pátek 19. dubna, 07:34 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Psi
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: LadaB
Status: moderátor
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: pes

Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

Datum: 03.01.2007 18:53
 
Koukala jsem,že v "Fotky jen tak o ničem" je několik fotek vašich pejsků. Dejte je ještě jednou i sem,ať je máme pěkně pohromadě a nemusíme stále hledat. Ať máme přehled,dohledám a dám sem taky ty naše....Díky

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil LadaB (21.03.2008 21:06)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 14
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 23.04.2017 12:11
     

    Na klíšťata je i výborný bylinkový postřik, který mám doma vyrobený (manžel udělal) z rozmarýny. Musí se pejsek postříkat pokaždé, když jde na procházku, ale pak funguje na 100% a zaručeně neublíží. Recept je také na netu.

    Přiznám se ale, že občas zapomenu (cákáme i na sebe)

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

     
     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 23.04.2017 12:58
     

    drahus, to se ti vůbec nedivím. Ten rozmarýnový postřik už mám vyrobený, budu ho potřebovat i já, na mě docela jdou. No a když už jedu na zahradu, tak tam trávívám minimálně 6-7 hodin a klíšt'ata tam jsou, už jedno měla. Ještě jsem zvažovala sprej, stříká se každý měsíc, ale taky to bude nějakej sajrajt angry smiley

     
  • Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 23.04.2017 13:11
     

    Sprej Frontline nezabírá už dávno, zbytečná chemie na psa

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 23.04.2017 13:27
     

    Pinko, Jaja má pravdu. Dvakrát za den jí nastříkej a sebe také, rozmarýn neuškodí, budete vonět smiling smiley A klíšťata se budou ošklíbat grinning smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 23.04.2017 15:48
     

    Drahuško Pangamin jde dávat velkému psu, ti naši mrňousové by po sežrání 2-3 tablet nejraději vyžrali ledničku. Prostě to nejde dávat v množství, které by mělo smysl aby to odradilo klíšťata.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 23.04.2017 16:09
     

    Missi, prostě víc jídla nedám a tabletek nedávám tolik, kolik by měli mít, tj. 1 tableta na 4 kg, ale celkově 4-5 tablet, takže prckům stačí jedna i míň. Nevidím rozdíl mezi velkým a malým psem, protože jich dostávájí zase víc. Nebo myslíš, že velcí psi nemají větší chuť k jídlu? grinning smiley Přiznám se, že Sorbíka mám nyní vyžraného a už jsem mu razantně ubrala, nechci, aby byl tlustý, jako já winking smiley Jenže on pět let nežral nebo velmi špatně, je pro mne radost, když vidím, jak jí s chutí. Je to opravdu veliká radost love smiley

    Ale to je každého věc. Jen říkám, že jdou klíšťata řešit bez dryjácké chemie. Nikomu ho nevnucuji winking smiley ale řešení je, na rozdíl od hnusných blech. Tam bych potřebovala poradit winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 23.04.2017 17:22
     

    Naši mladí dávají čivavám zvětralé pivo. Čivám chutná a klíšťatům ne. Že by čivy více žraly, to tedy určitě ne grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 23.04.2017 17:30
     

    iviku, mám teď doma pivovarské kvasnice. smrdí, ale jsou v prášku, takže bez problémů v krmení sežerou grinning smiley Ty jo, pivo těm mým nedám. eye popping smiley grinning smiley Víš kolik by ho museli vypít? A ještě by se mi ožrali grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 23.04.2017 18:06
     

    Taková hnusná havět' , já nepamatuju, že bych jako dítě měla klíště a to jsme lítali ve vysoký trávě a celý léto na zahradě. První jsem měla až po přestěhování do J.Čech . No tak už jsem v kaufu nakoupila rozmarýn, je zrovna v akci winking smiley a budu vařit lektvary grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 23.04.2017 18:20
     

    Pinko a klidně, pokud uhlídáš žrádlo, dávej i ten pangamin, jednu tabletku, ale NEPOTAHOVANÝ. V lékárnách ho mají i pod názvem pivovarské kvasnice (ale tabletky, ne pudr)

    A za měsíc už bude normálně fungovat. V sáčku je 200 tablet, to máš i na příští rok smiling smiley a když si na něj zvykne, bude ho mít, jako ňamku winking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 23.04.2017 18:22
     

    A navíc - vitamíny řady B jsou zdraví moc prospěšné winking smiley

    někdy mívají pangamin s probiotiky nebo i vitamínem C. Já jsem kupovávala různě. Ten klasický je bez ničeho a nejlevnější. Pytlík (200 tbl.) stojí asi osmdesát korun. Záleží na lékárně

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 23.04.2017 18:31
     

    Ok, pangamin znám, já ho ale jíst nemůžu, já bych žrádlo neuhlídala grinning smiley , Megii uhlídám snadno.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 23.04.2017 18:52
     

    Právě grinning smiley Nejím ho, ale chovám se, jako bych slupla denně celý sáček stydlin smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 23.04.2017 20:06
     

    Pinko, pokud budeš pejskovi podávat, pozor na jednu věc. V zásadě se téměř nedá žádným B vitaminem předávkovat. Ale ve větším množství může u někoho způsobovat kvasinkovou infekci. Ta se pak velice špatně třeba odlišuje od alergie na bleší kousnutí a vůbec od jiných alergií. 1,5 kg nebo kolik pejsek váží, je skutečně malá váha.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 23.04.2017 20:38
     

    Jestli má tak málo, tak bych dávala čtvrtku tablety. To by mělo stačit

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.