středa 24. července, 10:59 Svátek má Kristýna
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Psi
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..

Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

Datum: 18.06.2017 11:30

První diskuze je plná, tak pokračujeme, jako by se nic nestalo winking smiley

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 85 z 105
  • Autor: drahus

Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

Datum: 07.12.2018 17:49

20181207_162739.jpg

Po dornovce i tříletého klučíka zvládl. Sice se jeden druhého báli, ale oba se snažili.

Záda mu pěkně drží, zlepšil se o padesát procent. Esíčkové prohnutí páteře (skolióza) je pryč, maličko krk a ještě ta bedra, ale prý opravdu o hodně lepší. Ještě jednou před Vánoci, protože je třeba, aby se páteř udržela ve správné poloze co nejdéle, aby se pak už nevracela do té hrůzy, co měl.

Do auta vystoupil po rampičce, co jshme kdysi vyrobili Britušce, doma gáblík a teď spí love smiley

• Autor: Reklama

• Autor: babkaela

Datum: 07.12.2018 21:02

Drahuško, jste neskuteční love smiley love smiley . Neronkovi i vám přeju moc a moc, aby zlepšení hoooodně dlouho vydrželo, co dlouho, aby bylo nafurt thumbs down thumbs down flower smiley

Datum: 07.12.2018 21:26

Elo děkuji. Jsou na nás závislí. Je to má (naše) povinnost a raději ošidím sebe, nežli je. Až skončí Neronek, nastoupí Sorbík. Prý mu může ulevit od pobolívání kyčlí. A ještě začínají brát Aptus Apto-flex, což by také mělo přispět k jejich uzdravení love smiley

• Status: expert

Datum: 08.12.2018 07:45

Drahus, thumbs down love smiley Na fotce asi čeká na pamlsek od terapeutky. Výraz soustředění je skutečně nefalšovaný. smiling smiley

Datum: 08.12.2018 07:54

Regi, že váháš. dokonce, ač to cizím nedělá, za piškotek dal i hubana grinning smiley

Datum: 08.12.2018 08:05

Drahus, paráda, že to tak dobře snáší a má to výsledky.A soustředění znám dobře z domova. To je nezaměnitelné. grinning smiley A zatím ti celkem přeje i počasí na dojíždění.

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (08.12.2018 08:06)

Datum: 08.12.2018 08:18

Přeje. Včera jsem měla strach, protože u nás pršelo a Cínovec je 840m n.m., ale nahoře bylo líp, jak dole. Jen cestou domů byla v určité výšce mlha, ale stále kolem šesti stupňů nad nulou

• Autor: kordula

Datum: 08.12.2018 08:38

Každý z nás , co jsme tady se snaží udělet pro svoje zvířátka maxumim, ale Ty jdeš snad ještě dál. Drahuš, hluboce před Tebou smekám.

Datum: 08.12.2018 10:21

Tak to jsi asi jediná, kdo to oceňuješ. Celá má rodina mě zavrhla. Ještě, že máme děti i z manžovy strany. Ty jsou v pohodě. Protože bohužel nebude mít nikdo dárky ani děti ano vnoučata, ale to se prostě nedá nic dělat. Jsem hnusná, ale nevyměním dárky dětem, které mají všeho až příliš a stejně by ohrnovaly nos, za zdraví svých svěřenců a partnera.

Datum: 08.12.2018 17:56

Drahuš, vánoce přece nejsou o věcech, ale o lásce winking smiley . Jenom se na to čím dál více zapomíná. Kam přijdeš, masírují tě reklamy, známí se chlubí, co už nakoupili......... grinning smiley Od určité doby vánoce neprožívám, je to čas shonu a stresu. Takže vlastně vánoce skoro nemám ráda nono smiley a každý rok si říkám, že třeba zase začnu vánoce prožívat jako dříve. Nějak se pořád nedaří sad smiley

• Autor: babkaela

Datum: 08.12.2018 23:00

Přesně jak píše Ivik, vánoce by neměly být ve znamení co největších, nedražších a co nejvíc dárků, jídla, pití ... ani ten úklid by se neměl asi přehánět ... pro mne je příjemnější a důležitější se zabývat gruntováním v době, kdy lze mít všechna okna dokořán a moci spoustu věcí po vyprání usušit nebo jen vyvětrat venku. Ani různé serepatičky a pracholapky mne na vánoce moc neberou. Pro mne by to měl být čas zklidnění, potkávání se, udělání si času jeden na druhého ...

