úterý 21. listopadu, 20:23 Svátek má Albert
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Psi
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..

Autor: drahus
Status: expert

Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

Datum: 18.06.2017 11:30

První diskuze je plná, tak pokračujeme, jako by se nic nestalo winking smiley

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 9 z 36
  • Autor: drahus

Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

Datum: 13.08.2017 10:06

Elo, to je bezva nápad dát štěndům filmová jména thumbs down a ještě služební plemeno a jména detektivů, či agentů thumbs down grinning smiley

• Autor: Reklama

• Status: expert

Datum: 13.08.2017 11:24

Kordulko, nešahej mi na Horáce. grinning smiley Jak píše Eli, je kliďas a přemýšlí ale když už ho druzí nase..., tak jedná.Máme to trochu podobně nastavené. Nakonec posledním důkazem je malování. Taky jsem chvíli přemýšlela, pak už je to tank, jak říkají i naše děti. grinning smiley

kordula napsal(a):

Horác vypadá jak "mouchy snězte si mě", je miloučkej , to dělají ta ušiska love smiley ,... ale Honza , ten dumá... co by tak provedl, hlavně nenápadně grinning smiley..... Hetty a Hank, to budou hlídači winking smiley

• Autor: skrblice

Datum: 13.08.2017 12:08

Eliii, ti jsou náááádherníííí, a už brzy půjdou do světa, co? Už jsou tetovaní, uteklo to. Ti první dva jsou celá Olinka, fakt jo. No a naše vodomilka je pořád stejná. Taky do každé misky nejdřív skočila a teprve potom se napila... umýt nožky a teprve potom pít, to má ty správný grády grinning smiley grinning smiley grinning smiley. Jsou to krásní medvídci, já jenom doufám, že s námi Olinka bude hodně dlouho, nikdy jsem neměla takovou citovou vazbu k pejskovi jako k ní. Asi to bude tím, že to je můj první vytoužený pejsek, na kterého jsem se od začátku neskutečně těšila. A vůbec mi nevadí, že je divoška, ona se tak nějak tou svou povahou k nám hodí grinning smiley. Každé ráno mě vítá polibkem, je opravdu neskutečně milá, ale zároveň bystrá a šikovná. No prostě na moji Olinku nikdo nemá love smiley love smiley love smiley love smiley love smiley love smiley love smiley. Ale jinak mám samozřejmě ráda všechny naše pejsky, jenom Oli je prostě Oli.

Datum: 13.08.2017 12:11

Elenko, matrace jsou zakázané území grinning smiley grinning smiley grinning smiley.... takže jsou stále neposkvrněné a hájené. Krásně se na nich spí. Holky už skoro rok spí mimo ložnici, nakonec jsem toho dosáhla love smiley.

• Autor: babkaela

Datum: 13.08.2017 22:50

dsc02551.jpg

Vodomilka Hetty má jméno podle téhle velitelky [www.postavy.cz] , jen doufám, že nebude tak prťavá winking smiley .

Horác bude možná zrzavý po tátovi [www.zagiru.cz] (tím odpovídam na Skrbliččin dotaz,kdože je táta štěňat) a taky povahou úplně jako Horacio . Nu, co už ... Ale nový majitel nezvolil zas tak špatně ... Henno je taky seriálový seržant (i když voják), neviděla jsem na tv se nedívám již hodně let.

Skrblí, dětičky jdou do světa v úterý, to mají přesně dva měsíce. A Olinka je šikulka, věděla čím ti udělat radost ... bez jejího přičinění by nové matrace nebyly winking smiley .

• Autor: Pinka

Datum: 16.08.2017 08:45

Tak at' se dětičkám daří love smiley

Něco pro inspiraci winking smiley [abecedazahrady.dama.cz]

Datum: 22.08.2017 19:01

img_7839.jpg
    Další fotografie:

Koukněte, jak to vypadá, když k nám přijde smečka trhanů grinning smiley

[www.youtube.com]

Datum: 22.08.2017 19:52

grinning smiley grinning smiley grinning smiley na Sorbonka jich bylo moc a byli drzí grinning smiley grinning smiley grinning smiley

Datum: 22.08.2017 19:55

Jo, je někdy, jak starej dědek, ale holky ho berou winking smiley

• Autor: babkaela

Datum: 22.08.2017 22:04

Drahuško, to je u vás pěkně veselo winking smiley a kluci jsou moc prima love smiley love smiley .

• Status: expert

Datum: 22.08.2017 22:07

grinning smiley Sorbonek má už tu životní moudrost, kde je moc ženských, tak je nejlepší se uklidit.

