čtvrtek 21. února, 15:38 Svátek má Lenka
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Psi
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..

Autor: drahus
Status: expert

Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

Datum: 18.06.2017 11:30

První diskuze je plná, tak pokračujeme, jako by se nic nestalo winking smiley

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 92 z 93
  • Autor: Pinka

Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

Datum: 18.01.2019 10:11

romco, vůbec nevypadá na pacientku, krásně pózuje smiling smiley . Je to šikula, že se tak dobře zotavuje flower smiley

• Autor: Reklama

• Autor: JaniV
    Status:

Datum: 18.01.2019 10:28

Pacientka je krásná a já jsem moc ráda,že se pěkně uzdravuje,jen tak dál!!! thumbs down thumbs down

Status:

Datum: 19.01.2019 13:21

Tak co pacientka? Už je odpoledne a žádný report? smiling smiley

• Autor: Missi

Datum: 20.01.2019 04:04

Romco, krásná modelka love smiley a obleček se ti povedl thumbs down

• Autor: 1romca11

Datum: 20.01.2019 16:25

Včera jsem nestíhala, píši až dnes....Luci je v pohodě, snáší to bez problémů, obleček nosí celý den a zatím si ránu nesnaží lízat. Zítra už musím do práce, tak bude s taťkou, snad to spolu zvládnou. Nejhorší je jí udržet aby nelítala. Stejně mi včera jednou skočila ze sedačky dolů, je rychlá jako blesk smiling smiley Ještě jednou všem děkuju za podporu flower smiley

Datum: 28.01.2019 19:35

Hlásím že Lucinka má definitivně vytažené stehy, paní veterinářka chválila, že je jizva krásně zahojená. Má se ještě šetřit ale v sobotu lítala se ségřinou Buffy ve sněhu jak šílená winking smiley . Ještě jsme domlouvali na podzim čištění zoubků.

Status:

Datum: 28.01.2019 20:02

Šikulové jste thumbs down thumbs down,jsem moc ráda.

Datum: 28.01.2019 20:07

Jani děkuju flower smiley

• Autor: drahus

Datum: 28.01.2019 20:07

To je bezvadné. Stejně - jak se ta zvířata z tak velké operace brzy zvetí, co? My lidi, nám to trvá podstatně dýl love smiley

Datum: 28.01.2019 20:17

Drahuško zvířátka a malé děti takto rychle regenerují. Starší syn má za sebou coby dvouletý operaci srdce a tehdy mi překvapilo, jak hrozně rychle on a další děti na oddělení po operaci byli akční a v pohodě, dospělí by byli mimo o mnoho déle. Podle mě tam hraje velkou roli psychika - zvířata a malé děti si neuvědomují a nepřipouští, co se děje a jak vážné to je...

• Status: expert

Datum: 28.01.2019 21:53

Romco, thumbs down love smiley.

Dneska jsem měla co se týče psů takový smutný den. Kolegyni se ztratil pes. Měla velkého asi ročního z útulku. Teď už ho měli tři roky. Občas i přes elektrický ohradník utekl a zas se vrátil. Ale nikdy o víkendu, když byli doma. Bydlí v takové bývalé chatové kolonii, mezi lesy, má tam víc lidí předělané chaty na trvalé bydlení. Hledali ho včera odpoledne a nic. Byla z toho celá špatná, že nemá klid, když vlastně neví, co se s ním stalo. Tak jsem ji pustila domů z práce. Chodili po lesích skoro celý den. Nic. Když se vraceli domů, náhodou je napadlo podívat se do kůlny. Tam ho našli v klubíčku mrtvého. Důvod nás nikoho nenapadl. Nikdo mu neublížil, ani ho neotrávil, Kdyby mu někdo něco naházel, otrávil by se i druhý pes co mají. Kdyby byl starší, člověk by si myslel třeba na srdce. sad smiley

• Autor: babkaela

Datum: 28.01.2019 22:17

Romi, to je mooooc dobře, že Lucinka se zotavuje bez problémů (klep, klep) thumbs down .

Regino, mohlo to být srdce i když mladý pes. Známému umřel NO v 9 měsících po přeskočení překážky, taky srdce selhalo sad smiley .

• Status: expert

Datum: 29.01.2019 07:41

Eli, pitvat ho nenechali. Má hrobeček na zahradě, mají velikou a plnou kytek. Ale taky jsme to tak uzavřely. Podobně mi umřel první jezevčík. Večer si se mnou šel lehnout do postele a ráno nebyl. Ale byl podstatně starší. Svým způsobem krásná smrt, pokud to tak bylo, jen měla přijít déle. U tak mladého psa jsem se s tím osobně nesetkala. Ale obě jsme byly svým způsobem uspokojené, že se tak nějak vyřešilo a problém se objasnil. Kolem jejich bydlení je chráněná oblast, Jsou tam i různé močálky, občas padají stromy. Pocit, že někde třeba trpí je asi horší než ten smutný závěr.

• Autor: drahus

Datum: 29.01.2019 08:01

Regi, to je hodně smutný konec, ale, jak píše Ela. Srdíčko je sviňa.

Hlavně dobrmani a prý už i dalmatinové umírají v jakémkoli věku na kardiomyopatii a jiná onemocnění srdce. Předevčírem jsem si povídala po telefonu s kamarádkou, její dobrman má diagnostikovanou kardiomyopatii, suchou formu (nezavodňují se mu plíce) a oni byli zrovna na procházce. Říkala mi, že musí zavěsit, protože vidí v dálce psa bez pána. Tak jsme zvěsily. Ještě, že tak. Psi sice do kontaktu vůbec nepřišli, neviděli se, ale Briteček se najednou zamotal a padl mrtvý k zemi. Ještě ho oživovala, ale už byl za duhovým mostem. S prvotní diagnózou žil přes půl roku. Nebylo na něm nic vidět. Bral hodně drahé léky, ale tato nemoc se léčit neumí, jen zpomalit... Jsem ráda, že jsem neměla jeho smrt v přímém přenosu sad smiley

• Autor: Pinka

Datum: 29.01.2019 09:54

Smutné... To jsem netušila, že něco takového může pejsky potkat.

Podobné příspěvky
Diskuze: Co se psem o dovolené? Půjčky, úvěry a hypotéky Jídlo jako národní vlajka

Jak to řešíte, když chcete odjet na pár dní pryč někam, kam s sebou svého psího kamaráda nemůžete vzít?Kdo mu dává žrát, kdo s ním chodí na procházku

Autor: Anavi - 06.03.2007 10:47
Rubrika: Psi - Komentářů: 19

Zajímaly by mě Vaše zkušenosti, když vidím v televizi ty spousty reklam ( jak lehce, levně a radostně nám bankovní domy půjčí hned a na cokoliv) bere

Autor: jaja99 - 14.11.2007 20:47
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 42

Narazil jsem na zajímavý článek, kde jsou představeny různé pokrmy jako národní vlajky - jak by asi vypadala ta naše? Zkoušel to někdo?

Autor: misan786 - 28.08.2013 11:04
Rubrika: Vaření - Komentářů: 1
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

Doporučujeme: Nutriforum.cz - Diskuzní fórum pro každého, komu záleží na tom, co jí.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.