Drahuško, hnusná nejsi, jen jsi správně určila žebříček hodnot ... nezbytností a zbytností. A zdraví je (nebo by mělo být) vždycky na prvním místě.

A vánoce už dlouho, právě proto, v co se zvrhly, nemám vůbec ráda, nejen skoro ... ti kdo jsou tady délesloužící už mne znají.

Datum: 09.12.2018 01:33

Vánoce jsou tu už řadu let, asi i tím, že tu nejsou malé děti, obdobím, které není až tak moc ničím pozoruhodné. Dědek slaví slunovrat a pro nás ostatní jsou dekorace, rekvizity a hlavně světýlka a svíčky takovým šidítkem, jak se srovnat s obdobím, kdy je dlouho tma. Největším dárkem je stav, kdy jsou všichni relativně zdraví a v pořádku, samozřejmě včetně zvířat, protože to jsou taky členové rodiny.

• Autor: skrblice

Datum: 09.12.2018 12:50

Drahuško, nejsi hnusná, jsi skvělá, tvoje priority jsou tak, jak mají být. Na prvním místě zdraví a až potom to další. To, že máme zvířátka místo dětí, taky něco napovídá. Taky bych dala první poslední za zdraví svých blízkých a mezi ně patří i naše chlupaté děti. Naštěstí to naše dvounohé děti chápou, jenom zeťák je úplně mimo, ale to mě už netrápí. Nebyl u nás už dva roky a jeho holky k nám musí jezdit vlakem, protože on je k nám ani nepřiveze. Silva s 2 malými dětmi a kočárem jezdí z Jeseníku k nám vlakem, musí přestupovat v Krnově, naštěstí se vždycky najde někdo, kdo jí pomůže. Domů ji potom vezu já autem. Už to neřeším, trvalo mi dlouho, než jsem se smířila s tím, že ne vždy je v rodině pohoda a láska.

Jsi úžasná ženská, na to, aby jsi vydržela vše, co vás pořád dohání, na to musíš být tvrdá, jinak by tě to položilo. Obdivuji tě a držím vám moc moc pěsti love smiley love smiley love smiley.

Datum: 09.12.2018 13:11

Jéé, jste hodné. Je vidět, že máte doma také zvěř grinning smiley

Ale ti, co zvířata nemají, to nepoberou winking smiley

• Autor: SPIKE

Datum: 13.12.2018 19:07

Drahuško, kdybys rozházela peníze nesmyslně za hlouposti a vykašlala se na vnoučata, tak bych jejich nesuhlas brala, jenže ty si sama od huby utrhneš, abys pomohla svým psům od bolesti! Jsi hodna obdivu a ne opovržení. flower smiley love smiley

Podobné příspěvky
Diskuze: Co se psem o dovolené? Půjčky, úvěry a hypotéky Jídlo jako národní vlajka

Jak to řešíte, když chcete odjet na pár dní pryč někam, kam s sebou svého psího kamaráda nemůžete vzít?Kdo mu dává žrát, kdo s ním chodí na procházku

Autor: Anavi - 06.03.2007 10:47
Rubrika: Psi - Komentářů: 19

Zajímaly by mě Vaše zkušenosti, když vidím v televizi ty spousty reklam ( jak lehce, levně a radostně nám bankovní domy půjčí hned a na cokoliv) bere

Autor: jaja99 - 14.11.2007 20:47
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 43

Narazil jsem na zajímavý článek, kde jsou představeny různé pokrmy jako národní vlajky - jak by asi vypadala ta naše? Zkoušel to někdo?

Autor: misan786 - 28.08.2013 11:04
Rubrika: Vaření - Komentářů: 1
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.