čtvrtek 28. března, 14:02 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Povídání o vaření
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Pečivo

Datum: 06.03.2007 17:19
 
Jak skladujete pečivo? Máte chlebník nebo igelitku? Se přiznám, že chlebník nemám a pečivo je v igelitce. Nemám ráda, když okorá. A navíc u nás se dlouho neohřeje, takže plíseň nám nehrozí. Pečiva kupuju víc a mrazím.
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12345678 | další
    Aktuální stránka: 1 z 8
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Pečivo

    Datum: 06.03.2007 19:18
     
    Máme nerez chlebník, dříve jsme měli dřevěný, občas taky mrazím,suché  housky a rohlíky  pomeleme na strouhanku a chleba sušíme pro sousedovic králíky.
     
  • Autor: Reklama

    Re: Pečivo

     
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Pečivo

    Datum: 06.03.2007 19:57
     
    Do utěrky a do igliťáku. Větší množství do mrazáku.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pečivo

    Datum: 07.03.2007 11:21
     

    Mám dřevěný chlebník a chleba i rohlíky v něm skladuji v igelitovém sáčku. Co nespotřebuji, suším a dávám pro králíky nebo melu na strouhanku.Mrazák je pořád nacpaný zeleninou, takže se tam většinou chleba ani rohíky nevejdou, ale dřív jsem to praktikovala často. Teď už jen ,když někam jedeme a vím, že bychom nestihli nakoupit.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Pečivo

    Datum: 14.04.2010 08:37
     

    My taky v igelitce eye rolling smiley moc estetické to není, ale chlebník se mi do kuchyne už nevleze winking smiley

    S plísní se u nás bojuje často sad smiley , asi máme v bytě dost vlhlko, jinak si to nedokážu vysvětlit. Když odjedeme na víkend a necháme tam chleba třeba ze čtvrtka, určitě bude v ne vecer ci v pondělí zelenej thumbs up

    Hanule díky za vytažení diskuze winking smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Pečivo

    Datum: 14.04.2010 08:57
     

    v igelit.pytlíkách v košíku pod pultem

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Pečivo

    Datum: 14.04.2010 21:58
     

    Skladování:

    Většinou zůstává v sáčcích z obchodu a poflakuje se, kde jej odhodím, dokavad není sežráno. eye rolling smiley grinning smiley Chlebník rovněž nevedu.

    Jak oni chléb uchovávali naši předkové? Nějak v obilí zastrčený, či se domnívám blbost?

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Pečivo

    Datum: 14.04.2010 23:05
     
    884 col.jpg

    S dovolením si půjčím tuhle diskuzi i na další rozpravy. flower smiley

     

    Suelko, ohledně toho receptíku na galerijní miminka -

    dělám je v různém rozpětí surovin, předem varuji, je v nich sádlo, které je podle mých pozorování jedním ze zásadních fíglů, proč to těsto tak dobře funguje.

    Původní základ bílého pečiva (1 kg hladké mouky, 3 žloutky, 20 g droždí, 20 g cukru, 20 g soli, 500 ml piva a 100 g sádla) jsem v četných pokusech vytunila, aby se alespoň trochu ozdravilo, takto:

     

    1) smíchám různé druhy mouk, úhrnem 1 kg

    pro bezproblémové a komfortní fungování by polovina měla být pšeničná hladká nebo chlebová

     

    2) 1 až 3 žloutky

    vyzkoušeno, že funguje s jedním i zcela bez., ale podle mého ten jeden aspoň se tam tak nějak hodí - takže se řídím aktuální situací, zda zrovna vejci šetřím, či je naopak potřebuji spotřebovat smoking smiley(plus míň vajec, míň kalorií, ehm - jak by mohly ještě něco zachránit grinning smiley grinning smiley )

     

    3) 20 g droždí (nebo ekvivalent v sušeném, to je asi 10 g?)

    ale nakynuly mi i s 12g..

     

    4) 2 lžičky cukru, při sušeném vynechávám

     

    5) 2 lžičky soli

     

    6) půl litru piva

     

    7) 50 g rozpuštěného sádla

    ubrala jsem na sádle a nahradila olejem, ovšem míň už nedoporučuju, pokud chce člověk houstičkovat..

    (rovněž ozkoušeny různé poměry, až po sta procent oleje)

     

    8) 40 ml nebo g oleje

    sleduješ tu významnou úsporu 10 mililitrů, doufám? grinning smiley

    ............................

    Špaldovou mouku jsem tuším ještě nedávala nikdy, jen pohankovou, celozrnnou žitnou a celozrnnou pšeničnou - špalda si žádá podle odborných doporučení (z obalu smoking smiley winking smiley ) o 2/3 vyšší dávku kvasnic nebo prdopeče, takže zrovna sem ji nepoužívám, páč se mi líbí, že je droždí relativně málo na takové "kvantum".

