úterý 21. listopadu, 20:23 Svátek má Albert
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Psi
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..

Autor: drahus
Status: expert

Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

Datum: 18.06.2017 11:30

První diskuze je plná, tak pokračujeme, jako by se nic nestalo winking smiley

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 21 z 36
  • Status: expert

Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

Datum: 13.10.2017 14:42

Skrbli, Olinka je nádherná, i ostatní vaši pesani jsou super smiling smiley Já bych to ale nedávala, mně úplně stačí ta naše opice grinning smiley

• Autor: Reklama

• Autor: kaaj

Datum: 14.10.2017 06:38

21740494_1473498976070691_265103320274492174_n.jpg

grinning smiley -

Datum: 14.10.2017 08:50

grinning smiley grinning smiley grinning smiley....a i postel

• Autor: bosk

Datum: 14.10.2017 12:11

Regi a kočky i stůl ,na kterým se dá krásně ležet grinning smiley grinning smiley

• Autor: babkaela

Datum: 14.10.2017 21:03

Arwen, moc vydařená fotka štěněcí smečky love smiley . A máte pěkné pejsany thumbs down .

Skrblí, a ta vaše bytová smečka thumbs down , to musí být něco, když vítají páníčka. Olinka je krááásná, dík flower smiley .

• Autor: vimrova

Datum: 14.10.2017 21:12

No, nevim, naši psi ( když jsem byla malá) nikdy nesměli ani do baráku, takže o posteli neměli ani tucha eye rolling smiley , ale láska procházela odjakživa žaludkem winking smiley 

Datum: 14.10.2017 21:44

Bosk, o stole ani nemluv. eye rolling smiley A jak jsou kolikrát uražení, když člověk něco potřebuje dělat a postrčí je nebo sundá.Otočí se zadkem, zvednou ocas, na konci mají jakoby háček a uraženě odcházejí. grinning smiley

• Autor: drahus

Datum: 14.10.2017 21:58

My máme urážlivého kocoura. Nedělá háček, ale poškubává s ním, jako veverka grinning smiley

Datum: 15.10.2017 19:28

wp_20171015_10_45_39_rich.jpg
    Další fotografie:

My byli dnes v Ostravě na svodu, nejlepší byla honička s bráškou love smiley - je i na poslední fotce. Předposlední pro srovnání naše princezna. Má lepší hodnocení, bráška nemá nejlepší masku a zuby také trochu "poskakují" z řady. Ale je hodný, také gaučák jako ta naše. Jeli jsme tam vlastně kvůli němu a chovatelce, ukázat ji. Počasí bylo super, byl to vydařený den thumbs down winking smiley

• Autor: skrblice

Datum: 15.10.2017 19:49

Ivčo, bráška na vaši princeznu nemá thumbs down love smiley, je opravdu nádherná, celebrita grinning smiley grinning smiley grinning smiley....

Datum: 15.10.2017 19:55

Mrška je to, nejraději by šéfovala všem a všude grinning smiley, ale to asi znáš od Olinky smiling smiley

• Autor: kordula

Datum: 15.10.2017 22:05

Ivik love smiley

Datum: 16.10.2017 10:01

wp_20171015_19_40_08_rich (2).jpg

Večer nás přesvědčovala, že není pes, že je Sfinga grinning smiley smiling smiley

• Autor: Pinka

Datum: 16.10.2017 10:20

ivik, je krásná thumbs down

Datum: 16.10.2017 14:13

Ty oči jsou děsné, je to focené večer s bleskem a já si s fotkou nehrála, potřebuje upravit. Nějak se mně teď nic nechce grinning smiley, max. se porýpu v zahradě. Dnes jsem dala konečně 100 ks krokusů do země, jsem zvědavá, co na jaře vyleze winking smiley, vlastně to sem částečně patří, naše opice mně pomáhala grinning smiley, hrabala díry smiling smiley

Podobné příspěvky
Diskuze: Co se psem o dovolené? Půjčky, úvěry a hypotéky Jídlo jako národní vlajka

Jak to řešíte, když chcete odjet na pár dní pryč někam, kam s sebou svého psího kamaráda nemůžete vzít?Kdo mu dává žrát, kdo s ním chodí na procházku

Autor: Anavi - 06.03.2007 10:47
Rubrika: Psi - Komentářů: 19

Zajímaly by mě Vaše zkušenosti, když vidím v televizi ty spousty reklam ( jak lehce, levně a radostně nám bankovní domy půjčí hned a na cokoliv) bere

Autor: jaja99 - 14.11.2007 20:47
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 31

Narazil jsem na zajímavý článek, kde jsou představeny různé pokrmy jako národní vlajky - jak by asi vypadala ta naše? Zkoušel to někdo?

Autor: misan786 - 28.08.2013 11:04
Rubrika: Vaření - Komentářů: 1
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

Doporučujeme: Nutriforum.cz - Diskuzní fórum pro každého, komu záleží na tom, co jí.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.