pátek 19. dubna, 02:02 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Psi
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

Datum: 18.06.2017 11:30
 

První diskuze je plná, tak pokračujeme, jako by se nic nestalo winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 19 z 20
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 09.07.2023 00:11
     

    TAKu, už mne ne.er love smiley , já se toulám z jednoho baráku do druhého, přes zahradu, potkám různé hmyzáky, nemám foťák, potkám ptáky, taky naše kočky, dědka naštěstí jen občas ... ale děda dnes na čekané viděl bílou danělu ... fotin neumí ani mobilem, foťák nenosí, naštěstí věří pověře, že střelit albína znamená do roka smrt střelce ... a on se o sebe bojí fest.. Já se spíš divím, že přežila, zvířata jsou k odlišnostem dost netolerantní, většinou je zabijí nebo vyřadí ze stáda a jedinci potom nemají šanci přežít.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

     
     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 10.07.2023 12:10
     
    20230710_110627 (2).jpg

    To je pohodička, to kdybych neměla zataženo, tak si klidně nechá vyhřívat zadeček, taky už asi bolavé klouby winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 10.07.2023 13:02
     

    winking smiley grinning smiley

    babkaela napsal(a):



    tak63 napsal(a):

    Psiska učůrávají blahem - je jim fajn thumbs down

    Já se tak trochu domnívám, že nejen psiska winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 10.07.2023 13:11
     

    Pinko, aspoň někdo, komu to vedro nevadí.Vypadá naprosto spokojeně.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 03.10.2023 11:41
     

    Zítra jdeme na veterinu, Megi mela zánět na špičáku, přeléčeno ATB a bude se trhat. Má už jen pár zubů, tak to půjde ven, Trochu se bojím narkozy. Ještě nemá předoperační, jen RTG, taky prý musí schválit kardioložka. Tak nevím, asi nás pak objednají.

     
  • Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 03.10.2023 23:07
     

    Pinko, moje zkušenost. EKG zvládnou třeba i před zákrokem. A někde i narkozu umějí, samozřejmě neprobudí se někdy i člověk. Ale co pamatuju Žofku, tak už byla postarší dáma a operací bylo víc. Po první narkoze, kdy se špatně budila a dlouho spala, jí už uspávali jak na přání.Na klinice dělali i ECHO. Ale byla to výměna kloubu, to je velká operace.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 05.10.2023 10:39
     

    Příští středu jdeme na kardio vyš. Tak jsem zvědavá, jestli to dr. schválí. Musím naplnit peněženku winking smiley, řekli mi předběžnou sumu. Ale to neřeším, hlavně at´ je po problému.

     
  • Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 05.10.2023 22:02
     

    Pinko, budete trhat už všechny zuby? Někdy je to nejlepší vzít z větší části.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 05.10.2023 22:26
     

    Regi , ano, vlastně jen zbytek. Když jsem jí dostala, měla už jedno trhání za sebou. Pak jí několik zubů vypadlo samo a teď jich tam má asi pět. Takže vše smiling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 05.10.2023 23:13
     

    Pinko, tahle malá plemena mají zuby dost problematický, Vidím to na jezevčíkovi. Taky asi před rokem prošel rozsáhlejším zákrokem. Zůstaly mu jen dva špičáky. S jídlem ale problém nemá žádný a granule prostě nejspíš polyká. Má je docela oblíbené.Labradorka měla zuby naprosto v pořádku.Zase mají větší psi víc problémů s pohybovým aparátem.

    Tak ať to ustojíte.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 06.10.2023 09:13
     

    Regi dík . Já viděla její vypadlý špičák , zírala jsem jak velký kořen má, vlastně je to půl na půl. Takže tyhle malý pejsci s tím problém mají.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 20.10.2023 10:32
     

    Tak to má Megi za sebou, ale já jsem zdrblá víc než ona. Vytrhli jí 3 špičáky a stoličku, víc tam neměla smiling smiley. Ale jelikož tam měla zánět, nemohli jí to zašít, cedila z ní krev, že jsem myslela, že ani tolik krve v sobě nemá. Jak byla z té narkozy zmatená , pobíhala a kapala z ni krev. Stačila jsem zavřít pokoj, ale kuchyň vypadala jak v řeznictví. Pak zabral prášek na srážení krve a konečně pak usnula. Dneska už baštila, tak to bude už dobrý. Koberec z kuchyně musím vyhodit, to ani nestojí zato nějak ho čistit, je kropenatý. Ale potěšilo mě, že podle předoperačních výsledků je úplně zdravá, sono, EKG, krve, vše k jejímu věku v pořádku thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 20.10.2023 12:27
     

    sad smiley jejda, tak ať to je brzo úplně dobré. thumbs down love smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 20.10.2023 14:32
     

    Pinko, držím pěsti, aby bylo v pořádku - koberec je jen jako plechy na autě. Dnes byl nejmladší pro granule pro psy jeho přítelkyně - opět dlouhé povídání, nelze napsat, je na romám nebo z ouška do ouška - chtěl se zastavit na oběd v kantýně před odpolední šichtou s kolegyní (opravdu, vím zcela určitě, sex v tom není) - on uvařil pro přítelkyni, její mámu a její dvě děti, jen si chtěl tak trochu v klidu vychutnat jídlo ... bohužel, nevyšlo, kolegyně bourala úplně nesmyslně - domnívám se, že není její vinou - v téhle oblasti není veřejné osvětlení a je jen klasická okreska. Před ní neosvětlené auto za tmy, začala brzdit až si všimla, za ní chlap (všechny ženské se majjí držet vařečky a ne volantu - komentář řidiče za ní) do ní napálil rychlostí jinou než je předepsána - štěstí v neštěstí - auto na odpis, ona má jen zlomenou ruku, klíční kost a pohnutou docela fest krční páteř. Ale na oběd a do práce nemohla dorazit.

     
  • Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 20.10.2023 16:32
     

    To jsou zprávy. Ale hlavně, že obě mají v zásadě dobrý konec. U Pinky je to úplně happy end.

    U Ely s odřenejma ušima. Hlavně ať se odléčí bez následků. please smiley Blbec s vařečkou by se měl radši držet předpisů, které jasně říkají o bezpečném odstupu mezi vozidly. Každá bouračka zezadu je jednoznačně vinou toho vzadu. Bude mít jiný starost než vařačku.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.