úterý 21. listopadu, 20:25 Svátek má Albert
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Psi
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..

Autor: drahus
Status: expert

Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

Datum: 18.06.2017 11:30

První diskuze je plná, tak pokračujeme, jako by se nic nestalo winking smiley

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 8 z 36
  • Autor: drahus

Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

Datum: 31.07.2017 20:51

img_7379.jpg
    Další fotografie:

Neronek zkouší plavání a moc mu to nejde grinning smiley

Přijel devítičlenný blešinec, tak se naši psi nezúčastňovali nebo jen z uctivé vzdálenosti, protože devět bab je na jednoho přece jen příliš.

Pak raději oba zdrhli domů. prý do chládku, ale všichni víme, že byli celí nesví z tolika bab pohromadě grinning smiley grinning smiley grinning smiley

• Autor: Reklama

• Status: expert

Datum: 03.08.2017 13:44

Drahus, ani se jim zase tak moc nedivím. grinning smiley Jinak moje další včerejší anabáze s Žofkou

Do Prahy bychom docestovali slušně, jenže v tunelu, kudy vedla naše cesta, hořelo nějaké auto, takže byl prakticky neprůjezdný. Svou hodinku jsem si v koleně odstála. Synátor mi sdělil, že snad maléry přitahuju.

Ucho je laboratorně potvrzená mykoza. I druh. Léčení zabírá.

Co se týče přední nohy, netuším, jak je možné, když jsme po tom pečení v autě vystoupili z auta, Žofka nekulhala vůbec. Vše jsem vylíčila, bylo jí různě taháno za přední nohu. Bolestivá reakce nula.Tím je vyloučeno, natržení svalu, podvrknutí atd.. I odzkoušeno zablokování krku. Nic se tam nejevilo. Ráno už se Žofka zase na nohu skoro nepostavila. Než jsem jela do Prahy, radila jsem se ještě s naším letitým veterinářem. Došli jsme k závěru, že když se něco uskřípne, tak to má i důvod. To analgetika neřeší. O simulaci se rozhodně nejedná. Pak mě napadla taková věc, ještě jsem konzultovala s naším doktorem a uděláme pokus.Většinou se při uskřípnutí píchají kortikoidy na uvolnění, to znám dobře od jezevčíka. Takže vyzkoušíme. A pak mě u toho a ještě při té shodě s kulháním, napadla jedna souvislost, nemusí se potvrdit. Ale uvidíme. Co když to kuhlání na zadní není způsobeno kolenem ale nějakým zádovým problémem. Na to nikdo z nás vůbec nepomyslel. Pak by v tom případě mělo přejít i kulhání na zadní, které nebylo sice tak prudké ale bylo setrvalé. Kdyby bylo tohle příčinou, pak by asi operace kolena byla zcela zbytečná. Neuškodila by ale neodstranila příčinu. Možná, že nakonec ten zánět v uchu a odložení bylo k něčemu dobré.U nás prostě nemůže jít nic jednoduše. nono smiley

Datum: 03.08.2017 14:01

Škoda té nemožnosti domluvy akupunktury sad smiley

Datum: 03.08.2017 14:32

Drahus, to je. Ale u Žofky to tak fatálně nevidím. Zatím, nechci přivolávat, je to ve fázi, že to bolí. U Hercula to bylo, že nožky necítil. Nevládl s nimi nebo špatně. Vím, že se nemá ale nechtěla jsem Žofku trápit, tak jsme jí dali půlku Apoibalginu. Žádná Amerika ale normálně chodí. Našlapuje opatrně ale chodí a nohou vládne. Nepodklesává atd. Tak uvidíme.

O Herculovi z opatrnosti snad radši nechci psát. Asi to byly skutečně ty dveře, od té doby se nic neopakovalo. Ale jakobych ani nic nenapsala.

V zásadě, když už se dělalo to první koleno, moc se nepočítalo, že bude druhé. Vypadalo slušně bez nějakých arthrotických změn. Nebo tam nakonec vůbec nemusí být souvislost. Možná i po kortikoidech, to zadní koleno nepřejde a pak je signál, že se nedělá zbytečně. Teď jak pajdá na přední, už vůbec nepoznám, jak je to se zadní.

Datum: 05.08.2017 08:13

Po prvním dnu po injekcích, dostala 4, bylo tam i béčko, co si pamatuju, se situace nejevila lepší. Nicméně mám obrovský respekt k našemu veterináři, klobouk dolů před jeho praktickými zkušenostmi, jsme pokračovali v uvolňovací terapii. Během návštěvy tam jí znovu prohlížel packu a zkoušel všechno možné. Taky citlivě pokroutil hlavou. v jednu chvíli u toho velice slaboučce zakňučela. V Praze jí taky dávali hlavu dopředu a dozadu i po tom kulhání ale reakce žádná. Navíc tam nějak zázračně zmizely příznaky. Když už se objevil ten krk, docvaklo mi, a asi by docvaklo každému, kdo měl někdy zablokovanou krční páteř, že je tam dost podobných příznaků. Ale to až pozdě, Vlastně hůř koukala na druhou stranu,nekroutila hlavou na obě strany a nelehala si na záda, což já taky nedělám, pokud mě to postihne. Dneska ráno vypadala konečně situace o trochu lepší, kulhání, kdy se na packu prakticky nepostavila, je mnohem mírnější. Hlavou sice ještě neotáčí ale vím podle sebe, že to není ze dne na den. I leží uvolněněji. Myslím, že se příčina našla. Proč se jí to stalo, to netuším ale klobouk dolů, že nasadil léčbu i přes prověření problému celkem velkou kapacitou. Operaci samozřejmě zatím odřeknu a nakonec to ucho bylo k něčemu dobré. Pokud by k téhle blokádě došlo v situaci po operaci, byla by to situace velice prekérní.

