úterý 21. listopadu, 20:26 Svátek má Albert
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Psi
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..

Autor: drahus
Status: expert

Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

Datum: 18.06.2017 11:30

První diskuze je plná, tak pokračujeme, jako by se nic nestalo winking smiley

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 3 z 36
  • Status: expert

Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

Datum: 14.07.2017 14:34

Drahus,

snad ani ne. Doktor se o tom nezmiňoval. V rodině nevím, jak to mají. Nějak jsem po tom nepátrala. A její máma, byla hnědá, se tak vysokého věku nedožila. Aby se projevilo. V březnu jí bylo deset. Jinak je zdravá, jak řípa. Ale už se to bojím skoro napsat. Teď je situace ještě komplikovanější než poprvé. V druhém koleni je implantát a ten by dlouhé přetěžování těžko snesl.A nemůžu dát uspat vlastně úplně zdravého psa.

Finančně pravila mladá, že se bude podílet.Nakonec je její, jen u nás na celoživotním pobytu. Jsou to sice finanční rány ale naštěstí to není neřešitelné. A implantátem je dáno, že cesta jinudy nemůže moc vést. Už máme zajištěn operační termín, 26.7.S tím, že se dostavíme v úterý jen na potvrzeí diagnozy. Nikam jinam jsem už ani nešla, diagnostikovala jsem sama. Příznaky jsou prakticky nezaměnitelné. Rentgeny se už dělat nebudou. Jsou tam od posledně. Tenkrát jí dělali všechno včetně kyčlí.

Částečnou výhodou je, že vím, do čeho jdu. Nevýhodou, že vím, co obnáší hlavně ten klidový režim po operaci.Je to na posr....

• Autor: Reklama

• Autor: babkaela

Datum: 14.07.2017 22:56

Regino, to snad ani není možné sad smiley .... držím pěsti, ať to zvládnete. Už byste si zasloužili chvilku v klídku love smiley flower smiley .

Datum: 15.07.2017 01:44

Eli, taky jsem si to myslela, že už bych mohla mít vybráno.Klid počítám, že budu mít až v hrobě, nejspíš. Budu doufat, že to zvládnem aspoň tak jako posledně.Malým plusem je, že snad to Žofku příliš nebolí. Pajdá a blbě třeba vstává ale malíře vítala vrtícím ocasem a nevypadá smutně. A jídlo jí nepřestalo chutnat.

• Autor: Pinka

Datum: 15.07.2017 09:54

No to je trápení, tak držím palce love smiley

• Autor: drahus

Datum: 16.07.2017 19:02

img_7024.jpg
    Další fotografie:

Pár foteček z dneška, aby tu nebylo smutno

• Autor: iriska

Datum: 16.07.2017 20:44

moc pěkný thumbs down thumbs down thumbs down

• Autor: Vladka

Datum: 17.07.2017 11:20

Krásná dvojka thumbs down

• Autor: JaniV
    Status:

Datum: 17.07.2017 11:37

Spokojení,sebevědomí a šťastní psi love smiley....je krásné to vidět.

• Autor: ola
    Status:

Datum: 17.07.2017 12:05

jen pro zasmátí

včera jsem byla s pejsanem na procházce kolem zahrádek a jedna pěkná meruňka házela svoje přebytky přes plot na trávu

a protože naše mladá ( myšleno pejsan) je ráda říkám si mají to oďobat vosy tak jí jednu seberu ať se má

pochopitelně jsem do trávy šla sama aby neutrpěla kousanec od vos mám zkušenost z loňska , že měla docela dost blbou reakci

a kdo myslíte , že to odnesl ? já pěkně mezi prsty ! a jak jsem se lekla meruňka prsk a byla na blůze -bílé přišla jsem zrovna z práce tak jsem se nechtěla zdržovat převlíkáním

a psisko si k meruňce čuchla a odešla , ale doma kupované za 50kč to si večer dávala

a u naších ! ten rybíz dole netrhej to nechávám klukům - voříšci u našich

angrešt-už není měla jsi přijet a natrhat víš jak to nesnášim kvůli trnům -no vsadím se , že nebyl protože mi ho ti naši chlupatí vegani sežrali a mamce vubec nevadilo , že to píchá když jim to trhala angry smiley a nakousané okurky ? ani nemluvím

tak je to s těmi našimi miláčky grinning smiley

hezký den všem

• Autor: drahus

Datum: 17.07.2017 12:11

Nám se začali cpát ovocem a zeleninou od doby, co jsme přešli z granulí na maso. Letos opravdu excelují, jak ožírají všechno ovoce. I na angrešt si chodí dobrman sám. Nějaký píchanec ho nemůže rozhodit, když loví i ježky grinning smiley

• Autor: skrblice

Datum: 17.07.2017 17:03

drahuško, krásné fotky thumbs down thumbs down thumbs down.... ti dva působí tak hrůzostrašně, že bych strachy ani na kliku od branky nešáhla grinning smiley grinning smiley grinning smiley ...

