pátek 19. dubna, 06:32 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Psi
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

Datum: 18.06.2017 11:30
 

První diskuze je plná, tak pokračujeme, jako by se nic nestalo winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 20
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 02.02.2022 10:40
     

    naproti máme taky jorkšíra. je doma , ale v létě dost na zahradě . te´d ho naštěstí pustí jen vyvenčit apak asi zdrhá sám domů .. ,no ale to je jenom jeden --- naproti sousedka má nějakého většího křížence. ten řve od rána do večera . ještě mu pořídila nějakého středně velkého podvraťáka. te´d řvou oba. navíc má 5 koček , co nám serou na zahradě. . dědek už ji onehdá něco řekl- nevím co , ale pak jsme měli ve schránce dopis psaný tužkou . že se omlouvá , že byla drzá . co si řekli nevím - dědek je hluchý , tak to neslyšel . slíbila , že s kočkama něco udělá . že nejsou všechny její . ale krmí je , tak se tady zdržují všechny. jasně že u nich ne , když jsou tam dva psi . dále sousedi o dva baráky se rozvedli a jako kompenzaci hochům koupili australského ovčáka. zahrady s joršírem a tím australanem jsou naproti sobě.. chtějí se uřvat .. takže tu máme jak v blázinci . spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

     
     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 02.02.2022 11:54
     

    Milá zvířátka angry smiley. Megi ke štěkání nevyprovokuje ani jiný štěkající pes, je naprostej klidas .

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 02.02.2022 13:32
     

    Tihle jsou uňafaní extrémně... navíc jak jsou dva, tak když něco nebo někoho přehlídne jeden, tak ten druhý to jistí. A když se jednou moje sousedka ozvala, že je to příšerné, jak ňafají, majitelka odfrkla: Je to pes, tak štěká, kdyby byl kočka, tak mňouká grinning smiley.. no prostě mají okolí na háku. Já vím, že má pravdu, ale kdyby už teda ty čokly nechala štěkat, bylo by to snad lepší, než když jim 20x řekne Nech toho a oni toho stejně nenechají, protože nejsou vychovaní. My když okřikli psa, tak dal pokoj. Jenže ten štěkal asi tak desetkrát do roka, a ještě jen na jednu paní, kterou neměl rád.

    Pinka napsal(a):

    Anavi, to se ti nedivím, my máme v paneláku uřvanýho psa, štěká na patře, než přijede výtah a celou cestu dolů. Když dole někdo stojí, řve ještě víc. Děti se ho bojí, lidi se lekají ale paní jen řekne klidným hlasem : nech toho. No ti jorkšíři jsou asi dvě skupiny. Znám ty uřvané ale i klidné, potkávám jich asi 5 a jsou zticha, zrovna tak Megi, ta štěkne jen když někdo zvoní. Venku ještě neštěkla, jen ječela, když jí tenkrát napadla jiná fena.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 14.03.2022 00:04
     
    dsc07290.jpg
    Další fotografie:

    Ivčo, taky říkám, že pes prostě štěká ... není kočka, nemňouká, není můj chlap a nekecá pi.oviny ... pokud byla Chipsi na "spodním baráku" neměla potřebu štěkat, je s podivem, že tady tu potřebu má ... divné, nebudu řešit mého chlapa s 2kou výcvikovou třídou před mnoha lety a souseda, který při každém zaštěknutí v kteroukolv noční hodinu je schopen si jít s fenou popovídat aby se jeho žena vyspala ..... je debil pes nebo lidi ? Přestala jsem řešit ... náš hlídací pes na noc přespává v suterénu, aby sousedy nerušil. Jsem zvědavá, co udělá spodní soused se dvěma kohouty (třetího už daroval za zabitou a vykuchanou, odpeřenou, kačenu jinam) ... problém, kohouti ráno kokrhají za svítání a budí příliš brzo.....

