čtvrtek 21. února, 15:16 Svátek má Lenka
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Psi
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..

Autor: drahus
Status: expert

Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

Datum: 18.06.2017 11:30

První diskuze je plná, tak pokračujeme, jako by se nic nestalo winking smiley

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 86 z 93
  • Autor: SPIKE

Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

Datum: 13.12.2018 19:10

48371998_2129307003795032_2813389108582285312_n.jpg
    Další fotografie:

Tohle je snachy československý vlčák. Je to fešák, ale už mu bude 9 let, tak na jaře přibyde kamarád, aby dům nezůstal bez hlídače, až se Ziggy odebere do psího nebe.

On podobně žil nějaký čas se svým starším parťákem. Historie se opakuje ve spirále.

• Autor: Reklama

• Autor: drahus

Datum: 13.12.2018 19:31

Mně se ČSV moc líbí a dělají dobře, když mu dají mladého parťáka. Kdyby byl nemocný, tak by to bylo horší, protože štěně je dovádivé, ale takhle se mu prodlouží život. Oni se pak snaží mládí vyrovnat a to je dobře. Kamarádka má dva mladé dobrmany, Zemřel jí tatínek, po kterém zbyla NO 10 let stará. I se tak chovala, ale za necelý rok s mladými, začla běhat za aportky, srst nádhernou a je pohodová love smiley

• Status: expert

Datum: 13.12.2018 20:57

Určitě jim společnost mladších prospívá. Žofka byla střelená vždycky ale s Herculem se snad někdy vrací do štěněcích let.

Dostala ho jako dárek k Vánocům někdy v sedmi letech. smiling smiley

• Autor: samanka

Datum: 21.12.2018 09:03

Ziggy je krásný pes thumbs down thumbs down thumbs down

Arnošt asi začíná stárnout. Místo, aby přeskočil plot, jak je jeho dobrým zvykem, otevřel si u sousedů branku confused smiley confused smiley confused smiley

• Autor: Pinka

Datum: 02.01.2019 09:50

samanko, ale pálí mu to thumbs down

Letošní silvestrovské oslavy jsem strávila utěšováním Meginky, od 19. hod skoro nepřetržitě někde bouchalo a ona tak rychle dýchala, nepila, nejedla, že jsem měla o ní strach. Asi to příští rok budu nějak řešit.

Datum: 02.01.2019 10:12

Pinko, když utěšuješ, říkáš jí, že to okolo je špatný, že je správné, aby se bála a její strach prohlubuješ. To je to nejhorší, co pro ní děláš, ač to jistě myslíš v nejlepším.

Mně se dobrman také bával, ale musel na místo a dělali jsme, jako že se vůůůbec, ale vůůůbec nic neděje. Pokud štěká, ať štěká, to ho pochválím, že aby nás hlídal. (Štěká venku na bouchání)

Máme hlavolamy, když mám dojem, že není v pohodě. Zatáhneme žaluzie, pozavíráme okna a kdyby bylo zle, budu se snažit ho (je) zabavit. Stejně se psovi musíš věnovat, když jí utěšuješ, tak spíš odvést její pozornost jinam.

Hele, u nás bouchání v klidu, ale dnes v noci vichřice a Sorbon (ten starší) měl nerva. Tak jsem na něj houkla, aby šel na místo, ale stejně, když to zaskučelo, vylítnul. Tak jsem mu dovolila postel s tím, že jak zvedl hlavu, že něco slyší, dostal pohlavek. Za hodinu šel na pelech a už byl v klidu až do rána

Datum: 02.01.2019 17:29

drahuš, já jsem jí jenom byla k dispozici, když se ke mě mačkala, ale jinak dělám jako že se nic neděje. To používám i při bouřce. Všimla jsem si třeba venku když něco bouchne, tak dělám že nic, ale vidím jak na mě kouká, co já na to. Taky jsem zjistila, že ohňostroj puštěný v televizi s ní ani nehne, myslím si že v reálu cítí ty tlakové vlny. Při bouřce začne být neklidná dřív než začne hřmět.

• Autor: JaniV
    Status:

Datum: 02.01.2019 17:46

moje mopsinka se na mě taky pořád dívala,jestli o tom vím,co se děje.Taky jsem se snažila dělat že nic,snad ji to uklidňovalo.Ale štěkala pořád,jak se venku něco ozvalo,bylo to snad dvě hodiny.Pokaždé pak chtěla pochválit,že hlídá.No jsem ráda,že je snad na rok pokoj.

