pátek 19. dubna, 01:29 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Povídání o vaření
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Pečivo

Datum: 06.03.2007 17:19
 
Jak skladujete pečivo? Máte chlebník nebo igelitku? Se přiznám, že chlebník nemám a pečivo je v igelitce. Nemám ráda, když okorá. A navíc u nás se dlouho neohřeje, takže plíseň nám nehrozí. Pečiva kupuju víc a mrazím.
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678
    Aktuální stránka: 8 z 8
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Pečivo

    Datum: 07.03.2013 13:25
     

    To vypadá tak dokonale. mls smiley Ještě chvíli a tak mě zvikláte, že to zkusim taky. nono smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pečivo

     
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Pečivo

    Datum: 09.03.2013 15:42
     
    sladke polokvasky.jpg
    Další fotografie:

    Jen takový meziprodukt - dokopala jsem se zkusit si premiérově aspoň nějaký houskový úplet. Je podle tohoto videa. thumbs down

    [url]

    [/url]

    Jinak jde o sladké polokváskové těsto s tukem, vejcem, trochou mléka na koláče třeba - ty jsem ještě neupekla jaksi. eye rolling smiley

    "Polokváskové" mu říkám, protože je tam kromě pšeničného kvasu přidáno 10 g droždí na myslím asi 650 g mouky. Toto je tedy varianta tvarování z vykynutého těsta bez dalšího kynutí, ráda bych to příště otočila, tedy nejprve tvar, pak kynutí, leč to mi zatím časově nevyšlo.

    Potěrka (kvůli barvě) má oblíbená vodo-medová.

    Koukala jsem v toubě na fim, jak se přifukovaly. smiling smiley Toť mé noční meditace, no..

     

     

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Pečivo

    Datum: 09.03.2013 18:08
     

    hanule jako vždy thumbs down mls smiley

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Pečivo

    Datum: 09.03.2013 19:40
     

    Hanule, jsi kouzelnice. Tuhle jsem viděla v pořadu prostřeno 21 letého mládence, jak tam tímto způsobem vyfikl housky k předkrmu. Záviděla jsem, jak mu to jde, ale nepostřehla jsem jak to skládá dohromady. Po shlédnutí videa od tebe musím konstatovat, že jsem se nikam neposunula, neboť bych musela vál s těstem přestěhovat z kuchyně k počítači a "opisovat". grinning smiley

     
  • Autor: slunino
    Status: začátečník

    Re: Pečivo

    Datum: 09.03.2013 20:02
     

    Hanule thumbs down mls smiley love smiley flower smiley Tohle je opravdu, ale OPRAVDU, vyšší dívčí. Spadne mi pokaždé čelist na podlahu, když vidím tvá umělecká díla. A ještě to popíšeš stylem vždyťtonicneníkdyžtoumímjá winking smiley flower smiley 

    Mňam! A ještě se na to koukám večer a mám poslintanou klávesnici. Sakra!

    Jestli sem někdy nakoukne Vícepůlka, tak už bude určitě vědět, že si špatně vybral stydlin smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pečivo

    Datum: 09.03.2013 21:29
     

    Hanule, jako vždy, dokonalé thumbs down mls smiley flower smiley . A tvoja fota a popisy by si zasloužily vydat knižně - budu první zájemce o ne jeden výtisk please smiley .

    Holkám poradím - koukněte se i další návody, které jsou v nabídce u Hanulou vloženého videa. Teď u toho sedím hodinu a zírám eye popping smiley .

     
  • Status:

    Re: Pečivo

    Datum: 10.03.2013 06:10
     

    Hanule , s chutí bych si hned dala mls smiley coffe smiley , moooc se Ti povedly thumbs down . Videa jsou parádní - jen mít tu zručnost eye rolling smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Pečivo

    Datum: 12.03.2013 21:20
     

    Dala bych si ,ale jsem líná je plést. sad smiley

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Pečivo

    Datum: 13.03.2013 08:57
     

    Hanule, houstičky máš parádní a ten chleba na předchozí stránce je taky dokonalý. Jsi dobrá thumbs down mls smiley.

    A já se stydím, já nic už dlouho předlouho a pekarna mi už dokonce ani nestojí na lince, ale našla jsem ji pěkno místo ve skříňce a vyndávám jen dle potřeby na těsta. Chudák. stydlin smiley

     
  • Autor: Juliana
    Status: nováček

    Re: Pečivo

    Datum: 20.03.2013 13:16
     

    co říkáte na ty mražené polotovary jako pečivo?? eye popping smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Pečivo

    Datum: 20.03.2013 18:31
     

    Peefko jsem na tom podobně, ale před týdnem se mi po hodně dlouhé době povedl jeden chlebík,tak si pořád říkám, že bych se k tomu měla vrátit eye rolling smiley

     
  • Autor: JohankaDl
    Status: nováček

    Re: Pečivo

    Datum: 01.07.2013 12:52
     

    Já mám doma nerezový chlebník, jinak fandím i dřevěným, ale víc se mi hodí do designu kuchyně. A dávám tam snad všechnosmiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Povídání o vaření (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.