pátek 19. dubna, 09:02 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Psi
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: LadaB
Status: moderátor
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: pes

Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

Datum: 03.01.2007 18:53
 
Koukala jsem,že v "Fotky jen tak o ničem" je několik fotek vašich pejsků. Dejte je ještě jednou i sem,ať je máme pěkně pohromadě a nemusíme stále hledat. Ať máme přehled,dohledám a dám sem taky ty naše....Díky

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil LadaB (21.03.2008 21:06)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 14
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 18.05.2017 08:23
     

    pěkná slečna, kdo jiný by měl syna líbat grinning smiley ?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 18.05.2017 10:49
     

    Už je velká thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 18.05.2017 20:52
     

    Váží už 18 kg, už je jí opravdu kusanec. Je krásně osvalená, jenom by se mohla trošku zklidnit, je to divočák grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 18.05.2017 20:55
     

    Iviku fešanda love smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 18.05.2017 20:56
     
    dscn3177.jpg

    Na to je moc mladá, aby byla klidná smiling smiley

    Nerča je už docela O.K. pokud nevidí zajíce nebo jiné volně žijící zvíře grinning smiley

    Na fotce tvrdě usnul po procházce smiling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 18.05.2017 21:01
     

    Tak to ti závidím, dnes jsme byli na dlouhé procházce kolem přehrady. Honila se tam se 3 psy, hodně divoce. Byl děsný pařan, v obilí skákala jako srnka, jenom čumák koukal ze zeleně. A doma? Vzala peška a paničko, přetahuj se se mnou grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 18.05.2017 22:57
     

    Iviku, on byl na dobrmana vždy poměrně klidný. Oproti Aronkovi, to je nesrovnatelné a navíc ho myslím hodně zklidňuje Sorbon. Ale když vidí zajíce, může dostat elektrikou, vůbec nevnímá a letí. Silnice, nesilnice... sad smiley bojím se o něj, ale prostě je to silnější, než on sad smiley Hýká a letí. Kdyby nebyly ty frekventované silnice, byla by to i legrace (nechytí) ale takhle je to naprd a na vodítku, to by se nevyvenčil. Přece jen tam ta energie samozřejmě je. Nejhorší je, že už s manželem potkali i srnce ve městě. To by se jeden posr*l angry smiley

     
  • Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 19.05.2017 08:04
     

    Naše "malá" je ještě rozjívené štěně. Když se jí chce, poslechne na slovo, jindy prostě "neslyší". Ale má ještě čas, aby poslouchala na slovo, má 5 a půl měsíce winking smiley Nejhorší je, že když ji něco zaujme, tahá jako blázen. A ne a ne se to odnaučit, to vůbec nic nevnímá. Tak tvrdohlavou holku jsme ještě neměli grinning smiley Je to chytrá potvůrka love smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 19.05.2017 09:08
     

    Iviku, ač jsem celý život psy cvičila, na stará kolena jsem si na přechodné období na Nerona pořídila ohlávku. Není to drahé a pes netahá, přitom může normálně otvírat hubu, plazit jazyk, všechno. Funguje to stejně, jako ohlávka pro koně, jenže tam zatahá žokej. Tady, když zatahá pes, skloní mu to hlavu na hruď a on nemůže vlastně běžet. Psovi nepůsobé bolest a jak jsem psala, může normálně přijímat pamlsky i odvětrávat hubou. Používala jsem právě v období, kdy byl pes velký, ale mozeček, jako mimino smiling smiley Počkej, najdu odkaz

    [www.caskrmeni.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (19.05.2017 09:09)
     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 19.05.2017 09:09
     

    Jak čtu, tak si potvrzuju, co už jsem dávno věděla winking smiley , že vychovávat psa od štěněte by pro mě bylo náročný. Jak fyzicky, tak psychicky. Nevím, jestli bych v sobě měla dost důslednost a spíš by si mě pejsek omotal kolem prstu. Tak jsem fakt ráda za Meginku, že už jsem jí dostala vychovanou a že už jen dodržuju, na co je zvyklá smiling smiley .

     
  • Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 19.05.2017 15:49
     

    Drahuš, ohlávku máme, ale nějak jsem na ni pozapomněla. Už jsem si ji nachystala. On je obojek na nasazení rychlejší a jako malé štěně netahala. Teď se hodně prosazuje, ale hlavně, manžel ji začal vodit na odvinovacím obojku a vlál za ní v závěsu. Takže se pokazila. Už je navinovací vodítko zakázané, ale tahat se musí teprve odnaučit. Snad to rychle pochopí, hloupá není grinning smiley smiling smiley Díky za připomenutí love smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 19.05.2017 17:27
     

    Jo, navíjecí vodítko - to mě může trefit šlak grinning smiley

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 19.05.2017 21:32
     

    Pinko a co vůbec Meginka, jak to zvládáte?

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 20.05.2017 11:35
     

    romco , perfektně to zvládáme. Už jsme si po dvou měsících zajeli určitý režim a klape to, ona je moc hodná a nic doma neudělá i když jsem třeba 4 hodiny pryč. Obavy byly zbytečný, ted' jsem ráda, že jí mám smiling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 20.05.2017 12:17
     

    Pinko a ještě, jak jezdíte autobusem? Funguje taška?

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.