čtvrtek 28. března, 16:37 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Psi
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

Datum: 18.06.2017 11:30
 

První diskuze je plná, tak pokračujeme, jako by se nic nestalo winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 20
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 28.03.2021 11:43
     

    Jinak Týna je nádherna holčička, a nedivím se jí, že je hodná. Takovému páníčkovi nelze odolat grinning smiley grinning smiley grinning smiley .

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

     
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 18.07.2021 22:16
     
    dsc06882.jpg
    Další fotografie:

    Naše demoliční četa má zítra 8. týdnů. Jsou to miláčkové love smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 19.07.2021 07:07
     

    love smiley love smiley love smiley

     
  • Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 19.07.2021 07:19
     

    Eli, to je krása. thumbs down thumbs down Je mi jasný, že jen na obrázku. A máš výstavního kohouta.

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 09.09.2021 09:58
     

    krásná banda chlupáčů love smiley love smiley love smiley

    ať mají ty nejhodnější páníčky, kteří je budou milovat celý jejich život love smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 09.09.2021 10:16
     
    1631118747479.jpg
    Další fotografie:

    Jinak si jdu sem postesknout. Včera jsme nechali naši držkatou Olinku vykastrovat. Protože ji nekriticky miluji. tak jsme se s Honzou dohodli (ani jsem ho nemusela přemlouvat), že ji necháme vykastrovat laparoskopicky .... je to šetrná metoda s minimálními jizvičkami, která se navíc ryhle a dobře hojí. Ráno jsme přijeli, vzali Oli krev (je v pořádku) a za půl hodinky ji Honza odvedl do kotce. Chudera nevěděla, co se děje,,,,, my oba naměkko, slzy v očích, ale představa, že bude jenom dobře nás uklidňovala. Bylo 10:00, odjeli jsme domů s tím, že nám po obědě zavolají, že si ji můžeme vyzvednout a přivézt domů. Už bylo 14 hodin a já začala být nervozní, už měli volat. V tu chvíli zazvonil telefon. Pan doktor mi začal vysvětlovat, proč to tak dlouho trvalo, že nastaly komplikace, na obou vaječnících měla cysty, srůsty v oblasti obalu ledviny a hodně vicerálního tuku bránilo v přehlednosti operačního pole. Začala prý krvácet ..... v tu chvíli jsem už začala posmrkávat a natahovat, čekala jsem, že mi nakonec řekne, že to nezvládla..... zvládla to, holčička moje držkatá, zvládla, ale dala jim hodně zabrat. Operovali ji 2 hodiny a byli u operace 3 doktoři. Takže nakonec z doktora vypadlo, že se už probrala a můžeme si pro ni přijet. Rána sice není tak velká, jako by byla u klasické operace, ale je dost velká na to, aby Olinku potrápila. Nakonec jsem ráda, že jsme si vybrali tu nejlepší veterinární kliniku v Opavě (oni jediní operují laparoskopicky), ikdyž účet je opravdu nadstandartní, služby tomu opravdu odpovídají.... takže jsme si pro ni jeli. Málem vyrazila dveře z kotce, jak se hnala za Honzou, kolem krku měla GRAMOFON. kterým nabírala všechno, co se kolem vyskytlo a nebylo přibité nebo vcelku. No, a protože tuto pomůcku už od začátku nesnáším, tak jsem Olince udělala naši KLASIKU .... ručník a obinadlo kolem krku. Dnes dostala první tabletku antibiotik, zblajzla ji i s paštikou jako malinu grinning smiley grinning smiley grinning smiley . Páníček s Oli spí v obýváku a já spím s Aki a Bony v ložnici . Dokud se jí rána nezahojí, budeme je muset hlídat, protože ty dvě její flekaté segry by jí chtěly opečovávat. Tak to máme za sebou, Oinka už s námi zase mluví,,,, včera na nás čučela tak vyčítavým pohledem a němou výčitkou nám dávala najevo, co si o nás myslí grinning smiley .... dnes jsem ráda, že jsme do toho šli, protože cysty by jí časem praskly, aniž bychom na to přišli, a mohlo být mnohem hůř.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil skrblice (09.09.2021 10:35)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 09.09.2021 10:20
     

    Božánci love smiley.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 09.09.2021 11:13
     

    Skrblí, hlavně že to má Oli za sebou a držím palce flower smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 09.09.2021 22:45
     

    Skrblí, držím všechy pěsti .... věřím, že to zvládnete love smiley flower smiley .

    Olinčina máma v srpnu vyhrála třídu veteránů na klubové výstavě NO ... dost lidí se diví, že "na ní" už dlouho nechováme (teď už by to mohli být jen bazapíráci), co prý je to riziko ochrnutí - nechápou nějak, že Chipsa je člen rodiny ...

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil babkaela (09.09.2021 22:53)
     
  • Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 09.09.2021 23:34
     

    Skrblice, ať to zvládnete. A dobře to dopadne. flower smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 10.09.2021 00:27
     

    To víš, že zvládneme. Dnes celý den pěkně ležela a s Honzou chodila ven na zahradu se vyčůrat. Už jedla, jenom je taková skleslá, což je u ní zvláštní. Taky doufám, že se trošku zklidní a přestane napadat Bony. Moc gratuluji Chipsince, je to krásná holka, která nám dala tu naši drštičku. Ono je to těžké, spousta lidí nechápe, že pro nás pejskaře, je pes člen rodiny. Taky to tak mám, navíc Ola je můj vysněný pes, tak doufám, že tady s námi bude ještě hodně dlouho.

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 10.09.2021 00:28
     

    Regi, děkuji

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 10.09.2021 07:49
     

    Olince přeji, ať je zase fit love smiley

     
  • Autor: ola
    Status: začátečník

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 10.09.2021 11:15
     

    zdravím svoji jmenovkyni grinning smiley a ZDRAVÍČKO přeji všem love smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 18.10.2021 21:57
     
    _dsc0784.jpg
    Další fotografie:

    1. foto - Jestli nás někdo vykrade je fuk, ale kočka plot nepřeleze! winking smiley

    2. foto - Dnešní a každodenní procházka. Už mě vyhlíží, kde se courám.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.