pátek 19. dubna, 04:13 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Psi
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

Datum: 18.06.2017 11:30
 

První diskuze je plná, tak pokračujeme, jako by se nic nestalo winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 11 z 20
  • Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 23.01.2022 08:42
     

    Magusko, krásnej přírůstek do rodiny.

    Eli, ani co se týče psů se nenudíš. smiling smiley Lumpárna jí kouká z očí.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (23.01.2022 11:39)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

     
     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 23.01.2022 09:14
     

    Magusko, krásný pesan love smiley

    Elenko, jak je stará - spíš mladá - Lessy? Asi bych se s ní těžko loučila confused smiley pamatuju, když měla kdysi dávno naše obyčejná kočka koťata, pro kocourka si přijela paní ze sousední vsi. Když si ho nesla do auta, měla jsem co dělat, abych jí ho nevyrvala z náruče, že teda neeee, nedám winking smiley ale byla jsem statečná a rozbrečela jsem se, až když odjela.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 23.01.2022 09:33
     

    Magusko, přeju vám krásné spolužítí love smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 23.01.2022 11:19
     

    Lení, Lessy bude mít zítra přesně 8 měsíců. Loučit se budu těžko, ale přála bych jí, aby byla pro někoho jen ta jediná ... no, my jsme trochu trhlí, neprodáme každýmu, pro tuhle holku, tak nějak zbyla ... raději ať je u nás.

    Maguško, vybrali jste dobrou chovku thumbs down a u vás se bude mít určitě víc než dobře. Budete chodit na cvičák ?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 25.01.2022 09:34
     

    Magusko, tak to je nádherné štěně! love smiley

    Eli, a ta vaše je taky krásná... tahle barva se mi moc líbí. thumbs down

     
  • Autor: maguska
    Status:

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 28.01.2022 23:36
     
    20220129_003457.jpg
    Další fotografie:

    To je tedy dvojka, to je mazec když spolu řádí spinning smiley sticking its tongue out

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil maguska (29.01.2022 00:50)
     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 29.01.2022 08:03
     

    Magusko, lepší jak televize, viď? thumbs down love smiley

     
  • Status:

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 29.01.2022 09:56
     

    To je jak z pohádky, pejsek s kočičkou se mají rádi. To holt musí spolu vyrůstat. Většina psů kočky honí, o nějaké lásce se nedá mluvit. Naší zahradě se kočky vyhýbají obloukem, Náš Bertík je hravý pejsek, ale kočky jsou jeho nepřátelé. A dcera má teriérku a ta by byla schopna kočku zakousnout. My kočku mít nemůžeme. thumbs up

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 29.01.2022 11:01
     

    Magu, to je prima, aspoň se nenudí smiling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 29.01.2022 18:22
     

    Tak to náš Bastík musí držet mordu a krok, kočky z něj mají prču a kolikrát si asi i on myslí, že je kočka a kočky zase běhají na zavolání jako psi, někdy docela magořina. Pes občas zařve když si s ním kočky hrají moc divoce. Hrajou s ním silnou přesilovku 7 : 1 to je i na JRT dost síla:-)

     
  • Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 29.01.2022 19:56
     

    Jajo, to jsou kočky fakt v pořádný přesile.Tady jsou jen tři na dva psy ale už mají psy taky zpracovaný. S Žofkou to problém nikdy nebyl, ta miluje všechny zvířata, s jezevčíkem to bylo horší. Nejdřív z ně byla koŤata vyplašená ale teď občas dostane i výchovnou lekci.

    Magusko, mají u tebe malej ráj. thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 31.01.2022 11:39
     

    Kamarádka má 8 bišonů a jednu kočku, čekají prý, kdy začne štěkat. winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 01.02.2022 11:27
     

    Máme 4 psí holky, koček už ani nevím, tak nějak, jsou to venkovanky (vím, je jich 6, 3 se někam ztratily či odstěhovaly) + mraky sousedovic různých, jsme na dědině - i když honosně městská část - začínají se kol dokola mrouskat, holky psí se mohou uřvat ... jsem zvědavá, kdy si kdo bude podávat různé stížnosti, že nám štěkají psi a přijede to řešit MP (nebudou řešit, že kol dokola řvou i kočky a kocouři - pro mne to vyjde nastejno).

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 01.02.2022 11:38
     

    No já teda řvaní koček a štěkání psů moc nedávám.. ser*e mě to velmi grinning smiley, ale tak nějak s tím stejně nic neudělám. grinning smiley Mě vždy fascinuje, jak sousedovic štěkny - yorkšírky za balkonovýma dveřma štěkají jak pominuté, protože vidí kočku, tak sousedka je vypustí, abych si to jejich ňafání užila taky. eye rolling smiley Když mám migrenu, tak bych s chutí jednoho po druhém přidusila.. nevím, jestli dřív páníčky nebo ty hysterky.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 02.02.2022 10:02
     

    Anavi, to se ti nedivím, my máme v paneláku uřvanýho psa, štěká na patře, než přijede výtah a celou cestu dolů. Když dole někdo stojí, řve ještě víc. Děti se ho bojí, lidi se lekají ale paní jen řekne klidným hlasem : nech toho. No ti jorkšíři jsou asi dvě skupiny. Znám ty uřvané ale i klidné, potkávám jich asi 5 a jsou zticha, zrovna tak Megi, ta štěkne jen když někdo zvoní. Venku ještě neštěkla, jen ječela, když jí tenkrát napadla jiná fena.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.