pátek 29. března, 15:49 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Psi
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

Datum: 18.06.2017 11:30
 

První diskuze je plná, tak pokračujeme, jako by se nic nestalo winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 16 z 20
  • Autor: emilia
    Status: začátečník

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 05.08.2022 22:31
     

    Ďakujem smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

     
     
  • Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 08.08.2022 10:33
     

    Také doporučuji kastraci, i ze zdravotních důvodů. Můj ex nikdy nechtěl kastraci dovolit a už 2x málem o fenku přišel. Takže stejně kastrace proběhla, ale bylo riziko, že bude nádorové onemocnění zhoubné. Naštěstí se nepotvrdilo, ale museli udělat náročnou operaci, aby odstranili i mléčnou žlázu.

     
  • Autor: emilia
    Status: začátečník

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 08.08.2022 11:24
     

    Ďakujem, tiež som presvedčená že sa tým predíde komplikáciam. Určite mi Vaše rady podaria dceru na katráciu Tiny prehovoriť. smiling smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 10.11.2022 17:53
     
    img-20221104-wa0000.jpg

    Elenko, dáváte štěňatům syrové maso?

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 10.11.2022 21:43
     

    Kordulko, nás nemůžeš brát jako bernou minci ... my jsme jiní .... nedáváme ani dospělým psům syrové maso (nooo, Čipa ráno dostává pár kousíčků, když chystám na vařené - ovšem taky z mrazáku rozmrzlé- pro všechny psí holky) ... taky dospěláci dostávají tak jednou za tři týdny syrovou chrupku, prasečí ucho nebo velkou hovězí kost (syrovou ... vařené kosti naše holky ani štěňata nenene) ... Drahuška vždycky psávala .. syrové jo, ale přemrzlé, aby se zničily všechny choroboplodné zárodky ... ale jsou, dnes je to docela hit trend, chovatelé, kteří BARFUJÍ... krmí jen syrovým masem ... tuším, jeden čas tak krmila Skrblice, nevím zda stále.

    A to je krááásné dlouhostrsté štěně love smiley .

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 11.11.2022 10:17
     



    babkaela napsal(a):

    Kordulko, nás nemůžeš brát jako bernou minci ... my jsme jiní .... nedáváme ani dospělým psům syrové maso (nooo, Čipa ráno dostává pár kousíčků, když chystám na vařené - ovšem taky z mrazáku rozmrzlé- pro všechny psí holky) ... taky dospěláci dostávají tak jednou za tři týdny syrovou chrupku, prasečí ucho nebo velkou hovězí kost (syrovou ... vařené kosti naše holky ani štěňata nenene) ... Drahuška vždycky psávala .. syrové jo, ale přemrzlé, aby se zničily všechny choroboplodné zárodky ... ale jsou, dnes je to docela hit trend, chovatelé, kteří BARFUJÍ... krmí jen syrovým masem ... tuším, jeden čas tak krmila Skrblice, nevím zda stále.

    A to je krááásné dlouhostrsté štěně love smiley .

    Šťeně já nádherné, je to. Náhradník, velký, taky dlouhosrstý měl rakovinu , šlo to rychle

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 11.11.2022 16:30
     



    babkaela napsal(a):

    Kordulko, nás nemůžeš brát jako bernou minci ... my jsme jiní .... nedáváme ani dospělým psům syrové maso (nooo, Čipa ráno dostává pár kousíčků, když chystám na vařené - ovšem taky z mrazáku rozmrzlé- pro všechny psí holky) ... taky dospěláci dostávají tak jednou za tři týdny syrovou chrupku, prasečí ucho nebo velkou hovězí kost (syrovou ... vařené kosti naše holky ani štěňata nenene) ... Drahuška vždycky psávala .. syrové jo, ale přemrzlé, aby se zničily všechny choroboplodné zárodky ... ale jsou, dnes je to docela hit trend, chovatelé, kteří BARFUJÍ... krmí jen syrovým masem ... tuším, jeden čas tak krmila Skrblice, nevím zda stále.

    A to je krááásné dlouhostrsté štěně love smiley .

    Šťeně já nádherné, je to. Náhradník, velký, taky dlouhosrstý měl rakovinu , šlo to rychle

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 11.11.2022 17:39
     

    nechápu , co to je za štěně?? Kordul ty máš psa???

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 25.12.2022 13:08
     
    img-20221224-wa0036~3.jpg
    Další fotografie:

    Vánoční darek u holek. Jsou z něj všichní podělaný grinning smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 25.12.2022 13:41
     

    hezký- to asi bylo radosti winking smiley

    dcera šla večer od nás pěšky domů a u školy se k ní přidal nějaký kokr .říkala mu - jdi domů , já tě nechci , - ale šel pořád s ní až k baráku . tam si sedl u dveří a žalostně koukal . takže ho dcera vyfotila a dala na fb . během chvilky se ozvali majitelé a že už jedou pro něj . to bylo radosti . zdrhnul jim ze zahrady po petardě.

    už jsem se lekla, že budeme mít psa-

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 25.12.2022 13:58
     

    kaaj thumbs down

    irisko, ať vám kromě všeho rozkousaného dělá jen radost thumbs down

    Kamarádce štěně kokra rozkousalo peněženku s dokladama a nové kozačky. Co naděláš, neměla to nechávat v dosahu winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 25.12.2022 14:36
     

    Irisko, to musela být obrovská radost. To je určitě dárek, na který holky dlouho nezapomenou. thumbs down

    Kaaj, to dcera udělala výborně. To jsou ty petardy. Pro zvířata je to utrpení. angry smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 14.01.2023 19:32
     
    dsc07641.jpg

    Kaaj thumbs down

    Irisko, holky už jsou dostatečně velké ... bude jenom radost love smiley . Samozřejmě - štěně je demoliční, ale zase, jak které.

    Ve čtvrtek odjížděl s novými pány mazánek - jedináček - Natánek - nikdy neměl potřebu ničit (kromě drápky a zoubky můj ksicht) - asi jsme měli poprvé štěnda, že jsem neuhlídala eye rolling smiley .

     
  • Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 14.01.2023 22:15
     

    Eli, jedináček je rarita docela si myslím. Na fotce kouká chytře, jen promluvit. thumbs down Ať se mu daří.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 17.01.2023 19:32
     
    20230117_153908.jpg
    Další fotografie:

    Elo, je nádhernej thumbs down

    Dnes venku ani noha. Akorát mě naštvalo, že mi na jednom odlehlém místě někdo vyfouknul trs hlívy ústřičné. 14 dní jsem jí chodil kontrolovat a dnes jsem jí chtě ořiznout - sad smiley byla fuč.

    Tak jsme se s Týnou aspoň prošli smiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.