úterý 21. listopadu, 20:26 Svátek má Albert
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Psi
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..

Autor: drahus
Status: expert

Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

Datum: 18.06.2017 11:30

První diskuze je plná, tak pokračujeme, jako by se nic nestalo winking smiley

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 36
  • Autor: drahus

Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

Datum: 18.06.2017 11:31

Tady je odkaz Skrblice, když před rokem Olinka řádila s vodou:

[www.youtube.com]

• Autor: Reklama

Datum: 22.06.2017 07:18

img_6491.jpg
    Další fotografie:

Včera u nás proběhla socializační návštěva - 6 jorků. V první moment měl sice Nerča kartáč, když mu do jeho rajónu vlítlo šest uštěkaných prcků, ale za okamžik se začal chovat jako pravý gentleman. Ví, že k nim musí být hodně opatrný, aby je nezašlápl, takže vše bylo v klidu a pohodě. Sorbík, ten na ně z vysoka, jen když byli moc drzí, vrknul, aby šli pryč nebo sám odešel, aby ho neotravovali. Ale při rozdávání piškotů každý vzorně čekal, až na něj s přídělem přijde řada love smiley

No, abych moc nezpychla - v tom vedru by šel do konfliktu jen debil winking smiley Ale už je vydlážděná cestička pro příště, kdy už třeba horko nebude. thumbs down

Omlouvám se za nekvalitní fotky

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (22.06.2017 07:21)

• Status: expert

Datum: 22.06.2017 08:09

Drahus, s vedrem případná poznámka. grinning smiley I když mám pocit, že u lidí je to nějak obráceně třeba i na silnicích. Spíš se agresivita zvyšuje. A pozorovala jsem i na nákupech.Nevím, jestli je to jen náhoda nebo projev nějaké hierarchie či čeho. Jak drží strany. Z jedná strany návštěva, z druhé tvoji. Já bych čekala, že se tak jako promísí.Ale jsou vzorní.

Datum: 22.06.2017 09:31

Jorkové mají respekt. Kamarádka má velkou smečku (to je jen její menší část), ale pravidelně po domluvě, navštěvuje známé se psy, takže, ač teriéři a ve smečce, chovají se ukázněně. Hrozně se na "výlety" těší, jak vezme klíčky od auta, staví se do fronty grinning smiley Dřív u nás byly maximálně dvě, tři feny, ale Neron už dostal důvěru winking smiley Příště chceme zkusit i psy, samce. Zatím jsme s malými psy, samci na našem pozemku problémy neměli, jen, že poslední návštěva nám tu obchcala, co se dalo a to hned musí Neron přeznačkovat a já lítala s konví, abych to spláchla. Až jsem začala nadávat, tak návštěvě došlo, že tak to asi nepůjde a vzala si psa k sobě. Pak už byl klid.

Datum: 22.06.2017 09:36

regina.mocova@gmail.com napsal(a):

Drahus, s vedrem případná poznámka. grinning smiley I když mám pocit, že u lidí je to nějak obráceně třeba i na silnicích. Spíš se agresivita zvyšuje. A pozorovala jsem i na nákupech.

Však jsem psala, že by do konfliktu šel jen debil winking smiley

• Autor: Pinka

Datum: 22.06.2017 10:13

Moc se mi líbí, když je velká smečka love smiley , ale to očůrávání těžko nesu, taky hned oplachuju. Jorky jsem viděla pohromadě jen 4, ale u tebe už nebylo kam šlápnout grinning smiley

Datum: 22.06.2017 11:18

Pinko, všechny naše psy jsem vždy učila, že smí jen na určitá místa. Mladýmu to ještě na stopro nejde, ale už je to mnohem lepší. Zařvalo mi několik levandulí. Jenže, když k nám přijde panelákový pes, pro kterého je všechno venku čůrací, chce označit všechno a to mě bere ďas, protože proč by mi měli cizí psi likvidovat kytky, že? Sorbík doma nečůrá téměř nikdy. Což je fajn, pokud je mladý a zdravý. Předešlý dobrmánek pak těžce onemocněl a nechtěl se na za hradě vyčůrat i přes to, že nemohl chodit. Takže od té doby nějaké to čůrnutí toleruji, protože když je zle, nevím, jak chudínkovi vysvětlit, že se ale vůbec, vůbec nic neděje sad smiley

Datum: 22.06.2017 13:41

drahus, to jsem netušila, že se to dá naučit, naštěstí ke mě jezdí jen ten jeden, ostatní jsou holky.

