čtvrtek 25. dubna, 22:44 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?
 
 
 
 
Autor: admin
Status: admin

Plánované menší změny na weeku

Datum: 06.04.2009 10:38
 

Ahoj,

někdy v tomto týdnu dojde na weeku k menším změnám.

Nepůjde o nic zásadního, spíše o pár kosmetických úprav.

Píši to raději dopředu, ať se pak někdo nelekne smiling smiley

 

Co se změní:

- odstraním pravý sloupec a celkově se na stránkách bude zobrazovat méně informací

- titulní strana dozná menších změn. Diskuze a Galerie půjdou do popředí, Blog etc naopak pryč

- Bazar a Adresář postupně utlumím (resp. transformuji na něco jiného, ale to to bude součástí další fáze)

 

Funkčně dojde k jednomu rozšíření:

- Budete mít větší přehled, co vaši prátelé dělají na weeku. Zobrazí se vám takový stručný seznam, kdy kdo přišel, kam co napsal atp. (jen "veřejné informace", např. o psaní SZ se nikdo nedozví).

Proto to píši i takto dopředu - pokud máte v přátelích někoho, u koho nechcete, aby dostával takové informace, tak zvažte, zda jej nesmazat z přátel.. (zobrazovat se to bude jen u "Vzájemných přátel", tj. tam s tím souhlasí oba.)

 

Jako u všeho, změny nejsou ještě finální. Budu to pak ještě dál korigovat ..

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Plánované menší změny na weeku

    Datum: 06.04.2009 11:31
     

    Jen dotaz - když zmizí pravý sloupec - zmizí i Zajímavé foto? Tam čas od času objevím něco opravdu vydařeného, byla by škoda, kdyby se fotky takto neprezentovaly.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Plánované menší změny na weeku

     
     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Plánované menší změny na weeku

    Datum: 06.04.2009 13:05
     

    Zajímavé foto se přesune dolu. Ale na oplátku se rozšíří na dvě fotky.. (možná i více, podle toho co se vejde)

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Plánované menší změny na weeku

    Datum: 06.04.2009 15:04
     

    Ano, zachovat Zajímavé foto je nutné smiling smiley.

     

    Ad ten přehled o pohybu přátel, tak tato funkce mi naopak připadne zcela bezpředmětná.. Za sebe mě nenapadá nic, nač bych ji mohla potřebovat.

     
  • Status: expert

    Re: Plánované menší změny na weeku

    Datum: 06.04.2009 15:11
     

    Ano foto je nutné, upozorní na fotky které jsme přehlédly. Ten pohyb přátel bych taky nemusela, koho potřebuju si najdu i jinak a šmírovat nemám potřebu winking smiley grinning smiley.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Plánované menší změny na weeku

    Datum: 06.04.2009 15:27
     
    Pridavam sa k predchadzajucim stanoviskam grinning smiley....dtto foto super, ostatne temy - ked nieco chcem, tak si vyhladam sama..
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Plánované menší změny na weeku

    Datum: 06.04.2009 15:28
     

    Navíc mi to při naší standardní praxi trvalého přihlášení pro celý den připadne i matoucí.. nakonec stejně nevypovídající. A nutnost promazat si pro takový případ seznam přátel mi rovněž přijde nevyhovující, každý tu myslím máme různá přátelství v různých relacích intimity, tak.. něco takového se jen těžko sortuje. nono smiley

    A už vůbec nemluvím o oblíbené pomocné funkci seznamu přátel při sestavování jednotlivých neveřejných diskuzí. Zkrátka a dobře nepotřebuju vědět, v kolik naše Nath vylezla z postele, ale kdo si ten její nick má sakra pamatovat? smoking smiley winking smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Plánované menší změny na weeku

    Datum: 06.04.2009 15:35
     

    Souhlasim s Hanuli thumbs down jsem standartne prihlasena nekolik dni v kuse eye rolling smiley takze se toho asi moc nedozvite grinning smiley grinning smiley co delaji pratele me taky nejak nezajima,hledam spis jednotlive diskuze...

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Plánované menší změny na weeku

    Datum: 06.04.2009 15:39
     

    Já nehledám ani ty diskuse,mám pocit,že jsem se nikdy nedostala dál než na stranu 2stydlin smiley já radši čekám,až je někdo vytáhne nahoru winking smiley mezitím samo zapomenu,co jsem tam chtěla napsatsmoking smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Plánované menší změny na weeku

    Datum: 06.04.2009 15:41
     

    Evčo, ty jsi vůbec borec. grinning smiley grinning smiley thumbs down

     

    Suel, tak my tě nezajímáme, jó?? moody smiley moody smiley grinning smiley

     

    (Aspoň vidíte, co to dělá za bordel. grinning smiley)

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Plánované menší změny na weeku

    Datum: 06.04.2009 16:12
     

    chtěla jsem říct to samé, jen jsem nechtěla vypadat nevděčně...stydlin smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Plánované menší změny na weeku

    Datum: 06.04.2009 16:32
     

    Myslela jsem tim, ze me nezajima, do ktere diskuze kdo zrovna prispel, kdyz me tema zaujme tak nakouknu....

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Plánované menší změny na weeku

    Datum: 06.04.2009 16:39
     

    Taky nemám potřebu mít přehled o tom, co, kde, mí přátelé zrovna psali. Zjistím si sama, co potřebuji.

    A zajímavé foto je potřeba. Dost často si ho rozklikávám, protože ho vlastně vidím poprve stydlin smiley smiling smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Plánované menší změny na weeku

    Datum: 06.04.2009 17:36
     

    Suelko, to byl jen takový můj trapný žertík.. flower smiley smiling smiley. Znáš mě. eye rolling smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Plánované menší změny na weeku

    Datum: 06.04.2009 17:36
     

    V poho Hanul ja se neurazila, jen jsem nestihla pridat smajlika flower smiley

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.