čtvrtek 28. března, 13:36 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Moučníky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Moučníky
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Pečení, vaření bez mouky a cukru? Jde to.

Datum: 18.06.2018 18:40
 

Protože je dnes trend nízkosacharidového stravovaání, ale člověk je koza mlsná, tak prosím vkládejte recepty, které jsou bez bílé mouky, případně bez cukru.

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (10.07.2018 20:19)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234
    Aktuální stránka: 4 z 4
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Pečení, vaření bez mouky a cukru? Jde to.

    Datum: 07.01.2021 18:39
     
    img_20210107_175106.jpg
    Veka



    200 g 45% tvrdého sýra

    1 Palouček (100 g) čerstvý smetanový sýr

    Tvrdý sýr nastrouhat a spolu s paloučkem trochu rozehřát v mikrovlnce. Nesmí ztvrdnout, musí se jen lehce rozpustit.

    Do rozpuštěných sýrů přidat

    200 g mandlové mouky (neměla jsem, tak jsem rozmixovala napůl mandle ve slupce a slunečnici)

    50 g sezamového semínka

    15 g PDP s vinným kamenem

    1 ČL xantanové gumy (kdo nemá, nedá) a 1 ČL soli

    Vypracovat v ruce těsto, má konzistenci jako klasické linecké, drží a nelepí se. Po vypracování vyklepnout

    2 celá vejce

    a znovu rukou zapracovat do těsta, teď už se lepí, ale lépe drží pohromadě. Vyválet šišku. Potřít žloutkem, posypat sezamem a nožem udělat zářezy. Péct na 200 °C 20 minut a poté znovu na 200 °C, ale horkovzduch ještě 10 minut. jsem ji použil. Je super, dala by se použít i na sladko, to dělá ta mandlová mouka.


    Dělala jsem napoprve poloviční dávku, recept jsem půlila.
     
  • Autor: Reklama

    Re: Pečení, vaření bez mouky a cukru? Jde to.

     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pečení, vaření bez mouky a cukru? Jde to.

    Datum: 08.01.2021 13:04
     

    Majko, to vypadá úžasně!

    Já jsem se na tenhle způsob stravování vykašlala, výsledky nebyly skoro žádné a dost mě to otravovalo vařením extra pro sebe. Tebe obdivuji a závidím. winking smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Pečení, vaření bez mouky a cukru? Jde to.

    Datum: 10.01.2021 19:46
     

    Věruš, já to fakt nedržím ortodoxně, jen občas zaexperimentuju a naučila jsem se některým věcem vyhýbat a některé vyhledávat. Třeba rohlíky jsem neměla asi tři roky. Brambory párkrát. Ale už mi jídlo s bramborem vlastně ani nechutná, přijde mi, že jsem po takovém jídle hotová a bez energie. Ale cukroví jsem si neodepřela, jak to mám před sebou, tak neodolám. Objevila jsem naopak věci, na kterých ujíždím. Třeba hráškové pyré nebo celerové hranolky. Pak ještě květáková rýže nebo kaše, to už není taková láska, ale chutná mi to.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pečení, vaření bez mouky a cukru? Jde to.

    Datum: 11.01.2021 10:11
     

    Mám to podobně... zjistila jsem, že mě nebaví nakupovat méně obvyklé suroviny a pořád myslet na to, jestli jich mám doma dostatek. A už vůbec bych se zbláznila, kdybych měla zvlášť vařit sobě a zvlášť pro zbytek rodiny, když jsou skoro rok doma a musím denně vařit.

    Ale i sama za sebe se přiznám, že na sebe neumím být tak přísná, abych dodržovala něco dlouhodobě, spíš si musím celkově nastavit zdravější stravování.

    SPIKE napsal(a):

    Majko, to vypadá úžasně!

    Já jsem se na tenhle způsob stravování vykašlala, výsledky nebyly skoro žádné a dost mě to otravovalo vařením extra pro sebe. Tebe obdivuji a závidím. winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pečení, vaření bez mouky a cukru? Jde to.

    Datum: 11.01.2021 10:21
     

    Máš někde recept na to pyré a hranolky? To bych mohla zkusit. winking smiley Díky. flower smiley

    Majka napsal(a):

    Věruš, já to fakt nedržím ortodoxně, jen občas zaexperimentuju a naučila jsem se některým věcem vyhýbat a některé vyhledávat. Třeba rohlíky jsem neměla asi tři roky. Brambory párkrát. Ale už mi jídlo s bramborem vlastně ani nechutná, přijde mi, že jsem po takovém jídle hotová a bez energie. Ale cukroví jsem si neodepřela, jak to mám před sebou, tak neodolám. Objevila jsem naopak věci, na kterých ujíždím. Třeba hráškové pyré nebo celerové hranolky. Pak ještě květáková rýže nebo kaše, to už není taková láska, ale chutná mi to.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Pečení, vaření bez mouky a cukru? Jde to.

    Datum: 18.01.2021 15:42
     

    Anavi, není nic jednoduššího.

    Hráškové pyré:

    Na troše másla podusíme mražený hrášek, výborné je k němu přidat snítku máty, ale není podmínkou.

    Jakmile je hrášek měkký, což je za pár minut, rozmixuju tyčovým mixérem, naředím podle potřeby mlékem, osolím.

    Zatím jsem nenarazila na nikoho, komu by to nechutnalo.

     

    Celerové hranolky:

    Celer nakrájím na hranolky a krátce povařím v osolené vodě s trochou kurkumy.

    Potom nechám péct na pečícím paapíře osolené a pokapané olejem do zlatova. Trvá to poměrně dlouho a celer se speče. Takže s ním nešetřit.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pečení, vaření bez mouky a cukru? Jde to.

    Datum: 21.01.2021 08:22
     

    Díky... někdy zkusím. winking smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pečení, vaření bez mouky a cukru? Jde to.

    Datum: 21.01.2021 21:31
     

    Majko, díky flower smiley , celerové hranolky určo vyzkouším ... celer můžu v jakékoliv podobě, nechápu proč, ale vše chápat nemusím

     
  • Status: expert

    Re: Pečení, vaření bez mouky a cukru? Jde to.

    Datum: 22.01.2021 09:15
     

    Vidíte celerové hranolky mám ráda, a úplně jsem na ně zapomněla. Já je jen povrchu opekla na pečícím papíře a s pár kapkami oleje, uvnitř byly syrové křupavé. Já celer miluju syrový, dokázala bych sníst celou bulvu jen tak jako jablko:-)

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Pečení, vaření bez mouky a cukru? Jde to.

    Datum: 22.01.2021 09:21
     

    Já mám dojem, že jsem je i malinko posypala grilovacím kořením. Nebo to byla to cizrna? confused smiley teď jste mě zmátly winking smiley

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Moučníky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.