čtvrtek 28. března, 16:42 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Pokojové květiny
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Pokojové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Autor: hejduk
Status: nováček

Pěstujete někdo Pepino Gold melouny ?

Datum: 26.05.2006 14:05
 
Pěstujete někdo tyto podivné plody ? V Itálii mají Pepino bary, jejichž návštěvníci mlsně vykrajují dřeň ochucenou alkoholem.
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 10
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pěstujete někdo Pepino Gold melouny ?

    Datum: 14.10.2009 10:29
     

    Máte určitě pravdu. Byla jsem už nedočkavá a tak jsem si odsouhlasila, že už je to určitě zralý plod. Po rozkrojení je vidět, že by ještě měl dojít. Možná by i stačilo, když bych ho nechala ležet doma v teple. Jsem zvědavá, jestli dozrají i ty další plody. Nevím, čím to je, že to dozrává pomalu. Vždyť jsem měla přezimovanou rotlinku, tak měla náskok před jinými. Věra

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pěstujete někdo Pepino Gold melouny ?

     
     
  • Autor: monika
    Status:

    Re: Pěstujete někdo Pepino Gold melouny ?

    Datum: 14.10.2009 10:31
     

    VĚRKO, NA MŮJ VKUS JIM TO TAKÉ DLOUHO TRVÁ winking smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pěstujete někdo Pepino Gold melouny ?

    Datum: 14.10.2009 10:35
     

    A to jsem jim pak už vyštipovala poupata, aby se nevysilovaly kvetením a soustředily se na dozrávání už narostlých plodů. Věra

     
  • Autor: monika
    Status:

    Re: Pěstujete někdo Pepino Gold melouny ?

    Datum: 12.11.2009 16:10
     

    VĚRKO, DOZRÁLY TI?? JÁ MÁM JEŠTĚ I ZELENÉ. TY UŽ PODLE MĚ NEDOJDOU

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pěstujete někdo Pepino Gold melouny ?

    Datum: 05.12.2009 06:18
     

    Pepíno jsem zazimovala v prádelně. Shodilo skoro všechny listy, ale plody na něm drží. Musím už ty nejzralejší otrhat a ostatní tam ještě nechám, jestli dojdou. Dám jim šanci tak měsíc a pak je nemilosrdně odstraním, aby nevysilovaly rostlinu. Jsem zvědavá, jestli letos opět zimu přežije. Loni to bylo snažší, protože žádně plody nebyly. Věra

     
  • Autor: martin16
    Status: nováček

    Re: Pěstujete někdo Pepino Gold melouny ?

    Datum: 21.07.2011 19:02
     

    predal by mi niekto odrezok pepína? plod som raz kúpil na vianoce v obchode a chutil mi tak by som ho chcel vyskúšať... vysieval som aj semienka, ale z tých nič nebolo...

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Pěstujete někdo Pepino Gold melouny ?

    Datum: 21.07.2011 19:30
     

    [www.rostliny.net]

    [rostliny.hyperinzerce.cz]

     

    a další...zadej si na netu .........je to levné a rychlejší jak odrezek

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pěstujete někdo Pepino Gold melouny ?

    Datum: 21.07.2011 19:31
     

    Mě pepíno chutí nijak neoslovilo. Rostlinka se mi líbila, ale není snadné ji přezimovat, pokud k tomu nemám podmínky, takže jsem ji nechala zmrznout a už se o další zimování nesnažila. Prostě jsem si to jen vyzkoušela, že to lze a tím jsem skončila.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (27.03.2019 18:36)
     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Pěstujete někdo Pepino Gold melouny ?

    Datum: 21.07.2011 19:48
     


    Frantisek napsal(a):

    [www.rostliny.net]

    [rostliny.hyperinzerce.cz]

     

    a další...zadej si na netu .........je to levné a rychlejší jak odrezek


     

    Františku, tak ti pěkně za ten první odkaz děkuju eye rolling smiley Už jsem zase lehčí o 250,- Kč, mají tam voskovku, po které už léta toužímwinking smiley

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Pěstujete někdo Pepino Gold melouny ?

    Datum: 21.07.2011 19:59
     

    Jani já už jsem ponaučený, já jsem se zařekl, orchidejky, ibi, něco popínavého na 2.5 metrový stojan,kapradí na něj, a víc NIC. Chtěl jsem mračnák ale nevím ,nevím, asi ne, jejich víc druhů a to bych chtěl všechny grinning smiley . Tak mám místo něho mučenku. Pepíno, mě již 2x zahynul,, plod byl na mě kyselý, trpký.angry smiley angry smiley angry smiley jestli chceš, najdu ti ještě nějaké odkazy. Platíš ale ty tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Pěstujete někdo Pepino Gold melouny ?

    Datum: 21.07.2011 20:15
     

    néé, děkujispinning smiley sticking its tongue out Ale jsem ti opravdu vděčná, protože tuhle voskovku prostě nutně potřebuju smiling smiley A je to poslední voskovka, co si kupuju, bude akorát třináctáwinking smiley

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Pěstujete někdo Pepino Gold melouny ?

    Datum: 21.07.2011 20:17
     

    ale mají tam ještě krásné věci, tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley do tvé letní, zimní zahrady , a klasické ,jak dělanétongue sticking out smiley tongue sticking out smiley

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Pěstujete někdo Pepino Gold melouny ?

    Datum: 21.07.2011 20:26
     

    už tam nekoukám nono smiley a nemám ani zimní, ani letní, ani klasickou zahradu, mám jen malý balkónek winking smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pěstujete někdo Pepino Gold melouny ?

    Datum: 21.07.2011 20:33
     

    Františku, ty si koleduješ o zabití! Tam je pěkných věcí, které nutně, ale opravdu nutně potřebuji!!! grinning smiley

    Musím si udělat čas a v klidu vybrat a objednat. Kam já to ale všechno dám?! confused smiley Věra

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Pěstujete někdo Pepino Gold melouny ?

    Datum: 21.07.2011 20:45
     

    Věro . tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley Tak já už budu čučet jenom na želvy, tu snad nepotřebuješ ??!!grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     

    já mám například zakázáno čučet sem, Upozornění, JEN NA vLASTNÍ RIZIKO [www.pokojovky.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Frantisek (21.07.2011 20:48)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Pokojové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.