• Autor: Missi

Datum: 22.08.2017 22:21

Sorbon ukazoval zuby a mrňavec hned couval. grinning smiley Jinak maj taky pěknej jedák, uňafanci mrňavý. love smiley Docela by mne zajímalo, co by dělala naše smečka.

Datum: 23.08.2017 09:36

Není problém to vyzkoušet Missi winking smiley

Já musím akorát hlídat mladého, aby nezačal samým vzrušením značkovat. On totiž nejen že mi pak ničí kytky, (musím lítat s konví) ale je takový zmeťour, že je schopný pochcat i jejich paničku a fenky samotné. Už to nedělá, ale jak Jitka, tak holky, zkušenost mají z dřívějška a netuším, jestli z toho vyrostl nebo má jen pauzu Dřív to dělal i na procházkách a byl rychlý, jak průjem. Ani člověk nestačí zareagovat. Jak se s námi začal bavit někdo s fenkou, připlížil se a už to bylo a pak i fenu stydlin smiley grinning smiley

Datum: 27.08.2017 19:52

Musím se sem jít vykecat .... naše Olinka dospívá, začíná si uvědomovat sama sebe, svoji velikost mezi stračenama. S Bonynkou, tou adoptovanou bíglokříženkou, byly jedna ruka, pořád spolu, neudělaly bez sebe ani krok. Najednou tento týden se v pondělí tak porvaly, že jsem měla co dělat, abych je od sebe odervala. Oli držela v tlamě Bony za krkem a ta, protože je z množky, kde se bojovalo o každý kousek žrádla, se samo nedala a rvala se taky. No a jak jsem zvedla Oli, tak jsem zvedla obě najednou. No ječela jsem jako Viktorka, nadávala a nakonec se mi je podařilo od sebe dostat. Oli šrám pod okem, Bony na hřbetě. Trošku krve, jinak nic. V pátek odpoledne znovu, ale to už byl doma Honza, tak jsme je rvali od sebe oba dva. On chytl Oli za slabinu, ale mrcha je tvrdá, nepustila ani náhodou. No a Bony visela Oli pro změnu na pacce.Takže nakonec jenom kapka krve z packy. Obě naježené jako zarputilí nepřátelé. Po hodině jsem kolem nich šla, a Bony olizovala Oli po tlamě a byly zase jako dvě nejlepší kámošky. Ona totiž Oli s holkama hraje hru u žrádla. Čeká, až ty dvě dojí a až potom žere ona, aby na ně mohla vrčet, když se k ní přiblíží. Ony se ani nepohnou, jenom bočkem koukají, jestli ještě žere. Dožere, lehne k prázdné misce a hlídá i tu prázdnou misku, a běda, když se k ní někdo přiblíží. No, a to je ten kámen úrazu. A ikdyž dám první Oli, tak stejně čeká, dokud ty dvě nedojí. Budu muset tu její misku uklízet, jinak to nepůjde. A přitvrdit ve výchově mé milované holčičky grinning smiley grinning smiley grinning smiley.

Datum: 27.08.2017 20:53

Žrádlo jedině pod dozorem

Odtrhnout pomocí vody

Jo, to je to, čeho se také bojím, páč máme dva psy. ale zatím to jde. navíc bych je (jsem přesvědčená) uřvala. nemuseli bychom do nich jít, ale to je teorie winking smiley

Podobné příspěvky
Diskuze: Co se psem o dovolené? Půjčky, úvěry a hypotéky Jídlo jako národní vlajka

Jak to řešíte, když chcete odjet na pár dní pryč někam, kam s sebou svého psího kamaráda nemůžete vzít?Kdo mu dává žrát, kdo s ním chodí na procházku

Autor: Anavi - 06.03.2007 10:47
Rubrika: Psi - Komentářů: 19

Zajímaly by mě Vaše zkušenosti, když vidím v televizi ty spousty reklam ( jak lehce, levně a radostně nám bankovní domy půjčí hned a na cokoliv) bere

Autor: jaja99 - 14.11.2007 20:47
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 31

Narazil jsem na zajímavý článek, kde jsou představeny různé pokrmy jako národní vlajky - jak by asi vypadala ta naše? Zkoušel to někdo?

Autor: misan786 - 28.08.2013 11:04
Rubrika: Vaření - Komentářů: 1
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

Doporučujeme: Nutriforum.cz - Diskuzní fórum pro každého, komu záleží na tom, co jí.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.