čtvrtek 28. března, 20:28 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Psi
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: LadaB
Status: moderátor
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: pes

Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

Datum: 03.01.2007 18:53
 
Koukala jsem,že v "Fotky jen tak o ničem" je několik fotek vašich pejsků. Dejte je ještě jednou i sem,ať je máme pěkně pohromadě a nemusíme stále hledat. Ať máme přehled,dohledám a dám sem taky ty naše....Díky

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil LadaB (21.03.2008 21:06)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 14
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 23.04.2017 20:48
     


    Drahuš tím Bravectem jsi mi docela zaskočila, já Lucině právě Bravecto dávala, naštěstí u nás v pohodě. Člověk si asi nemůže být jistý nikdy, že jeho mazlíček nebo i my sami nebudeme mít na něco alergickou reakci...bohužel..

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 23.04.2017 21:13
     

    To víš, líbilo by se mi nejvíc, ale moc se bojím, když to vidím a čtu sad smiley

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 23.04.2017 22:08
     

    Drahuško a Neronek nebo Sorbonek mají na něco alergii? Je jasné že se bojíš..

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil 1romca11 (24.04.2017 11:00)
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 24.04.2017 08:15
     

    Sorbon nám na alergie málem umřel, ale Nerča snad neeee please smiley

    Obojky mají sundané asi týden a drbou se stále, takže obojkama to nebude. Budu je muset pro jistotu odblešit Comfortisem a uvidíme.

     
  • Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 24.04.2017 08:32
     

    Drahus, jestli, pokud máte ten pangamin, by nemohli mít ty kvasinky.To se taky odrbávají.Můžou samozřejmě i z jiných důvodů.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 24.04.2017 09:04
     

    Regi, pangamin nedostávají od doby navlečení nových obojků, takže asi 6 týdnů. Mají pauzu a bylo by to divné, že by oba dva najednou?

    Každopádně je odčervím. Přemýšlela jsem i o análech, ale Sorbon je má vymačkané při očkování, což ještě snad nejsou ani tři měsíce a měl v nich jen povinnou náplň, nic extra a Neron na ně netrpěl nikdy.

    Navíc si Sorbon rozdrápal tvář až do živého a jako na potvoru je to ta strana, kde mu na podzim trhali ty zuby, takže ještě ve mně hlodá, jestli je to všechno správně vyhojené, jestli tam nezůstal nějaký zapouzdřený zánět? Ale to snad ne, když to měl doktor otevřené hodně, že to pak šil + atb confused smiley Fakt nevím, co se děje a proč by se drbal i Neron?

    Jediné logické, jsou blechy, ale nenašla jsem ani jedinou škváru, nic. Z koček se někdy podrbe jen Hollie, ale to je tak třikrát za den, to si nemyslím, že by se drbala tak sporadicky. Denny se snad nedrbe vůbec

    Mně se na tu veterinu tááák nechce sad smiley Ještě přemýšlím, že bych je zakápla Advocate, to je také na všechno, ale taky asi pěkný sajrajt sad smiley Nakonec mi nic jiného, než obávané Bravecto, nezbyde sad smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 24.04.2017 09:38
     

    No je to fakt dilema, a jako všechno- i léky- může pomoct, ale i škodit. confused smiley

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 24.04.2017 11:05
     

    Drahuško tak to se potom nedivím, že se bojíš každé novinky.

    Jinak zkušenost od ségry, dala jejich bolonacce taky Bravecto a prý už dvakrát přinesla klíšťe domů nezakousle, jen po ní lezlo. Je bílá tak to na ni jde vidět. Ségra je ale pochopitelně naštvaná, protože je pes pro klíšťata jako autobus sad smiley.

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 24.04.2017 13:16
     

    Romco, i po Bravectu na psa klíště vleze - zatím nikdo nevynalezl přípravek, aby se klíšťata psu už z dálky vyhnula.

     

    Drahuško, pokud dáš Bravecto, tak za 2 hodiny by blechy odpadaly. Veterinář dal Brav. tehdy Polárce, (měla blechy a nemohla jsem je chytit) a během 2 hodin z ní spadly thumbs down . Jen nevím, zda má cenu to dávat, když si nejsi jistá, že je máte confused smiley . Aby to nakonec nebyli nějací roztoči. Prostě asi bych raději šla na tu veterinu.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Missi (24.04.2017 13:17)
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 24.04.2017 13:18
     

    Drahuško, zkus kouknout s brejlema klukům do uší, případně vem na prst papírový kapesníček s nakápnutým dětským olejíčkem - jestli si náhodou nedonesli v nich něco z koupání. To by také vysvětlovalo drbání se.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 24.04.2017 13:46
     

    Missi, stejně funguje (rychlost) i Comfprtis. Ten už psi měli a nevadil. Znova jsem je prohlédla, nic jsem nenašla.