Datum: 08.08.2017 21:41

img_2352.jpg

A fotka, kterou dávám vůbec s největší radostí. Návrat k normálu ale nechci zakřiknou. Oproti té starší si Hercule Žofku náležitě vychutnává. Milenci z Verony. Co marodila a neběhala s ním štěkat a jen apaticky ležela, byl jak tělo bez duše.Přidala jsem jí kobereček, aby se jí zas náhodou nesmekly packy a zas se nezablokovala. eye rolling smiley Už toho bylo fakt hodně.

Datum: 09.08.2017 12:07

img_7565.jpg
    Další fotografie:

Regi, to je skvělé thumbs down

u nás po procházce, zasloužený odpočinek. Tady má ještě Nerča klubající se andělská křídla (asi čtrnáctidenní)

O dnešní procházce si je urazil a začaly mu růst čertí rohy, páč po čtrnácti dnech zase zdrhnul za zvěří. Mizera mizerný!

• Autor: Pinka

Datum: 09.08.2017 12:21

regi, dobrá zpráva thumbs down

• Autor: babkaela

Datum: 12.08.2017 21:56

photo3061.jpg
    Další fotografie:

Konečně odpovídám Skrbličce ... táta štěňat je jiný než u Olinky, je to tenhle [www.zagiru.cz] .

1. Hetty a Hank

2. Horác (nový majitel vybral jméno Henno) a 3. Honza (nemohlo tohle jméno zůstat, nový majitel má bratra Honzu a tak v PP je Hanny).

Skrblí, doufám, že Olinka si opět nějakým kousancem nepokřtila nové matrace. Jinak Hetka je vodomilka jako Olinka, i do kýblu namočí aspoň obě tlapy a "plave", jakákoliv voda je nejen na pití, ale především na vymáchání se.

Drahuško, krááásní psi love smiley love smiley a Nero je prostě lovec, někdy jsou pudy silnější než dobré vychování.

Regi, moc a moc držím pěsti, aby se vše v dobré konečně obrátilo a tvoje zvížena už byla jen a jen v pohodě a zdravá love smiley .

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (12.08.2017 21:59)

Datum: 12.08.2017 22:21

Eli, to jsou krásný štěňata. thumbs down love smiley

Kdybych si já vybírala podle fotky, byla by to těžká volba ale vybrala bych si Horáce a jméno mu určitě nechala. Vypadá tak přemýšlivě. Ale je to jen podle fotky. Třeba je v reálu jinej.

Datum: 12.08.2017 23:05

Jo, Horác je kliďas ... než ho některý z ostatních nase.e. Jméno měl podle Horacia z Kriminálky Miami winking smiley .

Datum: 12.08.2017 23:21

Eli, to by šlo k Herculovi. grinning smiley Těší mě, že je ještě někdo tak praštěnej, že dá jméno po detektivovi. grinning smiley A mám pocit, že je ještě v nějakých českých detektivkách Horác.Musím se podívat.

Datum: 12.08.2017 23:33

Víš, u nás byl na každé písmeno jeden detektiv winking smiley . Vždyť i Hetty je z krimiseriálu stydlin smiley .

Datum: 12.08.2017 23:41

Eli, když se podívám na fotku, nakonec proč ne. Jestli je to ten první na fotce. Kouká tam, jak kdyby toho druhého zkoumal pohledem. Udělal jsi to nebo ne? grinning smiley

• Autor: kordula

Datum: 13.08.2017 09:14

Horác vypadá jak "mouchy snězte si mě", je miloučkej , to dělají ta ušiska love smiley ,... ale Honza , ten dumá... co by tak provedl, hlavně nenápadně grinning smiley..... Hetty a Hank, to budou hlídači winking smiley

Podobné příspěvky
Diskuze: Co se psem o dovolené? Půjčky, úvěry a hypotéky Jídlo jako národní vlajka

Jak to řešíte, když chcete odjet na pár dní pryč někam, kam s sebou svého psího kamaráda nemůžete vzít?Kdo mu dává žrát, kdo s ním chodí na procházku

Autor: Anavi - 06.03.2007 10:47
Rubrika: Psi - Komentářů: 19

Zajímaly by mě Vaše zkušenosti, když vidím v televizi ty spousty reklam ( jak lehce, levně a radostně nám bankovní domy půjčí hned a na cokoliv) bere

Autor: jaja99 - 14.11.2007 20:47
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 31

Narazil jsem na zajímavý článek, kde jsou představeny různé pokrmy jako národní vlajky - jak by asi vypadala ta naše? Zkoušel to někdo?

Autor: misan786 - 28.08.2013 11:04
Rubrika: Vaření - Komentářů: 1
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

Doporučujeme: Nutriforum.cz - Diskuzní fórum pro každého, komu záleží na tom, co jí.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.