     

    Zkušenosti z hand made, u nás je na programu jen pakárna..

     

    A jinak s tím těstem všelijak blbnu, naposled (tj. aktuálně) jsem přidávala 4 lžíce rozmixované čočky (že mi zbyla z vaření..)

    ---------

    Jo, a většinou mouky dosypávám max. 1 lžíci.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (14.04.2010 23:11)
     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Pečivo

    Datum: 15.04.2010 09:23
     

    Hanule děkuji za úžasný popis tvého pekařského umění flower smiley obdivuji tvoji ruční manufakturu, protože bez pekárny, bych se na pečení vůbec nedala eye rolling smiley Sádlo mi rozhodně nevadí, pikslička s domácím sádlíčkem nesmí v lednici chybět, tož to asi brzy vyzkouším...akorát asi poloviční dávku, nebot kilo mouky moje nebohá pekárnička nezvládna sad smiley

    nesmím zapomentou pochválit umělecké dílko na talíří thumbs down aneb co ty dokážeš udělat z obyč. housky ( pardon ze super vytuněné domací baječně křupavé houstičky mls smiley )

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Pečivo

    Datum: 15.04.2010 10:37
     

    Suelko, to se rozumí samo sebou, násobení a dělení náš přítel. thumbs down 

     

    Ad manufaktura - ono právě krz to sádlo není těsto vůbec pracné, snad si nemyslíš, že se lenoch mého formátu strhne.Obdivu je hodna Věrka Spikeová s těmi svými výkony!

    Pekárna by možná skvěle propracovala i ty kombinace, co už mám za problematické, kdoví (pekárny smoking smiley).

     

    Samo zůstávám zvědava na info a sleduji i průmyslovou diskuzi. smiling smiley thumbs down

     
  • Autor: Vladana
    Status:

    Re: Pečivo

    Datum: 15.04.2010 13:50
     

    Já mám dřevěný chlebník a je z něho chleba super, ale záleží co to je ze druh chleba. Některý chléb vydrží i déle než týden a dá se v pohodě jíst a jiný je plesnivec po 3 dnech, tak asi záleží na těstu z jakého je upečený. smiling smiley I když je fakt, že dobrý a chutný chléb nikdy nezbyde a hned se sežere. thumbs down

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Pečivo

    Datum: 18.03.2011 15:07
     

    Kupuji chleba v Globusu a nedávám ho do igelitu ,ale nechávám ho v tom jejich sáčku . Po dvou dnech ho dám i s papírovým sáčkem do igelitu a vydrží další dva nebo tři dny.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pečivo

    Datum: 18.03.2011 15:27
     


    suee napsal(a):

    My taky v igelitce eye rolling smiley moc estetické to není, ale chlebník se mi do kuchyne už nevleze winking smiley

    S plísní se u nás bojuje často sad smiley , asi máme v bytě dost vlhlko, jinak si to nedokážu vysvětlit. Když odjedeme na víkend a necháme tam chleba třeba ze čtvrtka, určitě bude v ne vecer ci v pondělí zelenej thumbs up

    Hanule díky za vytažení diskuze winking smiley


    Když vím, že chléb bude na delší dobu, tak ho dávám do lednice, aby nezezelenal. Tam je v igelitu, jinak je v dřevěném chlebníku. Věra

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Pečivo

    Datum: 21.03.2011 13:43
     


    balanclady napsal(a):

    Kupuji chleba v Globusu a nedávám ho do igelitu ,ale nechávám ho v tom jejich sáčku . Po dvou dnech ho dám i s papírovým sáčkem do igelitu a vydrží další dva nebo tři dny.

    Kupujeme též nejradši chleba - ten menší kulatý - z Globusu , napamatuji si , jak se jmenuje? Selský? Necháváme též v jejich sáčku, většinou ho do druhého dne sníme - 3 strávníci.

    Jiné pečivo skladujeme v dřevěné chlebovce v mikroténovém sáčku, též do druhého dnes se sní.

    Pečivo kupujeme na víkend a do zásoby do mrazáku , do dalšího víkendu se spotřebuje.

     
  • Status: expert

    Re: Pečivo

    Datum: 21.03.2011 14:48
     

    Holky co mám pekárnu jen si peču, nikdy nestihne ztvrdnout, je to přesná míra :-), když jsem si tuhle koupila chleba v Bille nebo Peny tak se mi zdál děsně kyselej (prej byl normální) a šel usušit k jídlu nebyl

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Povídání o vaření (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.