    Proč sem lezu... mám radost ... ťuky, ťuky, klepy klep ... našich 9 M-Dorčat se má zatím čile ksvětu ... 3 kluci, 6 holek .. mamča tuhke nálož nedala k 20.2. 2022, porodila už 18. ..... už to nejsou krtečkové, přecházejí k medvíďatům, nám přibývá práce s dokrmováním. Užívám si to - přečetla jsem Hanibalovu knihu o Joštovi, Koukolíkovu "Mozek a jeho duše" (asi po 4trté), Větvičkovu "Moje prosluněná dobrá jitra" dočítám, upletla jsem jedny ponožky - spací - synovi a druhé kamarádce, zítra dopletu svetr Tondě ... to, že nestíhám zahradu a doma "nahoře" je bor.el jak v tanku (bráška, kdyby žil, by mne pěkně seřval - bývalý tankista říkal, že v tanku není prostor na nepořádek) jde nějak mimo mne, vytěsnila jsem, uvařeno, vypráno je a ve špíně nezhynou .....

    A babička těhle "M" - Chipsi - Skrbliččiné Olince máma - získala po Duocacibu letos v Brně titul "Veteran šampion" - trošičku se "hrdíme". stydlin smiley - pes štěká .....................................................

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (14.03.2022 00:19)
     
  • Autor: Evin
    Status:

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 14.03.2022 07:22
     

    Eli, to je nádhera, to jsou zlatíčka thumbs down . A jinak s tebou souhlasím ve všem, co píšeš love smiley .

     
  • Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 14.03.2022 08:21
     

    Eli, to je balzám na nervy. I ta péče i když je to spousta práce. Pejsani jsou na pomuchlování. Na dvojce věrné naše milování. smiling smiley

    Co se týče štěkání, asi tvůj chlap a soused došli do stádia, že přátelská slova mohou nahradit tvrdou ruku. smiling smiley Gratulace k výstavě a ať to roste a i štěká. Občas. grinning smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 14.03.2022 10:39
     

    Eli,pesánci jsou krásní thumbs down,to je nadělení.S tím tankem,můj tatínek byl taky tankista a říkal nám to samé grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 14.03.2022 11:13
     

    Elenko, to je nadělení, hned bych si je pomuchlala love smiley love smiley love smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 14.03.2022 12:05
     

    Krásní jsou. love smiley To je mumraj grinning smiley thumbs down.

     
  • Autor: maguska
    Status:

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 14.03.2022 20:42
     
    20220310_110432.jpg

    Tož to je ratolestí love smiley 

    Náš mladej trochu povyrostl spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 14.03.2022 21:50
     

    Eli, brala bych je , ale jen na poňuňání. grinning smiley Vím, že štěnata jsou radost i starost.

    Tak ať se jim daří, i zasloužilé mamince. love smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 15.03.2022 11:38
     

    Magu, to je krasavec. love smiley

     

    Gabčo, taky tak. Já vlastně zvířata měla odjakživa hodně ráda. Do té doby, než mi byla pořízena a musela jsem se starat - andulka, křeček, morče, pes... jsem zpětně ráda, že mi ještě polovinu mnou požadovaného kdysi mamka zakázala. Věděla, že nás to s bráchou bude bavit chvíli a pak to bude na ní. Takže přesně v tomto duchu skončila andulka, křeček i morče... stydlin smiley Prostě mám pocit, že už na to nemám kapacitu starat se ještě o ty mazlíčky, jezdit na veterinu, shánět krmení. Nějak možná v důchodu bych pouvažovala o němé tváři, ale vždy začnu mít pocit, že by mě to omezovalo. confused smiley Nemyslím, že jsem nějaký zatracený sobec, ale spíš realista, takže je lepší, když si nic takového domů nepořizuji.

