sobota 20. dubna, 04:56 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Psi
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: anny
Status:
Klikni pro filtrování

Pejsci a výstava

Datum: 06.11.2008 12:40
 

Tak toto bude asi téma pre Misii a popr. Drahušku.

Jak už viete mám dva čoklíky-fenečky,nové prírastky.Hlavně tá čierna vypadá,že by mohla na výstavu. Tak sa pýtam,ako ju pripraviť? Jak ju naučiť výstavný postoj? Takí starí vymetači výstav bývajú vycvičení,ža sa na povel vyšponujú pred posudzovatelom. Lenže ako sa to dá čokl naučiť? Tí moji majú ešte len 5 mesiacov,takže ich všetko učím skor formou hry,ale myslím,že je dobré dať im teraz nejaké základy.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456 | další
    Aktuální stránka: 5 z 6
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pejsci a výstava

    Datum: 28.06.2009 15:59
     

    aničko, gratulace! flower smiley Je jasný, že jste si to první místo zasloužili. Prostě tomu asi úplně nerozuměli winking smiley smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pejsci a výstava

     
     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Pejsci a výstava

    Datum: 28.06.2009 16:01
     

    Anny, tak velká gratulacethumbs down

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Pejsci a výstava

    Datum: 28.06.2009 16:17
     

    kočky,dík. Já teda neviem ako je to u vás,ale pre mńa sú takéto akcie moc finančne náročné. Pod tlakom stánkov,nepredstavitelného množstva všelijakých serepetičiek strácam kontrolu nad peniazmi. Rezignujem,potlačím racionálnú zložku svojej osobnosti a nakupujem vo velkom. Samé "potrebné a užitočné" veci.Takže dnes som zakúpila:

    2 balíčky pamlskov (laduško-BritCaré winking smiley )

    1 balík granulí

    1 x hřebínek

    1 x úvaz na agility

    1 x pamlsovník

    1 obojek reflexní

    1 šampon vybělující

    1 x kondicionér (luxusní,hedvábní)

    1 x lososvý olej

    2 gumové hračky

    Keby moj manžel nebol padavka a vydržal dlhšie,mohlo toho byť viac.winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil anny (28.06.2009 16:34)
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Pejsci a výstava

    Datum: 28.06.2009 16:23
     

    Aní..skvělé, velká gratulace.. thumbs down

    Jo ty znám, všem hafům ba i kočkám moc chutnaj.. thumbs downNo vidíš, mohla jsem tam bejt, měli jsme od brita pozvání.. grinning smiley

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Pejsci a výstava

    Datum: 28.06.2009 16:25
     

    Jééé Lado,to je škoda! Já som kúpila i tie granule od nich. Tie šteňačie mi žrať nechceli,ale tie pre dospelákov im chutnajú. Jo a vyškemrala som si od nich plakát s pejskami.(moc pekný winking smiley )

    Jo a vlastne aj ten lososový olej je od nich. Celkovo je toho dosť,ale inak by som si to musela u nich objednať a platiť poštovné.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil anny (28.06.2009 16:29)
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Pejsci a výstava

    Datum: 28.06.2009 16:35
     

    Anny jo, hodně se prodává, převálcoval úplně acanu..Pokud něco budeš chtít, tak se domluvíme a dovezu ti to na sraz k Moně jo?

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Pejsci a výstava

    Datum: 28.06.2009 17:13
     

    Díky Lado. Teraz som síce dobre zásobená,ale granulky sa míňajú velmi rýchlo winking smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Pejsci a výstava

    Datum: 28.06.2009 18:30
     

    Aníííí gratulujuflower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Pejsci a výstava

    Datum: 28.06.2009 20:43
     

    Uff, bylo to náročné, z výstaviště jsme odjížděly až v 16.15 hodeye rolling smiley .

    Ale Čokoláda V1, CAC, BOB ...kočička moje zlatáwinking smiley love smiley . Posuzoval Jančík, ten je vostrej jak řemen, tak mi to těší dvojnásob.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pejsci a výstava

    Datum: 28.06.2009 20:44
     

    Míšo, vy teda slízáváte smetánku! eye popping smiley thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

    Nechceš nám sem tu šampionku aspoň hodit na fotečce? please smiley

    (Se přiznám, že se v tvých pesanech moc nevyznám stydlin smiley - Čokoláda je ta, co máš v profilu?)

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (28.06.2009 20:45)
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Pejsci a výstava

    Datum: 28.06.2009 20:52
     

    Anny, gratulujeme flower smiley . Jsem ostuda, naprosto mi vypadlo, že tam budeš stydlin smiley (tobě asi také).

    O penězích mi nemluv, tentokrát to bylo také dosteye rolling smiley . Čoko dostala za odměnu šampon 330,-Kčeye rolling smiley ....no, sobě bych tak drahej nekoupilanono smiley grinning smiley . Pak granule pro štěňata + pytel pro každé štěně, co dostanou do nového domova, malé oboječky - také pro ně. Prostě vítr v peněženceeye rolling smiley .

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Pejsci a výstava

    Datum: 28.06.2009 20:52
     

    MIssi..tak gratuluju..to je fakt prima.. flower smiley Holky a co..byl čas se sejít? winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pejsci a výstava

    Datum: 28.06.2009 20:53
     

    Nebyl, když na sebe zapomněly grinning smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Pejsci a výstava

    Datum: 28.06.2009 20:57
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley Nojo...jsou jiné důležitější starosti...Si vem, že by se zakecaly, a prošvihly pak to nejdůležitější.. grinning smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Pejsci a výstava

    Datum: 28.06.2009 20:57
     

    Anavi - SZ koukni winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.