Datum: 03.01.2019 17:20

Megi neštěká, jen se třese a dýchá s vyplazeným jazykem. Potom byla chvíli jako mimo, motala se jak když neví kam má jít, no ještě že je to jednou za rok angry smiley

• Autor: JaniV
    Status:

Datum: 03.01.2019 19:15

Pinko,to se asi Megi doopravdy bojí,viď,to je mi líto.Naše Mánička byla spíš vyřízená,není zvyklá dvě hodiny v kuse štěkat,úplně chraptěla.

Datum: 03.01.2019 23:51

Se současným psím obsazením je docela pokoj i když Hercule nebyl taky nijak odvázaný. Žofku to vyjma pár štěkání na původce hluku nechává zcela chladnou. Kdysi mopsík byl taky naprostý kliďas. Ale bývalý jezevčík měl neklidný celý prosinec už od Mikuláše, kdy petardy začaly. Silvestr úplně protrpěl.Jako štěněti po něm nějaké děti hodily petardu. Bouchla kousek od něj. Takže s Pinkou soucítím.

Datum: 04.01.2019 10:03

No právě že každý pejsek to má jinak. Sousedka se s jorkou na ohňostroj dívala z okna a v pohodě. Megi má nějaké špatné zkušenosti z minula, vyleká jí každý větší hluk a proto ji pořád mám na vodítku, nevím co by udělala.

Datum: 04.01.2019 10:23

Pinko, kdysi naše briardka - když jsme se vraceli z procházky a odemykali branku, jelo okolo nás auto a v něm spolujezdec kluk, hodil petardu, ta jí spadla na záda, vypálila chlupy, spálila kůži, spadla pod ní a bouchla.

Až do smrti se bála i nadzvukových letadel, velkého větru i ve filmu v TV, bouřky i rachejtlí. bohužel jsme tenkrát utěšovali a to byla ta nejhorší služba, kterou jsme pro ní mohli udělat. Jednou mi při bouřce skočila do vany, plné namočeného prádla. Takže vím, co se stane, když dáme špatný signál ustrašenému psovi. Vím, že by se bála stejně, ale možná ne, až tak hystericky.

Ona to dotáhla k takové "dokonalosti" , že když bylo bouřkově zataženo, vybíhala ven, aby pozorně naslouchala, jestli náhodou nezahřmí, aby se mohla schovat do vany nebo aspoň do koupelny sad smiley

Datum: 04.01.2019 10:29

Děvčata, jak zde čtu vaše zážitky s koncem roku, máme je špatné, trpíme za naše pejsky. Jak já tyto oslavy nemám ráda. Naši pejsci mají zase na klid nárok, zas až do Silvestra. I když, i během roku se najdou jedinci, kteří si potřebují bouchnou. Nezabrání jim v tom ani obecní vyhláška, která tuto zábavu zakazuje po celý rok, kromě silvestrovské noci - hodinu po půlnoci. thumbs up thumbs up thumbs up 

Datum: 04.01.2019 10:37

Já vím drahus, že máš zkušenosti a je to pravda, co píšeš. Ti psi si tak moc pamatují, já nevím, co všechno zažila, měla taky zlomenou přední packu.. Já jí nějak moc nelituju, jen když se ke mě letí schovat tak nemám to srdce jí odstrčit. Asi je to špatně, ale to jen na silvestra, jindy fakt nereaguju.

Podobné příspěvky
Diskuze: Co se psem o dovolené? Půjčky, úvěry a hypotéky Jídlo jako národní vlajka

Jak to řešíte, když chcete odjet na pár dní pryč někam, kam s sebou svého psího kamaráda nemůžete vzít?Kdo mu dává žrát, kdo s ním chodí na procházku

Autor: Anavi - 06.03.2007 10:47
Rubrika: Psi - Komentářů: 19

Zajímaly by mě Vaše zkušenosti, když vidím v televizi ty spousty reklam ( jak lehce, levně a radostně nám bankovní domy půjčí hned a na cokoliv) bere

Autor: jaja99 - 14.11.2007 20:47
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 42

Narazil jsem na zajímavý článek, kde jsou představeny různé pokrmy jako národní vlajky - jak by asi vypadala ta naše? Zkoušel to někdo?

Autor: misan786 - 28.08.2013 11:04
Rubrika: Vaření - Komentářů: 1
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

Doporučujeme: Nutriforum.cz - Diskuzní fórum pro každého, komu záleží na tom, co jí.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.