    Psa jsem milovala, ale rozčilovalo mě, že když jedeme někam na dovču, kam nemůže, musíme zařídit krmení, venčení atd. a pořád vlastně někoho z rodiny nebo sousedů obtěžovat. confused smiley A zase se kvůli zvířeti nikam nehnout... to nedokážu. Obdiv vám všem, co pro ta zvířátka děláte maximum a věnujete jim veškerý volný čas. love smiley flower smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 15.03.2022 13:19
     

    Anavi, co píšeš, je rozumné, zvíře není věc a bereme za něj zodpovědnost. Vnoučata si nedávno vymyslela pejska, ale jelikož znám jejich rodinný životní styl, rozmlouvala jsem jim to. Trvalo to dlouho, než pochopili právě co o dovolené , syn pracuje mimo, vnuk půjde na internát a pod. Já jsem jim řekla, že se mnou at´ nepočítají, že mám svojí Meg a druhá babička psy ignoruje. Tak to vyřešili tak, že si koupili mimino papouška Pyrury. Všichni jsou z něj nadšení, Bertík už je všechny miluje a já tam chodím na zvykání grinning smiley, protože kdo ho bude chodit krmit, až budou na dovče- JÁ. Možná ho budu mít i doma s klecí. Ale to mi nevadí. Snacha rozhodnutí komentovala slovy-hlavně že se nemusí venčit, ta totiž jediná psa nechtěla smiling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 15.03.2022 14:04
     

    Naše mamka taky hned mladým hlásila, že má alergii na kočky (ne lidskou, ale prokázanou smiling smiley ) a ať nepočítají, že se o ně bude jezdit starat. winking smiley grinning smiley Jedna z koček neteře je navíc kočka, kterou "svět neviděl"... mají ji 5 let a viděla jsem ji asi 2x, a to ještě hodně v rychlosti, když před námi zdrhala. grinning smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 15.03.2022 22:19
     

    Ivčo, kočka tvojí neteře je "paní Colomová" winking smiley . Souhlasím s Pinkou, že máš racionální přístup ke zvířatům ... a Pinky snacha je víc než rozumná ženská thumbs down .

    U nás je to ovšem trochu jinak ... nepotřebujeme jezdit nikam na dovolenou, zvířat máme povícero, slepice a králíci jsou "užitkoví", pesani jsou víceméně pro radost (zisk za štěňata zdaleka nepokryje náklady za chov, museli bychom dělat ve větším množství, nechceme), nemáme ani stránky chovky, naše holky sice sbírají hodně vysoká ocenění, ale i za tím je spousta práce ... ale .. je to jen "hobby" a trochu "dovolená" winking smiley ach jo. A mimo zvířata máme "žrací" zahradu - taky nelze vyrazit někam na týden - jo, dalo by se, ale návraty jsou víc než těžké ...

    A štěnda jsou opravdu "muchlínci", miláčkové ... já nejsem zrovna rozplývající se typ nad miminkama lidskýma či zvířecíma .. beru jako zázrak zrození a tím to končí .. žádné ťuťu ťu, ňu,ňu ňu (ani s jedinou vnučkou takhle nefunguje a nikdy nebylo) ... včera jsem seděla v kuchyni (odchovně) na podlaze, na natažených nohách si ustlalo a usnulo 5 štěňat, ostatní 4 byly namáčknuté na mne a k nim přimáčknutá mamča Dorka (chrápala hlasitě a prděla opravdu "voňavě") - Dorka odkoupená zpět - majitel nový ji nechtěl - nehodí se do chovu - Dora má titul (už u nás) světového vítěze, z předchozích dvou vrhů jsou někteří CACIB, ostatní (co dávají zpětnou vazbu) miláčkové rodiny .... a jak jsem tak seděla a všichi spali a byli víc než v pohodě ... napadlo mne ... přesně tohle je "zhmotněné štěstí" - ta chvilička klidu, pohody a jsme OK ... A na horním baráku ... Tonda zvládla prezentaci ve škole v přírodovědě, písemku z matiky, taky super a ... dědek neví, co si má ohřát k obědu a zda jsou v právu ti dva debilové, kteří si poměřují pindíky na Ukrajině ... došlo mu mailem, že je vše jinak a ha.zl Fiala zdrařil naftu .... díky za štěňata na klíně.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (15.03.2022 22:30)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.