středa 24. července, 11:28 Svátek má Kristýna
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Psi
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..

Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

Datum: 18.06.2017 11:30

První diskuze je plná, tak pokračujeme, jako by se nic nestalo winking smiley

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 88 z 105
  • Autor: Missi

Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

Datum: 06.01.2019 09:45

Romco neboj se toho, i kdyby ti začala hárat a musel se zákrok o pár týdnů odložit. Pokud jsi na bulku narazila až nyní, tak se nic neděje, růst špatných buněk by pokračoval nejprve po mléčné liště. To je i důvod, proč chce veterinářka odebrat celou mléčnou lištu. Já nechala takto odoperovat 14 letou čubinu a to jí vet odebíral najednou obě lišty. Sice to bude větší rána, ale spíš povrchová a bříško se dobře hojí. Jen jí prohlédni bříško, aby neměla moc vysušenou kůži (což starší fenky mívají). Já bych na tvém místě fence oholila chlupy a začala jí bříško mazat, aby se zvýšila elasticita kůže. Na mazání je nejlepší doma vyškvařené sádlo. Sice ti psík voní jak řízek, ale to sádlo dělá s kůží divy winking smiley thumbs down .

• Autor: Reklama

• Autor: 1romca11

Datum: 06.01.2019 09:58

Luci nikdy na žádné zákroku nebyla, tak nemohu soudit z vlastní zkušenosti. Jen ségřina fenka byla coby roční na kastraci a ten límec měla. Je pravda,že to je dost nešikovné, vrážela tím do dveří a nábytku a hrozně trucovala, odmítala jídlo a nenechala na sebe sáhnout, ke každému se ostentativně točila zadkem...a když dotyčný přešel k hlavičce, zvedla se a zas se otočila...tři dny jí to trvalo.. grinning smiley

• Status: expert

Datum: 06.01.2019 10:06

Romco, dej na Missi. To je praktik na fenečky. thumbs down smiling smiley

• Autor: Pinka

Datum: 06.01.2019 10:08

romi, měla jsem tibetačku a té se udělaly bulky podél celé mléčné žlázy. Vyoperovali jí to a byla v pohodě. Aby se nellízala, nosila upravené triko po klukovi winking smiley Tak držím palce !

Datum: 06.01.2019 10:12

Missi děkuju flower smiley . Odpoledne s manželovou asistencí vyholím a začnu mazat, domácí sádlo mám...jen se bojím,že se bude vehementně olizovat grinning smiley

Datum: 06.01.2019 10:20

Tak jsem měla právě telefon z veteriny z Kladna, kam půjdeme na zákrok. (měla jsem na výsledky volat zítra, veterinářka volala sama už dnes). Luci prý vyšly hraniční ledvinové testy. Chtěla vědět, zda jsme ochotni připlatit 240 korun,pošlou krev na další rozbor do laboratoře do Německa. Výsledek bude ve středu/čtvrtek. Co mi jen řekla v kostce po telefonu, kdyby se výsledek potvrdil, musely bychom chodit jednu za čas na infuzi a měla by dietu. Máte s tím někdo prosím zkušenost? Tohle je pro mě další rána, vůbec jsem to nečekala...

Datum: 06.01.2019 10:53

Romco, testy nestojí svět. Určitě bych dala udělat. Pokud je hraniční, tak je dobrá skutečně přesnost. Někdy i opakovaný odběr. Dál zkušenost nemám. Ale dá se konzultovat případně ještě i někde jinde.

Datum: 06.01.2019 10:55

Regi jasně, že jsem s testem souhlasila! Uvidíme, co řekne tento výsledek, ale ten prvotní test asi v pořádku není, jinak by to neposílali dál...Ach jo..

• Autor: drahus

Datum: 06.01.2019 11:21

S ledvinami bohudík zkušenosti nemám, ale každopádně bych jí už preventivně krmila ledvinovou dietou, pokud krmíš gtanulemi a nedávejte ani sousto soleného jídla - nejvíc jí má uzenina a skané branbůrky apod.

