pátek 19. dubna, 18:35 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Povídání o vaření
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Pečete domácí chléb?

Datum: 16.08.2006 12:04
 

Pečete někdo chleba? Zkoušela jsem bílý a docela se mi povedl, ráda bych zkusila třeba nějaký celozrnný. Máte nějaký zaručený recept?

Díky všem!



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 16
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Pečete domácí chléb?

    Datum: 06.02.2014 11:52
     

    Je venku!! a je výbornej a ani se moc neroztrhal!! byla jsem nakoupit a pak mi přišla mms od manžela, vyndal ho a.... půl chleba pryč grinning smiley snědl ho s máslem a ze solí a že prej je mnohem lepší než kupovanej, tak mám radost a určitě budu pokračovat. Příště tam ten hrnec nechám určitě délé, já fakt ráno chvátala stydlin smiley takže foto až příště winking smiley

    to se to bude tloustnout!hned po příchodu z nákupu jsem si dala taky dva krajíce s máslem mls smiley mls smiley mls smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pečete domácí chléb?

     
     
  • Autor: Romi
    Status:
    www.chlupatarad..

    Re: Pečete domácí chléb?

    Datum: 06.02.2014 11:57
     



    suee napsal(a):

    Je venku!! a je výbornej a ani se moc neroztrhal!! byla jsem nakoupit a pak mi přišla mms od manžela, vyndal ho a.... půl chleba pryč grinning smiley snědl ho s máslem a ze solí a že prej je mnohem lepší než kupovanej, tak mám radost a určitě budu pokračovat. Příště tam ten hrnec nechám určitě délé, já fakt ráno chvátala stydlin smiley takže foto až příště winking smiley

    to se to bude tloustnout!hned po příchodu z nákupu jsem si dala taky dva krajíce s máslem mls smiley mls smiley mls smiley


    proto já to radši ani nezkusím!!! i když mě tu lákáte, chlebíky máte všechny "k sežrání", tak já to nezkusím, sežrala bych ho a ty následky..... stydlin smiley eye rolling smiley

    (jsem zvědavá, jak dlouho to vydržím) grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pečete domácí chléb?

    Datum: 06.02.2014 13:12
     

    Suee, stačí, když dáš hrnec do trouby hned, jak ji zapneš. Když je nahřátá trouba, tak je dost teplý i hrnec.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Pečete domácí chléb?

    Datum: 06.02.2014 20:25
     

    já mísu i vysypávám, mám ráda tu spodní kůrku od mouky mls smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pečete domácí chléb?

    Datum: 07.02.2014 14:00
     

    Že by pro ispiraci ? winking smiley [www.wimp.com]

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Pečete domácí chléb?

    Datum: 07.02.2014 14:26
     

    ty vogo........ eye popping smiley .se mi rozbolely ruce.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pečete domácí chléb?

    Datum: 07.02.2014 14:33
     

    Elenko, to je posilovna! Koukám na to jak na napínavý film. smoking smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Pečete domácí chléb?

    Datum: 09.02.2014 17:12
     
    p2096831.jpg
    Další fotografie:

    Že příslušný kousek popraská, někdy člověk tuší s jistotou už při práci s těstem, je to nejen neoptimální délkou kynutí, ale i tím odfláklejším splácáním a dalšími notorickými již faktory, složením, soudržností a tak dál... Cheche, zas i můj případ, leč byla jsem tak líná a laxní. Každopádně už delší čas koketuji s myšlenkou si na bochník trošku začárat, tak si říkám, konečně začnu. Po upečení jsem kousek sežrala, takže fotku docela celého nemám.

    Se slunečnicí, jak tuhle Věrka. smiling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (09.02.2014 17:14)
     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Pečete domácí chléb?

    Datum: 09.02.2014 17:16
     

    Hanul, to je krása. Potřebovala bych "recept" na tu prasklinu". Nehnětený praskal spolehlivě, ale u kváskového toho nemůžu docílit a vypadá pořád stejně tuctově. Navíc ta prasklina je pochutnáníčko mls smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Pečete domácí chléb?

    Datum: 09.02.2014 17:23
     

    Vidíš, Heli, mě s výjimkou jejich nepopiratelné fotogeničnosti jsou neřízené praskliny spíš na obtíž, protože narušují spořádanou souvislost krajíců. Takže je nabíledni, že mi budou prdat jak na běžícím, že.

    Ale jak říkám, u tohoto mi to bylo jasné apriori, odflákla jsem své (tolikrát beztak bezúspěšné) snažení.

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Pečete domácí chléb?

    Datum: 09.02.2014 17:32
     

    Hanul, mě je ten tvůj prasklý daleko sympatičtější než ty vzorové, bezfatazijní formy, které produkuju já. Vždycky zapomenu naříznout eye rolling smiley . Dnes jsem dělala z větší dávky, abych udělala 2 chlebíky - jeden větší a k tomu malý bochníček pro mladý ke gulášku. Škoda, že nemám oválnou ošatku. Mohla jsem udělat veku a odkrojit kus. Mám jen menší kulatou ošatku a ten malý bochánek jsem nechala kynout v cedníku grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Pečete domácí chléb?

    Datum: 09.02.2014 17:43
     

    Babkoelo, když někdo něco fakt umí, tak je to pohled k nezaplacení thumbs down

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Pečete domácí chléb?

    Datum: 09.02.2014 17:45
     

    Heli, umíš si poradit. smiling smiley thumbs down

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Pečete domácí chléb?

    Datum: 09.02.2014 18:00
     

    Jo, Majčí, nejen ten pohled. Právě ta kombinace - manuální zručnosti, zmáknutých grifů, chlapské síly a dvou zdravých rukou je k nezaplacení. Nezbývá než v dobrém závidět.

    PS. A uznale klanět, samozřejmě, to mi tam chybí.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (09.02.2014 18:12)
     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Pečete domácí chléb?

    Datum: 09.02.2014 21:26
     

    Mě navíc fascinuje vitalita a evidentně dobré rozpoložení hlavního aktéra. On to dělá evidentně s láskou. Jinak by se u té otročiny nemohl takhle usmívat. thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Povídání o vaření (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.