dělám také reklamu grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: plastika

    Datum: 09.03.2015 17:24
     

    Jo od Tebe už to je jiná, tobě věřím:-)

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Maminky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.