    Elo, uši jsem také prohlédla a mají je vzorně čisté - oba. Mladý měl před čtrnácti dny jedno ucho špinavé, už jsem zase plašila, ale vyčistila jsem ho a je pěkné dodnes. To víš, že ušiska jsem probrala hned, protože Sorbík už roztoče v uších měl i plíseň, takže jim uši dost hlídám. U Nerona je to trošku potíž, musím na slunce, protože on nemá vevnitř uši růžové, ale černé od pigmentu. Špatně se v nich hledá. Ale leskne se mu uvnitř pěkně kůže a není tam nic.

    S vetkou jsem před chvílí mluvila, odpoledne, až tam bude, tak k ní zajedu. Bez psů. Stejně nic nevymyslí.

    Domluvily jsme se, že psy zakápneme Advantixem (Sorbon ho snese), je i repelentní, takže by na psy nemělo nic vlézt. Ani klíšťata ani různí komáři, blechy prý hned hynou. Psi ho měli v Itálii, protože jsem se moc bála Středomořských klíšťat, kteří psy usmrtí.

    Bravecto píše, že se klíště může přisát až na dvanáct hodin... Počkejte, zkopíruji část příbaláku, abyste si nemysleli, že je to takový zázrak na klíšťata. Myjou si totiž ruce, před případným nakažením zvířete z klíštěte, protože klíště může na zvířeti být přisáto až dvanáct hodin a za tu dobu se zvíře bohužel v pohodě nakazí..

    -----

    KLINICKÉ ÚDAJE 4.1 Cílové druhy zvířat Psi 4.2 Indikace s upřesněním pro cílový druh zvířat Léčba infestace klíšťaty a blechami u psů. Veterinární léčivý přípravek má systémový insekticidní a akaricidní účinek poskytující - okamžitý a trvalý usmrcující účinek na blechy (Ctenocephalides felis) trvající 12 týdnů - okamžitý a trvalý usmrcující účinek na klíšťata (Ixodes ricinus, Dermacentor reticulatus a D. variabilis) trvající 12 týdnů - okamžitý a trvalý usmrcující účinek na klíště (Rhipicephalus sanguineus) trvající 8 týdnů. Blechy a klíšťata jsou vystaveny působení účinné látky okamžitě po kousnutí nebo přisátí na hostitele, kdy přijdou do kontaktu s tělními tekutinami. K nástupu účinku dochází u blech (C. felis) do 8 hodin a u klíšťat (I. ricinus) do 12 hodin po uchycení. Přípravek může být použit jako součást léčebné strategie alergické dermatitidy způsobené bleším kousnutím (FAD).

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (24.04.2017 13:47)
     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 24.04.2017 14:14
     

    Tak pro mě i ségru to je trochu překvapení, když obě naše fenky dostavaly pipety, ani jedna klíště nikdy neměla. Proto nás to u Buffy překvapilo. Luci je černá takže pokud domů něco, dovezla,, nevím o tom. Každopádně děkuju za poučení.

     
  • Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 24.04.2017 14:58
     

    Drahus, ještě jedna věc. Mám pocit, že psům vaříš. Já granule Žofce vysadila kvůli váze. Vzpomněla jsem si, jak jsem jednou hledala kvůli Kevinovi od Kordulky, že zabírají na různé svědění omega kyseliny. Nevím, jestli teď podáváš lososový olej. Občas se taky drbala. Přišlo mi, že má jakoby suchý kožich. Asi dvakrát nebo třikrát jsem jí dala nějakou tobolku. Tuším koupenou v Kauflandu. Tak po třech dnech jednu. Přešlo to. Nikam jsme nešli. Zatím funguje. Asi tím, že v granulích je spousta tuku.Taky omega kyseliny píšou na složení granulí.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 24.04.2017 15:04
     

    Ano, vařím a je pravda, že asi měsíc až dva, lososový olej nedávám, jen roboran.

    Chtěla jsem ho na chvíli vysadit, protože mi přijde, že všeho moc škodí. Tak jim ho zase začnu dávat a uvidím. Mám ho doma stále, žádný problém winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 24.04.2017 15:28
     

    Třeba to zabere jako u nás. Nějak mi doteklo, když se jezevčík, který granule dostává odpoledne, ráno mají vařené, nedrbal. Bylo by to nejjednodušší.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.