pátek 19. dubna, 04:45 Svátek má Rostislav
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Psi
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..

Autor: drahus
Status: expert

Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

Datum: 18.06.2017 11:30

První diskuze je plná, tak pokračujeme, jako by se nic nestalo winking smiley

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 91 z 96
  • Autor: drahus

Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

Datum: 16.01.2019 18:40

Romčo, oni psi zatnou, když jdou ven nebo u krmení, ale věř, že jí to bolí. Jenže nesmí dostat nic na bolest, protože by se chovala nepřiměřeně a mohla by se potrhat i uvnitř

• Autor: Reklama

• Autor: 1romca11

Datum: 16.01.2019 18:45

Drahuško leži v ložnici v pelíšku a opravdu jí dobře není, ani se nesnaží někam jít nebo lézt (hlavně proto jí mám u sebe na očích). Zítra jedeme na vyndání kanyly, pokud bude vše ok a prý dostane ještě jednou něco na bolest a pak už jen antibiotika.

Zatím nemá ani límec ani obleček, vůbec zatím nejeví o ránu zájem....Na noc jí ale asi límec dám.

Datum: 16.01.2019 18:57

Romi dej. Předejdeš tím možným komplikacím thumbs down

• Status: expert

Datum: 16.01.2019 20:26

Romi, límec nebo nějakou ochranu jí určitě dej. S bolestí se většinou rovnají dost rychle. Viděla jsem na Žofce. Večer by se nad ní kámen ustrnul, ráno bylo úplně jiné, když šlo všechno jak má.

Datum: 16.01.2019 20:51

Jj, před chvílí vylezla z pelechu a štrádovala si to ke dveřím....odchytla jsem jí, ale ona je fakt prdlouš,byla by snad schopná jítpo schodech. Pro nemoc a podobné věci asi dobře. Ségra má fenku boloňačku. Když byla Buffy před pár lety na kastraci, nežrala tři dny, odmítala jít na procházku (museli by jí smýkat) a když ji někdo chtěl pohladit, provokativně se k němu otočila zadkem...a když jste jí přešli k čumáčku, zas se otočila a ještě na vás zavrčela grinning smiley . Ségra s ní každý den lítala na veterinu že nejí a nepije a nic jí nebylo, potvoře, jen hysterčila.....

regina.mocova@gmail.com napsal(a):

Romi, límec nebo nějakou ochranu jí určitě dej. S bolestí se většinou rovnají dost rychle. Viděla jsem na Žofce. Večer by se nad ní kámen ustrnul, ráno bylo úplně jiné, když šlo všechno jak má.

Datum: 16.01.2019 23:13

Romco, určitě. Žofka je proti ní stařena a má už hodně za sebou. Ale když jsme ji vozili po operacích domů, už sice probuzenou ale stále trochu mimo, nezapomněla, pokud se zastavilo u pumpy, začít slintat a čekat aspoň na soustíčko. Jakmile se takhle začala starat o jídlo, bylo jasno, že je napůl vyhráno. A začalo to nejhorší, aby divokostí něco na sobě nepomordovala. Ale to už je taková pozitivnější starost, i když člověku někdy tekly nervy. eye rolling smiley grinning smiley

Datum: 17.01.2019 08:39

U našeho psa byly ty operace v jiném režimu, protože to byly vždy rychlovky a pes byl v šoku už před zákrokem. Jenže je to plemeno, jaké je, takže ač měl operace hnusné a složité, ne že by se oklepal, na to byla zranění příliž velká, ale prospal nejhorší dny, normálně jedl, jen čůrání byl problém, protože mu pokaždé zduřela prostata. Takže u poslední operace ho vykastrovali, aby se to už neopakovalo. On i dostával silné léky na bolest, krom jiného, ale jinak byl trpělivý. Spíš utrpěla na dlouho vždycky jeho psychika, protože si přestal věřit. Na klinice ho měli rádi a přezdívali mu tam princ Drsoň grinning smiley

Datum: 17.01.2019 11:09

grinning smiley Drahuško ono je to ale lepší, než aby pes hysterčil a odmítal na sebe nechat sáhnout, nejedl, nepil...

