čtvrtek 28. března, 17:23 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zvířata
 
Autor: anny
Status:

Pejskaři-co do auta?

Datum: 02.03.2010 08:47
 

Chovatelia , priatelia a transportéri čoklov: čo používate,aby ste nemali zašvihané auto? Já som dnes bola nútená zakúpiť toto-

[www.greendog.cz]

Ešte to nemám namontované a tak som zvedavá,či to uchrání trošku sedadla.

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Pejskaři-co do auta?

    Datum: 02.03.2010 09:18
     

    Anny, vzhledem k velikosti našich pejsanů, není jiné řešení, než kombík a mříž, ale to se tě netýká grinning smiley

    Vždyť my i auto kupujeme s ohledem na psy grinning smiley love smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pejskaři-co do auta?

     
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Pejskaři-co do auta?

    Datum: 02.03.2010 09:45
     

    Drahuško,nie je to dávno a týkalo sa to aj nás. To len v poslednej dobe sme prešli na "nízkorozpočtové" psi. Lenže bordelu je z nich ,jak s velkého. Síce nepúšťajú chlpy,ale zas často vlezú do auta i s nachytanými babkami. V aute si ich potom vykusujú a tie sa zachytávajú v koberečkoch. Teraz som pripravovala na predaj moje staré Ka-čko a vyčistiť ho-to bol nadľudský úkol. To ma práve motivovalo k tomu,že k novému autu musím zakúpiť nejaké ochranné prostriedky winking smiley 

     
  • Autor: Dadula1
    Status: nováček

    Re: Pejskaři-co do auta?

    Datum: 09.03.2010 17:42
     

    Anny, mám podobné Účko na zadních sedadlech + bezp. pásy pro pesany od GreenDogu (mohu doporučit). Pro případ (ťuk, ťuk) bouračky je to asi jediný způsob jak jim dát alespoň trochu šanci na přežití. Navíc podle vyhlášky musíš mít chlupáče v autě zabezpečené proti "průletu" dopředu, tzn. mříž, přepravky, oddělený kufr a nebo tyhle pásy.

    Ale neboj, s plachtou nebo bez, binec bude naprosto stejný grinning smiley grinning smiley grinning smiley 

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Pejskaři-co do auta?

    Datum: 09.03.2010 22:18
     

    No tak to si ma nepotešila. Já som to kupovala ,práve kvoli bordelu. angry smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zvířata (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.