pátek 29. března, 07:43 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Psi
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: LadaB
Status: moderátor
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: pes

Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

Datum: 03.01.2007 18:53
 
Koukala jsem,že v "Fotky jen tak o ničem" je několik fotek vašich pejsků. Dejte je ještě jednou i sem,ať je máme pěkně pohromadě a nemusíme stále hledat. Ať máme přehled,dohledám a dám sem taky ty naše....Díky

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil LadaB (21.03.2008 21:06)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 14
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 25.04.2017 20:49
     

    Jsem klíšťatový lapač a blechy mě milují, i proto se divím, že jsme nikdo blechu nechytili. (lidi) To by i odpovídalo, že jsem na psech nic nenašla, protože nebyli zablešeni, jen se jim do kožíšku nějaká zatoulala winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 26.04.2017 09:42
     

    Byla jsem moc optimistická sad smiley Vyrášku v tříslech má stále (Sorbík) sad smiley

    Na obličeji je to bledé, klidné, ale v tříslech zarudlé sad smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (26.04.2017 11:12)
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 26.04.2017 11:39
     

    Asi jsem tu vyrážku zapříčinila já angry smiley Nakopala bych se do prde*e!!! Včera jsem mu dala zobnout kupované sekané a až teď jsem si přečetla složení sad smiley Je v ní drůbeží sad smiley

    Dali jsme mu na alergii, aby se neudrbal.. snad se to uklidní a nepopálí se mu zase jícen. Jednou zapomenu zkontrolovat složení a hned malér thumbs up

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 26.04.2017 12:34
     

    Drahuško, držím palce ať je líp love smiley flower smiley . Nenapadlo by mne, že do sekané namelou drůbeží eye popping smiley .

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 26.04.2017 12:46
     

    No to je pech. Ale asi je logické, že do sekané se nacpou veškeré zbytky mas, co mají k dispozici. Bohužel.

    Hlavně, že jste na to přišli a můžete adekvátně léčit. thumbs down

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 26.04.2017 16:10
     

    Arnošt se mi také přád drbe. Blechy nemá, když přinesl první klíšťata, koupili jsme mu frontline - klíšťata jsem od té doby nenašla, ale drbe se stále. Mám podezření spíš na nějaké roztoče nebo mě napadlo, jestli na něj nejde jaro a už nezačíná línat a nesvědí ho stará kůže. Ale chlupů je zatím normální množství

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 26.04.2017 16:16
     

    Často se blechy nenajdou. To by už musel být hodně zablešený a Frontline na blechy už několik let vůbec nefunguje, jen na klíšťata, bohužel.. ale pokud máš podezření na roztoče je nejlepší zakápnout Advocate. Ten je i na roztoče.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 27.04.2017 08:45
     

    Když jsem pouštěla v noci psa vyčůrat, zase tam byl ježek angry smiley Oni jsou fakt totálně blbý, jinak si to nedovedu představit! Nevěřím, že nemají prostorovou orientaci. Asi to pro něj dopadlo blbě, protože pes přišel se spoustou bodlin, které neměl zapíchané, ale byly vytržené z ježka. Venku řev, jak kráva angry smiley dnes ježek fuč, ale asi zdravý nebude.

    Samozřejmě, že se drbe, jak pitomej a to má zákap. Asi moc nefunguje angry smiley Takže vyhozený prachy angry smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 28.04.2017 03:29
     

    Drahuško já odvážela ježka před 14 dny, hezky do kyblíku a i s blechama jsem ho odvezla asi 6 km k lesu. Doufám, že se nevrátí angry smiley . Protože vyhodit za plot nemá cenu, to se pravidelně vrátí na pozemek.

    Dnes jsem ráno otevřela dveře a vypustila smečku ven. No nenapadlo mi vytahovat rolety, takže jsem netušila, že na pozemku je hejno špačků na žížalách. Takže 2 zaplatili tuto drzost životem, mladý čuby byly fakt rychlý. Musela jsem v noční košili ven, abych jim je vzala z drštiček. Doufám, že něco od nich nechytí, nějaký čmelíky či breberky.

