neděle 20. ledna, 14:23 Svátek má Ilona
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Psi
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..

Autor: drahus
Status: expert

Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

Datum: 18.06.2017 11:30

První diskuze je plná, tak pokračujeme, jako by se nic nestalo winking smiley

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 89 z 92
  • Autor: 1romca11

Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

Datum: 06.01.2019 16:35

Drahuško to jsem nevěděla, děkuju....Určitě počkám do čtvrtka na výsledky, rovnou se zeptám veterínářky co tedy krmit a současně začnu hledat informace na internetu.

Moc vám všem děkuju za rady a za podporu flower smiley

• Autor: Reklama

• Status: expert

Datum: 06.01.2019 17:52

Romčo jdu to najít a vyfotím, Missi to má fakt vychytané, pěkně se to stáhne a nemusíš psíka nijak omezovat a hlídat. Měla jsem čubinky +-3 kg prodělala jsem s nimi oběma jak kastraci tak odstranění mléčné lišty. Nikdy jsem nechtěla vědět co to je, byla jsem v nevědomosti klidnější, dožily se myslím úctyhodného věku Ischi 16 a kousek a Riči kousek do 16 chyběl.

• Autor: drahus

Datum: 06.01.2019 18:09

Jo, ty pletené rukávy jsou pro malé psy fajn.

Datum: 06.01.2019 19:30

p1060006.jpg
    Další fotografie:

Pro Romču, rozstřižený rukáv a navlečený na Faleb, která se vztekala co jí to provádím. Holky jsem v tom nikdy nefotila, zdálo se mi blbé je fotit po operaci.

Datum: 06.01.2019 19:37

Jájo moc děkuju, ukládám si k sobě do pc a ještě před zákrokem pro Lucinku vyrobím.... flower smiley

Datum: 06.01.2019 19:42

Romčo, můžeš jí i učit, aby si zvykla a nevadilo jí to

Datum: 10.01.2019 20:42

Tak aspoň jedna dobrá zpráva, dnes jsem volala kvůli výsledkům z laboratoře. Ledviny má Luci v pořádku, paní doktorka říkala, že ten test u nich je spíš orientační, proto po domlouvě s majitelem posílají ještě dál. No a tam to vyšlo v pořádku, takže žádná omezení nemáme smiling smiley ...Teď ještě zvládnout operaci...

Datum: 11.01.2019 08:10

Romco, thumbs down love smiley.

• Autor: samanka

Datum: 11.01.2019 21:52

Další fotografie:
    7 důvodů, proč je skvělé a zdravé spát se psem v posteli

Eliminátor stresu. Ne náhodou se psi používají k terapii. Dokážou zmírnit hladinu stresu a pomoct člověku najít duševní klid. Jejich přítomnost je prostě pro lidské zdraví prospěšná. Cítíte se v bezpečí. Lidé spí se svými psy už od středověku. Naši předci to dělali především kvůli bezpečí. Vaše čivava vás asi neochrání před násilníkem, ale je v nás zakořeněné, že když je po našem boku pes, nic nám nehrozí. Kvalitnější spánek. Studie prokazují, že rytmické dýchání, srdeční tep a přítomnost psa vylepšují spánek. Posiluje to vaše pouto. Ten, kdo má psa v kotci na zahradě, s ním nebude mít tak pevný vztah jako ten, kdo s ním sdílí lože. To může prospět například při učení přivolání a dalším výcviku. Jako s plyšákem. Taky jste jako děti před spaním tisknuli svého oblíbeného plyšáka? Je skvělé, když ho člověk může nahradit živou bytostí v podobě psa. Nikdy se pak necítíte osaměle. Zbavíte se dětí. „Honzíku, už tu s námi leží pes, když si sem vlezeš ještě ty, nevyspíme se nikdo!“ A noc plná rodičovského sexu může začít. Jste hvězdy Instagramu. Nikdo neodolá sladkému pejskovi v bílých peřinách. Takže pes napomáhá i vaší popularitě.

Dneska to jdu vyzkoušet grinning smiley grinning smiley grinning smiley

Datum: 12.01.2019 10:57

smiling smiley Zkus. Jen se malá chybička vloudila - pes je přítelem člověka už 30 000 let, podle archeologických nálezů.

Umí na rozdíl od primátů rozeznat žert a nadsázku, ví, že vyceněné zuby u člověka neznamenají boj a chápou i oční kontakt

to jen na okraj winking smiley smiling smiley

Datum: 12.01.2019 19:43

Když mi syn cca před 10 lety řekl, že když přespává u svého kamaráda, spí s nimi jejich pes v posteli, usklíbala jsem se a div ho nekoupala v dezinfekci. Zpětně jsem se mamince toho kamaráda omluvila, Luci spí už 5 let s námi v posteli a neměnila bych ... smiling smiley

Datum: 12.01.2019 20:03

No, nám také lezou, ale naštěstí ne celou noc. Přece jen. Jsme s mužem prostorově výrazní (hlavně já) a teď ještě dva psi á 40 kg, případně kočky (7 a 4 kg) To bych fakticky šla raději do jejich pelechu grinning smiley

Datum: 12.01.2019 20:15

Drahuško jenže tvoji 40-ti kilový Neronek se Sorbonkem a případně kočky je něco jiného než moje 4,5 kilová Luci grinning smiley 

Devíti kilový kocour Sunny je silně nekontaktní, takže v posteli leží pouze bez nás...jakmile se tam přesuneme my, odchází grinning smiley

Upraveno 2 krát. Naposledy upravil 1romca11 (12.01.2019 20:28)

Datum: 12.01.2019 20:20

grinning smiley grinning smiley grinning smiley

Datum: 12.01.2019 22:54

Romco, určitě nejsi sama, kdo prošel touhle proměnou. V práci jsem měla kolegyni. Označovala nás za spaní se psy pomalu jako čuňata. Pak si pořídili nalezence z útulku. Filípka. Když náhodou nespal s nimi v posteli, starostlivě nám to vyprávěla a hlídala, jestli není nemocný. eye rolling smiley Já mám celkem vystaráno co se týče prostoru. Jedna z manželských postelí je zvířat. Docela dělení dodržují až na Hercula občas. Ten se naučil lézt pod deku a tuhle jsem ho málem zalehla, když jsem si šla lehnout.Teď už se spouštím na postel opatrněji.

Podobné příspěvky
Diskuze: Co se psem o dovolené? Půjčky, úvěry a hypotéky Jídlo jako národní vlajka

Jak to řešíte, když chcete odjet na pár dní pryč někam, kam s sebou svého psího kamaráda nemůžete vzít?Kdo mu dává žrát, kdo s ním chodí na procházku

Autor: Anavi - 06.03.2007 10:47
Rubrika: Psi - Komentářů: 19

Zajímaly by mě Vaše zkušenosti, když vidím v televizi ty spousty reklam ( jak lehce, levně a radostně nám bankovní domy půjčí hned a na cokoliv) bere

Autor: jaja99 - 14.11.2007 20:47
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 42

Narazil jsem na zajímavý článek, kde jsou představeny různé pokrmy jako národní vlajky - jak by asi vypadala ta naše? Zkoušel to někdo?

Autor: misan786 - 28.08.2013 11:04
Rubrika: Vaření - Komentářů: 1
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

Doporučujeme: Nutriforum.cz - Diskuzní fórum pro každého, komu záleží na tom, co jí.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.