pátek 19. dubna, 09:16 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Psi
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

Datum: 18.06.2017 11:30
 

První diskuze je plná, tak pokračujeme, jako by se nic nestalo winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 20
  • Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 19.10.2021 08:41
     

    Taku, krásná psí holka. thumbs down thumbs down Hlavně, aby jí ty kočky vydržely. U nás byla hlavní odháněč Žofka. Jak stárne, silně polevila. Jezevčík ji vždycky ve všem napodoboval, takže to začal flákat taky.

    O víkendu jsem měla s Žofkou starost. Už před skoro dvěma roky měla slabou mrtvičku. Tenkrát ji z toho výborně dostal náš dnes už mrtvý veterinář. Stále mi hrozně chybí. sad smiley Teď se situace asi opakovala ve slabší podobě. Včera jsme byli u veterináře. Či spíše veterinářky. Máme teď ženu. Nedopadlo to nejhůř, takže dostala hlavně léky na regeneraci nervových vláken. Chová se jako obvykle, chuť k jídlu a radost ze života ji naštěstí neopustila. love smiley love smiley Ale skoro 15 let je už u labradorky docela pokročilý věk.

    Tohle je bohužel rub soužití se zvířaty.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 19.10.2021 09:10
     

    Jak má tu tmavou hlavu love smiley love smiley love smiley. A vůbec neškodí?

    Já si plánovala psa na důchod winking smiley , ale čím dál méně mám chuť řešit nějaké lotroviny, tak jsem tu myšlenku opustila. winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 19.10.2021 21:58
     
    001 - kopie.jpg
    Další fotografie:



    Anavi napsal(a):

    Jak má tu tmavou hlavu love smiley love smiley love smiley. A vůbec neškodí?

    Já si plánovala psa na důchod winking smiley , ale čím dál méně mám chuť řešit nějaké lotroviny, tak jsem tu myšlenku opustila. winking smiley grinning smiley

    grinning smiley na důchod thumbs down. Vzhledem k tomu, že ještě nemáš ani po záruce, TAK až bys měla nárok, TAK to už budou důchody dávno zrušený. winking smiley

    UŽ neškodí. Do dvou roků vyhrabala někde díru, rozkousala rohožku, boty, vyhrabala kytku a to hlavně cibuloviny, okousala kmen stromku, ... .Tak nějak normálně. Po druhém roce je v pohodě a už dlouho nic neprovedla a ani nachviličku jsme nelitovali, že jí máme. Je moc hodná, poslušná a chytrá.

    Prospívá to asi i nám, protože jsme s ní každý den (i v dešti) někde v přírodě. Děti už bydlí "daleko a ve svém", tak jsme tu sami. Dům a zahradu stihneme o weekendu a i na nějaký ten výlet zbyde čas. Je to kámoš a parťák.

    Foto z dnešní procházky.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 19.10.2021 23:19
     

    TAKu, Týna je prostě ... úúúúúúúúúúúžasňák ... psala jsem už kdesi kdysi, že podkud jsi zvládl vychovat svoje děti ve slušné lidi, zvládneš i psa, je to jen o důslednosti, vizáž neovlivníš, ta je v genech (občas i povaha, geny nevych.iješ .... ale u psů jde "vymakat", u dětí už tak docela ne, znám, mám ověřeno).

    Mám hodně ráda psí holky s tmavou maskou .... u nás, NO, souhra náhod - počet či souhrn přihlášených a předvedených, taky způsob "ukázání se" .. světového vítěze neměla dostat Cher-Dora, ale spíš její mamina Chipsi, ale ta už je ve ve veteránech ... za zenitem, vítězství tu je ku ničemu, a rozhodčí to ví.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 21.10.2021 21:52
     

    Může jít o obrázek text, kde se píše Je mi zima dej mi jednoho psa!

     

    Vzhledem ke zdražování cen energií se to bude hodit. grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 22.10.2021 08:25
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley Taku, to je ze života, i když to tak zatím nevypadá. Má to jen jeden problém. Psi si sami vybírají ke komu si lehnou. Zcela stejnou situací řeší bývalá kolegyně z práce. Mám od ní Hercula.V ložnici netopí, psi chodí zásadně zahřívat a lehat si k ní.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 22.10.2021 09:19
     

    Noooo, jestli náhodou preference nejsou jinde winking smiley ... psi si prý vybírají místa, kde je pozitivní (kurňa, blbé slovo) ... dobrá energie, kočky zase údajně lehají tam, kde je něco špatně.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 11.11.2021 21:50
     
    0002 (2).jpg

    V dálce jsou srnky. Vystaví je, ale dál je neřeší a kašle na ně → stejně zdrhnou.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 11.11.2021 22:12
     

    Taku, jsi super thumbs down love smiley ... Týna je jen "vizitka" jejího pána flower smiley.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (12.11.2021 08:19)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 12.11.2021 10:44
     

    Tak to je hodná, opravdu. love smiley flower smiley Ten náš "blbec" se vždycky úplně zchvátil... já šla domů, páč nemělo cenu čekat a on za hodinu ležel před vrátkama jakoby nic. Poslouchal na slovo, ale srnky nebo zajíc, to byla konečná... confused smiley Samo neulovil nikdy nic, protože než pod sebe poskládal ty svoje dlouhý haksny, všechno mu zdrhlo.Ale byla to výzva!

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 21.12.2021 12:38
     
    83143562_10213842124721504_3762778697216557056_n.jpg

    Spike dnes odešel do psího nebe v požehnaném věku 15 a půl roku (fotka je cca 2 roky stará). sad smiley

    Dostal injekci, ale asi by do rána odešel sám.

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 21.12.2021 13:20
     

    Věrko, to je mi moc líto sad smiley sad smiley sad smiley drž se, holka.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 21.12.2021 13:53
     



    cancourek napsal(a):

    Věrko, to je mi moc líto sad smiley sad smiley sad smiley drž se, holka.

    Dcera je z toho docela špatná (je to její pes, já ho jen často hlídala). Dopoledne jsem se vyděsila když mi plačící volala, že se něco stalo vnukům.

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 21.12.2021 14:08
     

    Já myslela, že byl Spike tvůj. A dceři se nedivím, je to vždycky smutné, když odejde domácí mazlíček. Jsou to členové rodiny sad smiley

    Docela se děsím toho, že mi jednou moje kočky odejdou, přece jen už taky mají něco "odžito".

     
  • Autor: maguska
    Status:

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 21.12.2021 14:51
     
    16400942825241248698061445332503.jpg
    Další fotografie:

    Mě musel odejít v květnu Orest 14 let, strašně mí chybí byl super pes.

    A jak se blíží vánoce tak tím tuplem to na mne padá, že tu není s námi sad smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil maguska (21.12.2021 14:52)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.