    Jo a ti ptáci jsou tak blbí, že za půl hodiny se celý hejno vrátilo.

     
  • Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 28.04.2017 07:09
     

    Holky mám pocit, že z ježka fakt blechy na psy nejdou. Mám tu roky jednoho ježka co chodí až do verandy dožírat co kočky naházely na zem. Blechy fakt nemáme, kdyby tu byla jediná mám ji okamžitě já na sobě, jsem pro ně magnet. Abych ho odvážela pryč mě nikdy nenapadlo, naopak jsem si sem vzala v průběhu let několik ježků, které segra vypiplala přes zimu z malíčkatých ježčat.

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 28.04.2017 08:17
     

    Jájo naše holky teda od ježka blechy chytily - mmch. myslím že to byla i Ričinka. love smiley

    Jako znovu to zkoušet nebudu nono smiley , to mu raději udělám výlet v kyblíku grinning smiley .

     
  • Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 28.04.2017 08:19
     

    Já tu ježky chci, víš co sežerou havěti? No holky i kočky mají Bravecto tak se nic neděje

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 28.04.2017 08:30
     

    Jajo, taky chytnu blechu v okruhu padesáti metrů a tentokrát ani kousanec. Chytnu takhle i klíště angry smiley

    Missi, házím je k jížnímu sousedovi, který má zahradu pod naší. Z té by ježek vylézt neměl, ale asi obejde pozemky nebo, jak to dělá? Už jsem přemýšlela, že ho hodím přes ulici do zahrad, ale aby mi někdo nedal přes držku eye rolling smiley

    Včera mladej večer kňoural, jak zběsilej. chtěl na něj zase jít (kdyby tam náhodou byl) No, nepustili jsme ho na zahradu, jen do předzahrádky a dozadu byla vrátka zavřená. Děsně ho to zklamalo grinning smiley

    Ovšem, Sorbon se drbe stále, tak si myslím, že má opravdu nějakou novou alergii sad smiley

    Missi, máš dobré lovce thumbs down Nejsou von náhodou teriéři? grinning smiley Pro naše psy jsou ptáčci zpěváčci nezajímaví (svého času Aronek dokonce dovoli vrabčákovi, aby současně s ním povečeřel z jeho misky winking smiley ) Aronek ale nikdy žádnému zvířeti neublížil. Neublížil nikomu love smiley Britušku zajímala velká zvířata, jako jsou srny, laně.., ale časem pochopila, že se nám to nelíbí a dala pokoj. Sorbík, jako správný pastevec, všechna zvířata buď miluje nebo toleruje. Nerču jsem si nechala na konec grinning smiley je v pubertě, budiž mu odpuštěno grinning smiley Ten, kromě zpěváčků, loví všechno, vždy a všude, bez ohledu, jestli jede auto, elektrický obojek, neelektrický obojek (naplno), loví malá zvířata, velká ještě neviděl, ale nahrazuje si je cyklistama, běžcema a motorkářema. Prostě cokoli angry smiley

    Obojek na krku se mu musí pomalu zavařit, ale nedbá. Chuť něco honit je větší, než momentání diskomfortní bolest angry smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 28.04.2017 12:40
     

    SOS ČT 2

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (28.04.2017 12:41)
     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 29.04.2017 21:33
     

    Holky jestli můžu poradit malej fígl na zjištění blech - postavte zvíře na nějakou bílou plochu - např. na velkou bílou čtvrtku nebo protěradlo - a pořádně mu prodrbejte srst, hlavně za ušima, třísla, atd....a pak mrkněte na tu podložku. Pokud na ní najdete takové černé ťufky, vypadají napříkladjako například zrníčka pepře, nevím, jak to jinak popsat, zkuste na ně kápnout kapičku vody.No a pokud se rozpustí do krvava, je to právě nestrávená krev z toho, jak blechy zvířatům sají krev. Oni na nich totiž ty mrchy bleší na zvířatech nežijí, jen se chodí napást.. angry smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.