pátek 29. března, 07:55 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Povídání o vaření
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Pečete domácí chléb?

Datum: 16.08.2006 12:04
 

Pečete někdo chleba? Zkoušela jsem bílý a docela se mi povedl, ráda bych zkusila třeba nějaký celozrnný. Máte nějaký zaručený recept?

Díky všem!



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 15
  • Status: expert

    Re: Pečete domácí chléb?

    Datum: 12.03.2015 22:38
     

    Nevelká :-( pokud klasicky topím, abych tu měla těch 20-22°C tak v troubě je tak na dušení, mě to stačí, návštěvy chtějí kůrčičku. Měla bych tu teplotu změřit, ale není to moc. Navíc během zimy se trouby obalují sazemi a teplota klesá :-(, po vymetení je to lepší.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pečete domácí chléb?

     
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Pečete domácí chléb?

    Datum: 12.03.2015 22:55
     

    Díky za info, to víš, já se ke kachlákům nedostanu.

    Jsem si uvědomila, že jsem na nich vařila asi třikrát v životě, ovšem topili majitelé. Jelikož mně je horko již jen ze samotné té činnosti, potím se při ní hrůzou i v minus deseti, pokud mne tedy neobchází zimnice z děsu, čili vím houbeles, jaká je skutečná, řekněme objektivní teplota dále v místnosti.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pečete domácí chléb?

    Datum: 13.03.2015 01:22
     



    Hanulenapsal(a):.

    Ty jsi takový znalec všeho, máš vyzkoušenou produkci Globusu?

    Hanulko, já v Globusu snad ani nikdy nebyla. smoking smiley

    Chlebovou mouku nekupuju, protože tam nepíšou, co to je za mouku, tak se mi zdála podezřelá. Kupuju v makru pětikilová balení žitné a pšeničné celozrnné mouky (jemně mleté). Občas přisypu i jiné mouky - ječnou, pohankovou ap. A kolik stojí, ani netuším, budu se muset příště podívat.

    Syn si nedávno stěžoval, že mu ten můj chleba nechutná, že je takový nakyslý. No kváskový nakyslý holt je, ale já už si na tu chuť zvykla. Kvásek dělám stále ten falešný, tedy s trošičkou droždí, aby se mi rozjel. Dělám vždycky nový, protože cestuju sem a tam a to by s uchováváním byl problém.

     
  • Status:

    Re: Pečete domácí chléb?

    Datum: 13.03.2015 06:10
     

    Děvčata, já peču z žitné mouky "Babiččina volba" půl na půl s bílou hladkou moukou. Kvásek si udržuju svůj již nejméně rok. Chleba v obchodě už jsem nekoupila rok, možná i délě. Přidvám různá semínka. Žitnou mouku kupuju v Globusu za 21 kč. Pekárnu nemám, chleba peču ve formě v normální troubě a troufnu si říct, že nám velmi idobrý chleba. mls smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pečete domácí chléb?

    Datum: 13.03.2015 10:52
     

    Když už tady probíráte mouky, našla jsem tohle [domacipekarny.dama.cz] . Mladej kdysi dovezl chlebovou mouku, pšeničnou i žitnou, přímo z biomlýna, stála tuším kolem 9,- Kč/kg. Je to cca 4 roky. Jájo, nemáš ty někde poblíž nějaký mlýn ? Vím, že většina prodává i přímo u nich a ceny jsou úplně někde jinde než v obchodech a většinou mají i daleko širší výběr. [www.svazmlynucr.cz] - asi tam nebudou malé mlýny.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (13.03.2015 11:04)
     
  • Status:

    Re: Pečete domácí chléb?

    Datum: 13.03.2015 13:23
     

    Babkaelo, čtení o jednotlivých druzích mouk je velice zajímavé. Sice nemám v blízkosti mlýn a nakupovat ve velkém nemůžu, kde bych ta kvanta mouky skladovala. Ale je zajímavé, jak velké jsou rozdíly v cenách v samotném maloobchodě. nono smiley

     
  • Status: expert

    Re: Pečete domácí chléb?

    Datum: 13.03.2015 18:26
     

    Holky mlýn v okolí nemám :-( slkadovat mouku ve větším, mírně větším mám kde, nikdy mi ji nic nenapadlo. Ale u celozrných mouk je problém žluknutí, a musejí být myslím do tří měsíců spotřebované.

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Pečete domácí chléb?

