středa 24. dubna, 10:23 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Pokojové květiny
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Pokojové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Autor: hejduk
Status: nováček

Pěstujete někdo Pepino Gold melouny ?

Datum: 26.05.2006 14:05
 
Pěstujete někdo tyto podivné plody ? V Itálii mají Pepino bary, jejichž návštěvníci mlsně vykrajují dřeň ochucenou alkoholem.
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 10
  • Autor: martin16
    Status: nováček

    Re: Pěstujete někdo Pepino Gold melouny ?

    Datum: 22.07.2011 08:42
     

    viem že predajcov rastlín je veľa, no som radšej keď mám niečo úplne od malička a vydím ako rastie, každý nový lístoček, každá nová vetvička... radšej by som bol, ak by niekto predal odrezok... to že je to na dlhšie mi nijako nevadí...

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pěstujete někdo Pepino Gold melouny ?

     
     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Pěstujete někdo Pepino Gold melouny ?

    Datum: 23.07.2011 20:07
     


    Frantisek napsal(a):

    Věro . tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley Tak já už budu čučet jenom na želvy, tu snad nepotřebuješ ??!!grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     

    já mám například zakázáno čučet sem, Upozornění, JEN NA vLASTNÍ RIZIKO [www.pokojovky.cz]


    Františku, už si od tamtud něco objednával? Máš s nimi nějaké zkušenosti?

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Pěstujete někdo Pepino Gold melouny ?

    Datum: 24.07.2011 08:20
     

    TRIXINKO : Mám a velice dobré, kupoval jsem orchideje ,asi 8 ks dendrobila. Vybral jsem si co jsem chtěl, objednal, zpětně mě bylo panem Kacerovským sděleno že ceny jsou jiné, nižší o cc 60-80 kč jak kde, že je nestačil prepsat v nabídce. Bylo mě sděleno, že mnou objednané přiveze z Německa a když v Německu budou tak napíše email s cenou a zda je chci. Přiváží je v termínu jak je vždy uvedeno červeně v záhlaví, ted tuším začátkem srpna. Rostlinky jsou krásné, všechny mě rostou, zatím nekvetla ani jedna. Ale to je ještě brzo na ně.Korektní slušné jednání. Ale cena jednoho dendrobia se pohybuje kolem 280-380 kč. Dva druhy mě nepřivezl, prý byly u výrobce v Německu špatné, tak je nebral.V drtivé většině rostlinky /zřejmě jak které/ nemá na skladě, ale v určeném termínu je dováží z Německa.

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Pěstujete někdo Pepino Gold melouny ?

    Datum: 24.07.2011 14:33
     

    Františku, díky za info, mamča bude mít narozky, tak jí tam chci taky objednat nějakou orchidej. thumbs down

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Pěstujete někdo Pepino Gold melouny ?

    Datum: 24.07.2011 15:48
     

    OK takže už aby jsi objednávala příští týden, pak jede do Německa pro ně. Pozor. taky je přivézt nemusí.thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Pěstujete někdo Pepino Gold melouny ?

    Datum: 24.07.2011 17:29
     

    Jasný s tím počítám, kdyžtak najdu nějakou záložní. grinning smiley Večer si k tomu sednu a pořádně si je projedu.

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Pěstujete někdo Pepino Gold melouny ?

    Datum: 25.07.2011 09:24
     

    Já již tm ani raději nakukovat nebudu.nono smiley nono smiley nono smiley .....Ale je tam takové krásy.......tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley

     
  • Autor: Leontynka
    Status: začátečník

    Re: Pěstujete někdo Pepino Gold melouny ?

    Datum: 14.06.2013 10:09
     
    dsc03793.jpg

    tak jsem neodolala a na jaře si koupila jednu sazenici, už kvete!!!

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Pěstujete někdo Pepino Gold melouny ?

    Datum: 14.06.2013 15:58
     

    Já jsem ničemnej, už jsem měl rostlinky 2x a po odkvetení jsem je zničil.Možná že když bych potřetí.............. grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Leontynka
    Status: začátečník

    Re: Pěstujete někdo Pepino Gold melouny ?

    Datum: 14.06.2013 18:04
     

    Františku, nedávno jsem jej koupila v lídlu, zasadila do většího květináče a od té chvíle se snaží sluníčko a déšť grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Roste to jako blázen, tak uvidíme, asi to budu muset zase brzy přesadit, nikdy jsem to nezkoušela, tak jsem zvědavá... winking smiley

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Pěstujete někdo Pepino Gold melouny ?

    Datum: 14.06.2013 19:29
     

    Jituš, přeji ti aby se ti zadařilo a dávej fota.Třebas se opět nechám zlákat grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Leontynka
    Status: začátečník

    Re: Pěstujete někdo Pepino Gold melouny ?

    Datum: 21.07.2013 20:39
     
    dsc04049.jpg

    Tak Františku, první melounky už jsou větší než slepičí vejce a také hodně těžké, větvičky se prohýbají grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Rajska
    Status: začátečník

    Re: Pěstujete někdo Pepino Gold melouny ?

    Datum: 21.07.2013 21:03
     

    taky jsem je měla,byla sladké,dobré,chutnaly i naší labradorce tongue sticking out smiley,ale

    letos je nemám,protože to množství molic a mšic,co se na něm slézaly se nadalo zničit angry smiley

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Pěstujete někdo Pepino Gold melouny ?

    Datum: 21.07.2013 21:43
     

    Jituš, nádherné, nádherné , jsi borec, tak něco usuš na semínka, snad místečko někde ještě najdu na balkoně příští rok grinning smiley grinning smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: maguska
    Status:

    Re: Pěstujete někdo Pepino Gold melouny ?

    Datum: 03.08.2021 13:15
     
    16279892561321675786192405622450.jpg

    Pepino gold pár ks bude na ochutnání spinning smiley sticking its tongue out

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Pokojové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.