čtvrtek 25. dubna, 21:37 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Psi
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: LadaB
Status: moderátor
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: pes

Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

Datum: 03.01.2007 18:53
 
Koukala jsem,že v "Fotky jen tak o ničem" je několik fotek vašich pejsků. Dejte je ještě jednou i sem,ať je máme pěkně pohromadě a nemusíme stále hledat. Ať máme přehled,dohledám a dám sem taky ty naše....Díky

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil LadaB (21.03.2008 21:06)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 14
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 07.04.2017 21:52
     

    Regi tvoji pesani to nechtějí baštit? Luci Bravecto slupla jako malinu a žebrala o nášup

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

     
     
  • Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 08.04.2017 00:53
     

    Romco, psi bez problémů. Gustav je kocour.Do těch nedostanu tabletu. Když je potřeba, tak jim radši dám injekci. To už zná veterinář.Tak mi je pro případ potřeby už chystá. eye rolling smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 08.04.2017 11:23
     

    1romco, jsem ráda, že tu tašku vzala na milost, ona prý nechtěla do tašky s měkkým dnem. Tak tahle ho má pevné.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 08.04.2017 18:05
     
    img_4544.jpg
    Další fotografie:

    Dnes bez sluníčka

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 08.04.2017 21:18
     

    Drahuško, i bez sluníčka thumbs down .

    Pinko, a už jste zvládly první cestu ? Meginka je love smiley .

     
  • Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 08.04.2017 21:26
     

    Drahus, jako vždy thumbs down a akční. Po dnešním pracovním dni by mi ale do takovýho skákání určitě nebylo. nono smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 09.04.2017 11:05
     
    img-20170408-wa0000.jpg

    Eli, Megi už přestala hárat, na zahradě jsme byly včera jen pro dešt'ovku, ale dneska jedem hned po obědě. Taky se na to dobře vyspala winking smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 09.04.2017 20:50
     

    Dobře se vyspat na cestu je víc než důležité thumbs down . Z Meginky už je zkušená cestovatelka love smiley .

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (09.04.2017 20:50)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 09.04.2017 21:09
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Drahus, jako vždy thumbs down a akční. Po dnešním pracovním dni by mi ale do takovýho skákání určitě nebylo. nono smiley

    thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 09.04.2017 22:19
     

    Pinko, děláte pokroky. Je z tebe pomalu zkušená pejskařka. A tos měla takové obavy. Myslím, že máte parádní soužití.. thumbs down

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 10.04.2017 11:13
     

    Jo regi a eli, máte pravdu, obavy se nepotvrdily, Megi se krásně venčí, doma neudělá nic, dokonce i včera na zahradě se mi zdálo, že se tam nevyčurala. Myslela jsem, že tam ucítí ty pejsky co tam byli před týdnem, čůrali tam normálně. Jízdu v autobusu zvládla taky dobře, dokonce když jsem ji vyndavala, tak se jí moc nechtělo grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 13.04.2017 20:49
     

    Musím se tu veřejně omluvit svému (tedy dceřinu) psovi-bíglovi. Všimla jsem si cákanců na podlaze v kuchyni a myslela jsem, že mu tak odkapává od pusy, když se napije, ale pak jsem si všimla, že trochu učůrává. Rychle jsem mu otevřela dveře na balkon, kudy chodí x-krát za den na zahradu. Za chvíli škrábal na dveře, že už chce zpět, a já viděla mokrý flek na zeleném travním koberci na balkoně hned u dveří. To už jsem se zlobila. Jenže on chudák vešel dovnitř, pořád učůrával a pak si odevdaně stoupnul a udělal dvě obří louže. To už jsem spíš dostala strach, co mu je, ani jsem nenadávala, jen jsem to rychle utírala. Pak jsem vytřela ještě voudou se savem. Dceři jsem pak říkala, že je asi nemocný. Ona s ním šla ven a když se vrátili, pustila ho na zahradu a všimla si, že dvířka z balkonu jsou zavřená!!! eye rolling smileyVětšinou je nezavíráme, jen když si tam hraje vnuk. Jsou za rohem., tak na ně nevidím a vůbec mě to nenapadlo. Chudák pes celý den držel moč a pak už nevěděl, co s tím., tak to s nešťastným výrazem pustil doma. A já byla v domnění, že se už mockrát během dne po zahradě proběhnu i vyprázdnill. grinning smiley 

    Ale jsem ráda, že rozuzlení bylo tak jednoduché.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 13.04.2017 20:53
     

    Chudinka maličej. To je rozdíl mezi kočkou a psem. Pes se sice musí učit, ale pak by si snad nechal vyvalit bok, než by něco vyvedl doma. Kočka umí chodit od mala, ale když není záchod nebo možnost ven, klidně vykoná kdekoli po bytě

     
  • Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 13.04.2017 21:25
     

    Spike, chudák ale dopadlo to dobře. Neumřel jako Tycho Brahe

    Citace. Podľa povesti zomrel Brahe na prasknutie močového mechúra na bankete v Prahe, kde zo spoločenských dôvodov nemohol vstať od hostiny skôr než cisár, ale dnes sa zdá, že mal nejakú obličkovú chorobu, alebo podľahol otrave ortuťou zo svojich alchymistických experimentov.

    Ještěže tomu tak dnes není a člověk nemusí čekat na to WC. Bych se asi zbláznila. grinning smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 18.04.2017 17:13
     
    blanch a oli.jpg

    Náš drobeček štěňátko Olinka s Blančou grinning smiley grinning smiley grinning smiley .....to naše telátko se i rádo chová, máme doma opravdový cirkus, Blanča přijela domů se svým Bártem, takže máme 4 bígly a bígloovčandu grinning smiley .....Oli je nezmar, všchni si s ní hrají a ona pořád nemá dost...ale aspoň v noci dobře spí a nekrámuje grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.