Datum: 18.07.2017 20:55

Drahus, jako dvojka vypadají výborně.

S Žofkou jsem dopadla víceméně dle očekávání. Jen s tím rozdílem, že posledně jsme dorazili dost dlouho, tak tentokrát skoro předčasně. I když ne úplně. Dle vyšetření a i snímku, který se nakonec dělal, křížový vaz povolí komplet co nevidět.Otázka týdne anebo maximálně tří měsíců. Taky to může být zítra. Na nohu Žofka teď momentálně kulhá, velice málo ale kulhá. Rentgen měl rozlišit, jestli náhodou nejde o něco jiného. Nejde. Takže zase dilema, co s tím. Tentokrát jsem se rozhodla nic neodkládat. Ještě před rozhodnutím byly udělány rozbory krve, jak je na tom zdravotně, dělalo by se stejně v rámci předopračního vyšetření. Dopadlo dobře, takže se bude operovat v termínu. Stejně by tomu neušla, jen by si ještě při prasknutí užila bolest a mládnout nebude.Navíc by ani nemusel být volný termín nebo by mohl být doktor mimo.

• Autor: babkaela

Datum: 18.07.2017 22:56

Drahuško, krááásní parťáci love smiley love smiley . Fotky jak ze žurnálu thumbs down, nooooo, lepší .

Regi, myslím, že dobrá volba .. neodkládat . A budu moooooc držet pěsti love smiley flower smiley .

Datum: 19.07.2017 00:50

Eli, dík. Budem to potřebovat. Je to už přece jen bába. A asi budem mít už i trochu zvláštní zacházení. Přece jen i na poměry tam, je to už i s kocourem trochu moc během necelého roku. Když jsme se bavili o tom, zda operovat nebo čekat, pragmaticky jsme došli k tomu, že když tomu neuteče, tak proč ji nechat trpět až to praskne. Je to bolestivé. Žofka seděla a čuměla na nás, jak kdyby tomu rozuměla. Dostala nařízen mírný klidový režim už teď. V případě, že se to neporoučí do 26., implantát mít musí ale sdělil nám doktor, že zkusí zachránit i ten vaz. Co to má za výhodu, to jsem se už neptala. To se nakonec dozvím. Měl tam toho hrozně moc a byli jsme tam vlastně mimo objednání, protože do termínu operace už vlastně nebyl termín na vyšetření.Vyjma vražedného někdy v osm ráno. To stíháme strašně špatně.Tak už jsem nechtěla zdržovat.

• Autor: Missi

Datum: 19.07.2017 05:24

Teda Regino, v posledním roce toho máš kolem zvířat víc, než je zdrávo. Jsi dobrý sponzor vet. kliniky winking smiley . Budu držet pěsti, aby vše šlo v pohodě.

Podobné příspěvky
Diskuze: Co se psem o dovolené? Půjčky, úvěry a hypotéky Jídlo jako národní vlajka

Jak to řešíte, když chcete odjet na pár dní pryč někam, kam s sebou svého psího kamaráda nemůžete vzít?Kdo mu dává žrát, kdo s ním chodí na procházku

Autor: Anavi - 06.03.2007 10:47
Rubrika: Psi - Komentářů: 19

Zajímaly by mě Vaše zkušenosti, když vidím v televizi ty spousty reklam ( jak lehce, levně a radostně nám bankovní domy půjčí hned a na cokoliv) bere

Autor: jaja99 - 14.11.2007 20:47
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 31

Narazil jsem na zajímavý článek, kde jsou představeny různé pokrmy jako národní vlajky - jak by asi vypadala ta naše? Zkoušel to někdo?

Autor: misan786 - 28.08.2013 11:04
Rubrika: Vaření - Komentářů: 1
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

Doporučujeme: Nutriforum.cz - Diskuzní fórum pro každého, komu záleží na tom, co jí.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.