Diety má Hills, Royal canin a Farmina, pokud si ještě pamatuji

Datum: 06.01.2019 12:14

Drahuško děkuju. Já teď už cca měsíc krmím granulemi Yoggies, ségře je doporučili na cvičáku. Mají 87% obsah masa a jsou bez obilovin, Luci se jich může užrat....Do čtvrtka vydržím s těmito a potom uvidím, budu muset zkoumat, co vlastně krmit...Fakt je, že uzeniny ne od nás, ale od dědy dostává....občas, jako mlsku,ale ano. X-krát jsme mu se ségrou říkaly, že tím psům škodí,tak jim to dává tajně, abychom to neviděly....horší jak malé dítě.

• Autor: Missi

Datum: 06.01.2019 14:41

1romca11 napsal(a):

Missi děkuju flower smiley . Odpoledne s manželovou asistencí vyholím a začnu mazat, domácí sádlo mám...jen se bojím,že se bude vehementně olizovat grinning smiley

Musíš jí to do kůžičky vmasírovat, néé ji natřít jako chleba winking smiley grinning smiley

Datum: 06.01.2019 15:25

Jak je Luci veliká? Missi má super vymyšlenost na ty prcky - rukáv od bavlněné mikiny se 4 otvory na tlapky a cípy se vážou na zadečku nad ocáskem. Náplet rukávu je kolem krku, zbytek prostřižený podle švu, bezvadné, nepřekáží a 100% chrání ránu i obvazy, mám s tím bohaté zkušenosti i já.

• Autor: samanka

Datum: 06.01.2019 15:59

ledviny - jedinou zkušenost mám s kocourkem mé bývalé domácí - na začátku dostával infuze 1 po 10 dní, a pak musel mít dietní granule s omezením bílkovin - kvůli močovině. bílkovin míň, zato kvalitní. Takže bych se určitě poradila s vetkou, co se jí může dávat. Třeba vajíčko se může, ovesné vločky vůbec ne, vnitřnosti také ne, snad jen držky. Samozřejmě žádné uzeniny, nesolit.

Romco, držím palce

• Autor: drahus

Datum: 06.01.2019 16:11

Právě, že bezobilné granule, pokud nejsou přímo na ledvinovou dietu, nejsou vhodné, pro velké množství bílkovin a ty tři výše jmenované firmy, co jsem psala, mají veterinární řadu granulí - na ledviny, na močové kameny. na srdce, na slinivku atd. Mají to povětšinou označené písmeny, o kterou dietu se jedná.

Datum: 06.01.2019 16:33

jaja99 napsal(a):

Jak je Luci veliká? Missi má super vymyšlenost na ty prcky - rukáv od bavlněné mikiny se 4 otvory na tlapky a cípy se vážou na zadečku nad ocáskem. Náplet rukávu je kolem krku, zbytek prostřižený podle švu, bezvadné, nepřekáží a 100% chrání ránu i obvazy, mám s tím bohaté zkušenosti i já.

Jájo to je super, to by mohlo fungovat!! Luci má 4,5 kila....prcek....Jen mi uplně není jasné, jak myslíš "zbytek prostřižený podle švu"....chápu náplet kolem ruku, plus 4 otvory na tlapky a zavázat u ocásku.....

Podobné příspěvky
Diskuze: Co se psem o dovolené? Půjčky, úvěry a hypotéky Jídlo jako národní vlajka

Jak to řešíte, když chcete odjet na pár dní pryč někam, kam s sebou svého psího kamaráda nemůžete vzít?Kdo mu dává žrát, kdo s ním chodí na procházku

Autor: Anavi - 06.03.2007 10:47
Rubrika: Psi - Komentářů: 19

Zajímaly by mě Vaše zkušenosti, když vidím v televizi ty spousty reklam ( jak lehce, levně a radostně nám bankovní domy půjčí hned a na cokoliv) bere

Autor: jaja99 - 14.11.2007 20:47
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 43

Narazil jsem na zajímavý článek, kde jsou představeny různé pokrmy jako národní vlajky - jak by asi vypadala ta naše? Zkoušel to někdo?

Autor: misan786 - 28.08.2013 11:04
Rubrika: Vaření - Komentářů: 1
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.