    Datum: 13.03.2015 18:28
     

    tak my máme mlýn za humnama, Palhanec, a je tam mouka opravdu za velice slušnou cenu, pšeničná chlebová a žitná chlebová 1 kg za 9,2

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pečete domácí chléb?

    Datum: 14.03.2015 20:00
     

    Vratím se kousek zpět. Hanullčin dotaz na produkci Globusu sice nebyl adresován na mne, ale .... rohlíky tam kupujeme, slušné obyč i celozrnné, jemné pečivo zřídka, ale také je dobré ... chleba nám nechutná, ale jsou tací, co na něj nedají dopustit ... chuti jsou různé. Občas koupíme v Penny bavorský tmavý, semínkový - je z pekařství Balabán [www.pekarstvibalaban.cz] , klukům a mně moooc chutná, ale každý den bych ho mít nemusela. Jinak pro každodenní použití (chleba se u nás sní docela hodně) kupujeme Věchnovský [www.sedlarovo-pekarstvi.cz] .

     
  • Autor: Luckky2102
    Status: nováček

    Re: Pečete domácí chléb?

    Datum: 25.03.2015 12:09
     

    Ahojky, tak Bavorský chléb od balabánů je snad nejlepší jaký jsem kdy kupovala, už pro něj jezdíme několik let a opravdu kdo je z okolí Brna doporučuji vyzkoušet!! Vozila jsem ho i do školy v HK a holky se jen oblizovali.

    JInak pokud čas dovolí, pečeme i domácí chléb, mám vyzkoušený tento recept: [www.dommo.cz]

    když je chuť a nálada, přidáváme i semínka, osmaženou cibulku, ořechy dokonce jednou proběhla i sušená rajčata. Jde hlavně o to, k jaké příležitosti pečeme.

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Pečete domácí chléb?

    Datum: 27.03.2015 13:46
     

    Ahojte.

    Hanuko a SPIKE - jste borkyně. Vzala jsem jen pár stránek zpátky a viděla fotky vašich exkluzivních chlebíků - véééliké šikulky jste. Já peču kváskový už jen 1x týdně (o víkendu).

    Hanul, viděla jsem tvůj závazek na vánočku .....do roka a do dne........ grinning smiley . Hlavně aby nedopadla jako já, když jsem si dávala závazek, že průběhu loňského roku zkusím koláče nebo buchty a co myslíš....odnes prd a už je tu čtvrtka nového roku. Stydím se stydím.....a to jsem dostala odzdejších dobrých dušiček skvělé recepty smiling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pečete domácí chléb?

    Datum: 01.04.2015 22:22
     
    img_20150401_212341.jpg

    Holky,cim narezavate ten chleba a v jaky mmoment? please smiley mne se to nejak tahlo,a to jsem mela pomouceny ostry nuz. Upeceny chleba je tvrdy jako prase grinning smiley mozna to bude spis zbran,nez snidane stydlin smiley eye rolling smiley

    No nic,zkusila jsem,pripadne mi kolegovi kralici podekuji. winking smiley tongue sticking out smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (01.04.2015 22:24)
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pečete domácí chléb?

    Datum: 01.04.2015 22:31
     

    Já mám na chléb zoubkovaný nůž.

    Máš pěkný bochníček!

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pečete domácí chléb?

    Datum: 01.04.2015 22:40
     

    Ale neni to ono,je blbe vykynuty. Susene kvasnic jsou proste naprd,priste udelam kvasek z drozdi..

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Pečete domácí chléb?

    Datum: 02.04.2015 09:58
     

    Elenko, vůbec mi nedošlo, že jsem mohla zahrnout do dotazu i tebe! No vidíš, tak děkuji. Pokud máš lehce k dispozici přímý nákup kvalitního kvasového chleba, který vám chutná, tak to je logické, že nemáš ambice si občas něco trochu poživatelnějšího upéct, při svém celkovém vytížení.

     

    Pětková Heli, tak ráda tě vidím.

     

    Ivi, něčím ostrým, když nemáš takový nůž, sáhni po klasické žiletce. Pokud ji chceš mít na násadě, pokužij takové to dřevěné míchátko na kafe, jestli máš někde zdroj. podstatné je to těsto nerozpižlat, ale v rámci možností jasný, čistý řez - švih. Prostě NE pohyb pily.

    V optimálním stádiu nakynutí "tak akorát" (haha), bezprostředně před vražením do trouby.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Povídání o vaření (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.