sobota 20. dubna, 11:58 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Psi
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

Datum: 18.06.2017 11:30
 

První diskuze je plná, tak pokračujeme, jako by se nic nestalo winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 20
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 15.03.2022 22:44
     
     (2).jpg

    Magu, Baddy je v dobré kondici, není překrmenej thumbs down , povyrostl v kráásného psa. udete chodit na cvičák ?

    Náš raplík Lessi (v době, kdy byl chvilku u nás sníh - fotka nic moc mobilem) už má nového vůdce smečky, chodí na cvičák, mají našlápnuto na první výkonostní zkoušky, z výstavy (ještě u nás) je "velmi nadějná" - u mladých ocenění vyšší nelze. Je dcera Gebby ne Dorky - Gebča je pracovní linie, Dorka exterierák, výstavní. Váš Baddy je pracák - super -k těmhle mám slabost.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 16.03.2022 08:22
     

    Eli, tomu pocitu (aspoň chvilkového winking smiley )štěstí rozumím. love smiley

     
  • Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 21.05.2022 12:21
     
    20220501_100515782_ios (2).jpg

    Co nechodí Drahuš, tak je tahle rubrika méně frekventovaná.

    Dneska jsme nechali uspat naši labradorku Žofku. Bylo jí v březnu 15 let. Hodnější zvíře jsem nikdy neměla.V poslední době už nepodnikala dlouhé a časté toulky zahradou ale aspoň takhle sedávala na schodech a pozorovala svou milovanou zahradu. Zatím je tu po ní taková nějaká obrovská mezera...

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 21.05.2022 12:58
     

    hmm Regi - tak to o moc nepřežila našeho Charliho . o dva měsíce... marné - měli už oba věk . dalšího pejska už naši nechtějí - i když prý je taky po něm prázdno a smutno . sad smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 21.05.2022 17:16
     

    No Regi,to je smutné.Bude vám chybět.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 21.05.2022 19:41
     
    received_726785938506165.jpeg
    Další fotografie:

    Regi, to je smutné, ale měla se u vás dobře.😍

     

    Já pejska sice nemám, ale pravidelně chodím s kamarádkou a jejími psy na prochajdu. Dnes jsme byli na Zvičině, tam a zpět 26 km. Kamarádka si dala předsevzetí, že musí každý měsíc. Je to hezký výlet přírodou. love smiley

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 21.05.2022 20:28
     

    Rergi, je to smutné, bude chybět, budeš se nějaký čas stále ohlížet...... flower smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 21.05.2022 20:46
     

    Regi ,to je mě líto

     
  • Autor: maguska
    Status:

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 21.05.2022 20:57
     

    Regi je mi to líto, v červnu to bude rok co jsem přišla o Oresta/malého knírače, tak vím jak se cítíš,nejhorší pro mne je když papoušci, volají jeho jméno.

    Tam kde je pochovaný, roste jinak tráva taková vyšší připomíná mi to když byl zarostlý před stříháním. Roste to tak i po posečení spinning smiley sticking its tongue out .

     
  • Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 21.05.2022 21:46
     

    Já nikdy nechtěla většího psa. Už jen kvůli zdravotnímu ošetřování třeba. Pak se objevila Žofka a člověk zjistil, aspoň já jsem to tak měla, že větší psi jsou spíš jako parťáci a ta droboť, i když je má člověk stejně rád, tak jsou trochu jako hračky. Navíc Žofku postrádá hodně i jezevčíík. Jedny Vánoce ho dostala jako dárek pod stromeček a od té doby z nich byla nerozlučná dvojice.Čas se bohužel zastavit nedá. Jak budou ubíhat dny, mezera se určitě trochu vyplní ale zatím je to na ho...

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 22.05.2022 07:32
     

    včera jsme byli u dcery- Honzík měl 24 - no a 2x jsem řekla,,zavři branku , ať neuteče pes..''a pes není .. .--- confused smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 22.05.2022 07:59
     

    Regi nejsi sama Eliška má tu samou labradorku a nemůže chodit, boule na předních nohách, mezi "prsty".

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 22.05.2022 08:00
     

    Ach jo, to je moc smutné, když zvířecí miláčci odejdou. Člověk najednou cítí takové zvláštní prázdno. Čas to vyléčí, i když někdy za hodně dlouho. Přeji všem hodně sil love smiley

     
  • Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 22.05.2022 08:11
     

    No, je to na na dvě věci... Od rána chodí Hercule zahradou a hledá Žofku a ani nechce k misce. Vždycky, i když byla nemocná, jedli spolu.

    Kordulko, co popisuješ, byla moje nejhorší představa, že bych někdy třeba musela dát uspat zvíře jinak zdravé, protože by nemohlo třeba chodit. Proto jsme s Žofkou absolvovali vícero operací kolen, křížové vazy, aby se to nestalo. Musím říct, že vydrželo skutečně do konce. Nohy sloužily na jedničku ale srdíčko a zřejmě ještě buď nějaký nádor nebo co, byly příčinou uspání.Dokud jedla a mohla se alespoň trochu projít, aby nebyla ležák, přizpůsobili jsme jí režim. Skoro do konce jedla s velkou chutí. Předposlední den přestala a to byl signál, že dál by už bylo jen trápení...Ještě dneska, když jedu Prahou, poznávám všechny pumpy, kde jsme s Žofkou stavívali, když jezdila na kliniku. A že jsme nějaké ty cesty absolvovali. A v duchu se musím usmívat, jak koukala z okna slintala, co neseme, byla zvyklá taky něco dostat. Když byla před oprací a nesměla, tak jsme radši ani nezastavovali. Pokud byly zácpy, tak to byl s WC problém. eye rolling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (22.05.2022 08:16)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 22.05.2022 10:32
     

    Regi nejsi sama Eliška má tu samou labradorku a nemůže chodit, boule na předních nohách, mezi "prsty".

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.