pátek 19. dubna, 17:44 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Didi
Status: expert

Pevná linka, internet v CR

Datum: 26.01.2008 20:25
 

Uvazuji, ze si nechám v Cechách zavést znovu pevnou linku a k tomu hned internet. Jelikoz uz ani nevím, co vlastne existuje, musím se s vámi poradit. Mám za to, ze Telecom uz není nebo se pletu? Kdo mi ted zavede pevnou linku? Pouzíváte nekdo jeste vubec internet pres pevnou linku a jaký máte tarif?

 

Díkysmiling smiley

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Pevná linka, internet v CR

    Datum: 26.01.2008 21:58
     

    Didi ty už ani nemáš informace,už není německý Telecom,ale francouzský O-2,

    Ale díky tomu je docela rychlý Internet až 7M,nebo 2M s digivizí a telefonem zdarma na 80 min .Ostatní nabídky na pevnou linku jsou jen prostředníci,využívající zas linky O-2

    Toto vše i s modemem a set top boxem za 1400.- na stole českých.

    JABRAKA

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pevná linka, internet v CR

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Pevná linka, internet v CR

    Datum: 27.01.2008 09:16
     
    Jabraka, Telefonica (O2) je španělská, ale to není důležité grinning smiley
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Pevná linka, internet v CR

    Datum: 27.01.2008 10:12
     

    Didi a když je to náhodou zrovna v akci, tak to vyjde ještě levněji. Ale, nejdřív se vyptej na vše, co je kolem toho za výhody a hlavně nešvary. Chtěla jsem si nechat k pevné lince na které máme internet , zavést i digital.televizi. Protože ale máme v užívání televize 2, dozvěděla jsem se, že příjímat bychom mohly vždy jen jeden kanál. tj, že když se holka bude koukat na blbinu, musím koukat taky. Nejde ani naprogramovat video na jiný kanál. Zase jen ten na který zrovna koukáš. naštěstí se mi tyhle info dostaly dřív, tak jsme odmítli a koukáme po staru.

    Internet máme v pohodě.

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Pevná linka, internet v CR

    Datum: 27.01.2008 10:53
     

    Helo, tak to není. Záleží na tom, jaký máš set top box, na některý jde zapojit až 3 televize (na ten se ale připlácí cca 1500,-). Já si to nechala zavést, mám O2 Trio Volání a mám STB na jednu televizi, internet a 800 minut volání zdarma. Na ostatních televizích mi zůstalo klasické připojení, takže Nova, Prima ČT1 a ČT2.

    Těch 800 minut - délka hovoru je 30 minut, pak se musí hovor vytočit znovu. Video moc nepoužívám, pokud něco prošvihnu, dohledám ve videoarchivu.

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Pevná linka, internet v CR

    Datum: 27.01.2008 11:37
     
    Miško, jenže, telefon moc nepoužívám, víš proč. Internet nám jde na 2 počítače a tu telku bychom potřebovali využívat taky každou samostatně. protože já mám dole blbý signál, tak jsem si myslela, že mě to tu pomůže, ale táhnout by se to muselo přes tu hlavní a v tom je asi ten zakopaný pes. Informatorka z O2 mne na to upozornila. Pak jsem ještě získala další intervence od sousedů a od kamarádky. Nejsou s tím vůbec spokojení. Asi to bude záležet, jak je ložená poloha bytu a jaký mechanik přijde a jak se s tím bude chtít zapojovat.
     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Pevná linka, internet v CR

    Datum: 27.01.2008 11:50
     

    O2 je ve Španělsku ,ale on je to stejně globální kapitál.

    Jednu výhodu to O2 má.Zatím nejlepší příjem videa z WEBu a spojení přes Skype i s kamerou.Televizi jde skutečně připojit jen jednu,ale na přepojení na analog to funguje taky.Ale po odpojení analogu bude potřeba set top box ke každé televizi.A propojení z digisignálu taky nebude jednoduché.

    JABRAKA

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.