Datum: 22.06.2017 15:35

Pinko dá. Všechno se dá naučit. Záleží na důslednosti a IQ psa grinning smiley u mně je už dnes problém s důsledností, což dřív nebylo, ale věkem měknu grinning smiley stydlin smiley

Datum: 22.06.2017 17:46

drahus, o té důslednosti něco vím, měli jsme se synem neustále problémy s bývalým mužem, když jsme měli tibet'ačku tak on schválně nerespektoval, co jsme jí naučili a to bylo děsný jak pro nás, tak i pro ni. Něvěděla jak se vlastně má chovat. Bylo mu úplně jedno, že jí blbne hlavu. Proto se snažím pokračovat v tom, na co je Megi naučená.

• Autor: 1romca11

Datum: 22.06.2017 21:22

Drahuš to jsou úžasné fotky, jak tam stojí velcí i malí a jsou úplně v pohodě...palec nahoru vám i pejskům thumbs down

Ono je chce zvykat na společnost. Byla u mě dnes ta kamarádka, která si brala v zimě fenku z útulku. Prý o víkendu v tom útulku byla akce umístěných psů, sešlo se jich tam kolem osmdesáti! Tracynka prý byla v pohodě a nadšená, ale kamarádčin druhý pes, taky fenka, to moc nedávala a musela ji odvést...prostě těch psů kolem na ni bylo moc.Což v tom množství i chápu:-)

Datum: 22.06.2017 21:37

Romi, to je moc psů. Asi bych z toho nebyla ani já odvázaná. Přece jen má každý jinou představu o chovu psů a bála bych se kašle a blech. Kašel teď prý v těch vedrech hodně řádí a je silně nakažlivý

• Autor: 1romca11

Datum: 22.06.2017 21:41

Drahuš, to mě nenapadlo, ale máš pravdu. Ona to hlavně byla charitativní akce, setkání umítěných pejsků a vybíraly se peníze na útulek, prý se sešlo kolem 60 tisíc, což je pro útulek určitě potřebná částka. Jinak moje Luci by tolik psů určitě nedala. S kamarádčinými psy na zahradě normálně lítají a hrají si, ale když jdeme kolem na vycházku, přes plot by se navzájem sežraly a jako když se neznají.

Datum: 26.06.2017 12:41

img_6601.jpg
    Další fotografie:

Polední klid.

Nerouš má tenisák místo dudlíka grinning smiley

Podobné příspěvky
Diskuze: Co se psem o dovolené? Půjčky, úvěry a hypotéky Jídlo jako národní vlajka

Jak to řešíte, když chcete odjet na pár dní pryč někam, kam s sebou svého psího kamaráda nemůžete vzít?Kdo mu dává žrát, kdo s ním chodí na procházku

Autor: Anavi - 06.03.2007 10:47
Rubrika: Psi - Komentářů: 19

Zajímaly by mě Vaše zkušenosti, když vidím v televizi ty spousty reklam ( jak lehce, levně a radostně nám bankovní domy půjčí hned a na cokoliv) bere

Autor: jaja99 - 14.11.2007 20:47
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 31

Narazil jsem na zajímavý článek, kde jsou představeny různé pokrmy jako národní vlajky - jak by asi vypadala ta naše? Zkoušel to někdo?

Autor: misan786 - 28.08.2013 11:04
Rubrika: Vaření - Komentářů: 1
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

Doporučujeme: Nutriforum.cz - Diskuzní fórum pro každého, komu záleží na tom, co jí.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.