Luci ráno snědla cca 2/3 svojí běžné dávky, vyčurala se. Zatím nekakala, po obědě ji vezmu na procházku, jeslti něco nevyplodí...a na druhou jedeme na kontrolu. Asi ji to ještě pobolívá ale dopoledne, spíš polehává, ale před chvílí mi donesla míček winking smiley . Má obleček ušitý na radu Jáji a zatím nejeví snahu ránu lízat...snad to nezakřiknu

drahus napsal(a):

Na klinice ho měli rádi a přezdívali mu tam princ Drsoň grinning smiley

• Autor: Missi

Datum: 17.01.2019 22:20

jaja99 napsal(a):

Pro Romču, rozstřižený rukáv a navlečený na Faleb, která se vztekala co jí to provádím. Holky jsem v tom nikdy nefotila, zdálo se mi blbé je fotit po operaci.

grinning smiley jak je vidět, šlo by použít i pro kočku grinning smiley . Je fakt, že to bylo to nejjednodušší a přitom nejlepší řešení. Rukáv ze starého bavlněného roláku, pružný materiál, co se zavázáním přizpůsobí psíkovi, neškrtí a výborně se to pere thumbs down . Také je mám schované winking smiley .

Datum: 17.01.2019 22:29

Kočka byla jen modelka

Datum: 18.01.2019 07:15

Missi, dík za vynález. thumbs down Od kolegyně jde fenečka na operaci prsní lišty. Už jsem přeposlala model s Faleb. Přišli na to skoro souběžně s Romcou. Bohužel chodili k veterináře - čuněti, který začal léčit antibiotiky. Tím se zdrželo než se zmínila. Tak jsem je přesměrovala.

Romco, jak jste na tom dnes? Předám pomalu informace.

Datum: 18.01.2019 09:05

Regi ať se ničeho nebojí a jdou na zákrok. Pokud je šikovný veterinář, (například Lucině nevzala celou mléčnou lištu, jak bylo domluveno,ale jen poslední dva cecíky, protože nadůrek byl maličký), zvládnou to. Nám včera při kontrole vyndali kanylu, injekci na bolest jí veterinářka ani nedala, že je to v našem případě zbytečné, že to krásně zvládá. Lucina je úplně v pohodě, baští, pije, spala celou noc. A teď mě donutila jí pomaličku kutálet míček, je jak na pérko grinning smiley. Joo a než jí včera syn chytil, vyskákala první tři schody do patra. eye rolling smiley

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil 1romca11 (18.01.2019 09:34)

Datum: 18.01.2019 09:35

20190118_092104.jpg

Pro ilustraci dávám fotku naší pacientky ve slušivém (hlavně praktickém, chválila i paní veterinářka) oblečku. Omluvte kvalitu fotky, foceno mobilem.

Datum: 18.01.2019 09:45

Chvalte Missi ta obleček vyvinula:-) a vyzkoušela

Datum: 18.01.2019 10:05

Chválím každého, kdo pomohl radou a útěchou.....Missi, děkuju za vynález a Jáje za sdílení, budu předávat dál, škoda to nevyužít... thumbs down flower smiley flower smiley

Podobné příspěvky
Diskuze: Co se psem o dovolené? Půjčky, úvěry a hypotéky Jídlo jako národní vlajka

Jak to řešíte, když chcete odjet na pár dní pryč někam, kam s sebou svého psího kamaráda nemůžete vzít?Kdo mu dává žrát, kdo s ním chodí na procházku

Autor: Anavi - 06.03.2007 10:47
Rubrika: Psi - Komentářů: 19

Zajímaly by mě Vaše zkušenosti, když vidím v televizi ty spousty reklam ( jak lehce, levně a radostně nám bankovní domy půjčí hned a na cokoliv) bere

Autor: jaja99 - 14.11.2007 20:47
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 42

Narazil jsem na zajímavý článek, kde jsou představeny různé pokrmy jako národní vlajky - jak by asi vypadala ta naše? Zkoušel to někdo?

Autor: misan786 - 28.08.2013 11:04
Rubrika: Vaření - Komentářů: 1
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

Doporučujeme: Nutriforum.cz - Diskuzní fórum pro každého, komu záleží na tom, co jí.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.