čtvrtek 28. března, 20:56 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Perovskie

Datum: 11.07.2007 18:13
 
Jáje podhryzal hryzec perovskii a ptá se, zda má cenu ji řízkovat. Chtěla by ji zachránit. Poraďte prosím. Díky.
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 1234 | další
    Aktuální stránka: 1 z 4
  • Status: expert

    Re: Perovskie

    Datum: 11.07.2007 19:19
     
    Moni dík, holky myslíte že by šlo ji nařízkovat? Nařízkuju ji stejně, ale dejte mi někdo nadějiwinking smiley byla nádherná všichni ji obdivovali a dnes ležela podežranáthumbs up
     
  • Autor: Reklama

    Re: Perovskie

     
     
  • Autor: Kveta
    Status:

    Re: Perovskie

    Datum: 11.07.2007 20:09
     
    Už jsem ti Jájo odpověděla přes Monu na L. - řízkovala jsem ji na jaře, jde snadno. Na to, kolik v B. stojí ( 239,- Kč ) až mooooc snadno.
     
  • Autor: Kveta
    Status:

    Re: Perovskie

    Datum: 11.07.2007 20:10
     
    PS. jakou máš - víš ? má přes metr ?
     
  • Status: expert

    Re: Perovskie

    Datum: 11.07.2007 20:12
     
    Ta moje je maličká měla teď půl metru dostala jsem ji od xxx
     
  • Autor: Kveta
    Status:

    Re: Perovskie

    Datum: 11.07.2007 20:51
     

    tak z každé větvičky máš novou grinning smiley grinning smiley - je to krásná kytka,co..

    Já mám malou, jarní od LG, živý byl jeden puk, když jsem ji dostala. Vypiplala jsem ji a pro jistotu ( a proto, že jsem jich chtěla víc ) jsem ji právě 2 x řízkovala. Teď mám tři rostlinky.

     

    Moje by měla být odrůda Little Spire, tzn. menší vzrůstem. "Objednala" grinning smiley grinning smiley - jsem si i udělání řízečku z té vyšší.

     
  • Status: expert

    Re: Perovskie

    Datum: 11.07.2007 20:55
     
    Jasně pokud to vyjde budeš mít u mě takywinking smiley a já bych prosila tu Tvou, xxx mi posílal fotky čehosi přímo obrovského takže mám asi tu velikou. Je překrásná každy ji obdivoval a pak šok jak hrom chudinka moje malá.....thumbs up
     
  • Autor: Kveta
    Status:

    Re: Perovskie

    Datum: 11.07.2007 21:28
     
    dsc00174.jpg

    Jajo, jasně - snad tam ještě eye popping smiley najdu něco, co půjde říznout. Ale moc toho k řízkování není ( proto jsem ji už nemnožila ), zatím mi nepouští boční větvičky jde pořád nahoru a na konci - snad je to vidět - už dělá poupátko.

    Ta úplně vpředu je původní z dodávky LG, za ní je řízek a malá vzadu je řízekřízku - ten už moc nevyrostl.

     
  • Status: expert

    Re: Perovskie

    Datum: 12.07.2007 18:54
     
    Květo já ji měla krásnou košatou a na každé větvičce poupata jestli se chytí dám Ti neboj.
     
  • Status: expert

    Re: Perovskie

    Datum: 12.07.2007 19:19
     
    100_2068.jpg
    Květo kousek jí je vidět úplně vpravo dole snad ji tam najdeš.
     
  • Autor: Kveta
    Status:

    Re: Perovskie

    Datum: 12.07.2007 22:31
     

    Jájo, to víš, že jsem ji našlagrinning smiley . Aspoň si ji takhle budeš moci rozmnožit na větší počet jedinců - připadá mi, že ve skupině ( při tvém prostoru - hooodně velké skupině ) bude naprosto úžasná. Že její krása prostě vynikne, když je jí moc.

    A že je to kytka, kt. je furtpěkná. Takových je málo winking smiley .

    Mj. se mi líbí, jak voní.

    Díky.

     
  • Status: expert

    Re: Perovskie

    Datum: 13.07.2007 11:09
     
    Ta vůně je úžasná pořád očuchávám zbytečky co jsem dala do skleničky s vodou (třeba zakoření)
     
  • Autor: Kveta
    Status:

    Re: Perovskie

    Datum: 13.07.2007 14:27
     
    Jajo, grinning smiley grinning smiley
     
  • Status: expert

    Re: Perovskie

    Datum: 26.07.2007 15:35
     
    p1010018.jpg
    Takhle chudinka vypadala, a už pomaloučku začíná růst thumbs downa řízečky se taky zdají živé...moc odolná holka a budu z nich mít lesík winking smileymožná...
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Perovskie

    Datum: 01.08.2012 23:40
     

    jájo, jak se u tebe zabydlely? Dneska jsem neodolala a dva kusy si objednala taky... ví teda bůh, kam je dám, není to asi zrovna malá rostlina, když se jí daří, co? confused smiley Ale moc se mi líbí její barva. love smiley

     
Stránky:  1234 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.