pátek 29. března, 08:40 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Nápoje
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Nápoje
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Pečený čaj

Datum: 21.11.2006 19:30
 
Dostala jsem skleničku čehosi naprosto skvělého jmenuje se to pečený čaj, dávají se dvě lžičky do hrníčku a zalije se vařící vodou a může se přidat rumík podle venkovní teploty zkusila jsem i punč nemělo to vadu :-).
1 litr rybízu
1 litr jiného ovoce podle toho co je jablka,banány,maliny,jahody,borůvky prostě cokoliv
1,2 kg cukru
0,125 l Rumu
1 lžička skořice
5 ks hřebíčku

Vše se smíchá a dá péct na plech do trouby při 180 stupních asi na 30 min až to začne bublat. Horké plníme do skleniček,otočíme dnem vzhůru a necháme vychladnout.
Já vím že je po sezoně rybízu a jiného drobného ovoce , ale ochutnala jsem to až teď a bojím se že to do léta zapomenu :-) znáte to Němec.....

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (02.07.2007 18:47)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 14
  • Autor: slunino
    Status: začátečník

    Re: Pečený čaj

    Datum: 01.08.2013 21:51
     

    Heli, měřím klasicky v kg. Stejně toho nandám na plech víc než dvě kila.

    Anavi, na barvu by byly dobré ty černé jeřabiny. Možná i švestky, když v sušené formě dokáží obarvit směs na marokánky. Jináč neporadím. Příští rok asi budu řešit stejný problém. Mamka chce omladit staré rybízové keře.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pečený čaj

     
     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Pečený čaj

    Datum: 01.08.2013 22:08
     

    Ono to chce asi vychytat. Budu to dělat poprvé, tak jsem se chtěla držet toho receptu.

    Na keříku zbyl přesně 1 litr rybízu (měla jsem si něco myslet grinning smiley ). Zvážila jsem ho a mělo to asi 650 g. Dala jsem ještě 1/4 l angreštu. Dala jsem to do mrazáku. Máme hodné sousedy, kteří nám nabízejí každoročně, abychom si otrhali ostružiny, které ve značné míře prolezly od nich do naší zahrádky, tak přidám do mrazáku něco ostružin. Chtěla bych to doplnit nějakým jablkem, hruškou, zázvorem a limetkou. Až budu mít vše pokopě, pustím se do díla. Nejspíš ale hned jak nasbírám aspoň 1/2 l těch ostružin.

    Jestli to nebude dobrý nono smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley tak to stejně sním, protože by mi to bylo líto vyhodit spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Status: expert

    Re: Pečený čaj

    Datum: 01.08.2013 22:09
     

    Je to skvělý a dobrý i do jogurtu mls smiley

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Pečený čaj

    Datum: 01.08.2013 22:16
     

    Jájo, mě tečou sliny už teď. Určitě budu pokaždý na zahrádce postrkovat ty ostružiny očima k tomu, aby už konečně zčernaly grinning smiley . Zatím do toho mají tedy hodně daleko. Jsou jako brčál.

     
  • Status: expert

    Re: Pečený čaj

    Datum: 01.08.2013 22:22
     

    Pořiď si ostružinomaliny ty už budu mít snědené :-)

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Pečený čaj

    Datum: 01.08.2013 22:36
     

    Jájo a kam asi tak myslíš, že bych je mohla zasadit eye rolling smiley grinning smiley ? Vykácet tůje - to jo, ale nejsou na to lidi smoking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Pečený čaj

    Datum: 01.08.2013 22:45
     

    na plot by se Ti nevešly?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pečený čaj

    Datum: 02.08.2013 08:59
     



    555 napsal(a):

    Zajímalo by mě, jak se odměří na litr nakrájené ovoce. Rybíz - malé kuličky, to je jednoduchý, ale třeba nakrájená jablka nebo nektarinky?

    Helčo, já vážím - mám recept na 2 kg ovoce.

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Pečený čaj

    Datum: 02.08.2013 09:23
     

    Jájo, na plotech je všude obsazeno - habry smiling smiley , tůje sad smiley, psí víno smiling smiley .

    Ivčo, ty neděláš čaj podle receptu v úvodu diskuze- máš jiný?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pečený čaj

    Datum: 02.08.2013 09:32
     

    Vyzkoušela jsem recept od kámošky. Je hodně podobný tomu od jaji, jenom:

     

    méně cukru: pouze 1 kg na 2 kg ovoce

    více rumu winking smiley . na 2 kg ovoce celých 250 ml a ještě potom do každé skleničky navrch jedna kávová lžička rumu navíc! mls smiley

    více hřebíčku: 7 ks (a má se předem namočit a "vymáchat" - nevím proč)

    a na celé množství ovoce 1 lžička kyseliny citronové, to jsem ale nedala, neměla jsem.

     

    Dělala jsem z jablek, švestek, hroznového vína a ostružin, je to krásně tmavé a moooc dobré! thumbs down mls smiley

    **

    Teď mi byla doporučena ještě jiná NOVINKA: přidat tam limetku.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (02.08.2013 09:32)
     
  • Status: expert

    Re: Pečený čaj

    Datum: 02.08.2013 09:45
     

    Limetku taky dávám a nebo zázvor kdo ho má rád, bez toho už to nedělám mls smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Pečený čaj

    Datum: 02.08.2013 13:22
     

    Na podzim jsem přidávala i šípek, pár plodů pro hezký vzhled ve sklínkách, ten se pak vyloženě nejí, pro samé semínko, no dyk víte. Dá se leda ohlodat či pecičky zběsile plivat, ale kdo to má vyjma mě zapotřebí? K té kombinaci jablko, hruška, zázvor se šípek skvěle hodil, protože na těch malvicích není zas až tak moc k vidění. Chuť to výrazně jen těžko ovlivní, ovšem šípek je jednoznačně čajový plod, táákže... coffe smiley

    Pětková Heli, ty nahřívané či vypařované sklínky mají k tomu hygienickému hledisku ještě jeden důvod, a tím je vyrovnání teplot před plněním, abys eliminovala riziko prasknutí studeného skla. Zvenku musí být suché, to je jasné. flower smiley

    Pečený čaj není špatný, pro mne hlavně v tom jogurtu a věřím Ivče, že i na zmrzlině by byl úúúžasný, no nicméně já mít, kurnik, nějaké ovoce, je z něho opět marmeláda. Ty u mne prostě vedou. Marmošky a povidlí, mít z čeho, zavařuji a žeru celý rok.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pečený čaj

    Datum: 02.08.2013 13:26
     

    hanule, my moc zavařeniny nespotřebujeme - jedině na palačinky nebo někdy na rohlík, kluci spíš vyžadují ten pečeňák. mls smiley

     
  • Autor: slunino
    Status: začátečník

    Re: Pečený čaj

    Datum: 02.08.2013 19:06
     

    Hanule, dáváš tam sušené šípky?

    Pečený čaj je vynikající do zakysané smetany. To jsem se od vás inspirovala. Neteř je schopna sníst pečený čaj jen tak. Je to sladké.

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Pečený čaj

    Datum: 02.08.2013 19:43
     

    Sluni, rovnou z keře, je to pro podzimní variantu.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Nápoje (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.