čtvrtek 25. dubna, 06:50 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Moučníky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Moučníky
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: jahody

Pečení je radost

Datum: 08.08.2006 13:31
 

Samožerky

180g hr.mouky, 1 prdopeč, 120g mouč.cukru, 100g tuku, 180g solamylu, 1 vejce, 1 lžíce mléka, vejce na potření

Krém:

250g másla, 200g mouč.cukru, 1 žloutek, 1 lžíce kakaa, 1 lžíce rumu, 4-5 lžic horké vody nebo silné kávy

-vše ušleháme

 

Vypracujeme těsto a necháme je přes noc uležet. Druhý den těsto rozválíme na plát a vykrajujeme kolečka. Urovnáme je na tukem vymazaný plech a potřeme rozšlehaným vejcem. Na polovinu koleček můžeme dát půlku vlašského ořechu. Pečeme opatrně a ještě horké sundáme. Spojíme krémem.

 

 

Tak mne to tedy nešlo vyválet (praskalo mi to), tak jsem udělala váleček a podélně krájela ta kolečka. Rukou jsem je trochu dotvarovala.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 21
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Pečení je radost

    Datum: 16.09.2023 22:12
     

    Vypadá to moc dobře, forma je krásná. thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pečení je radost

     
     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Pečení je radost

    Datum: 16.09.2023 22:15
     

    Regino, ten talíř/tác nemá chybu. Jája mi kdysi radila vymazat formu sádlem a funguje líp než máslo. Mám takovou blbou ale krásnou formu na bábovku. A už jsem dlouho nedělala.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pečení je radost

    Datum: 16.09.2023 22:41
     

    Mančo, tyhle hruškové jsou u nás víc než jedlé, mají je bšichni rádi .. ale letos mají smůlu, hrrušky nejsou.

    Regino, zadařilo se ... krásná forma .. čokoládou bys jen pokazila. A jak píšeš, hlídání, aby se nižší vrstva nepřipálila je skutečně "vopruz" (řekli by moji kluci). Bylo by škoda jen vánočního pečení .. dají se vymyslet i slané věci, které u vás jsou mls smiley .

    A Jájina rada vymazávání podobných forem sádlem je věky odzkoušená ... nikdy nedělám jinak. Ani dortovou ne.

    U nás byla jen rychlovka, ono zas tak rychlovka není, ale oproti štrůdlu vypadá ... těsto - jabko - těsto .. na plech.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (16.09.2023 22:43)
     
  • Status: expert

    Re: Pečení je radost

    Datum: 17.09.2023 08:27
     

    Díky za pochvalu. Za tenhle výkon grinning smiley si ji zasloužím eye rolling smiley Sádlo jsem nevěděla a vysypává se nebo ne.?

    Manco, tak ten je z Aukra. Jak chodí Kordulka po bazarech, tady je totálně vybráno, tak já si občas zadražím na Aukru. Tenhle vyšel asi 150Kč. Překvapilo mě, že se o něj nikdo moc nebral. Tenkrát se dražil ještě s jedním stejným ale menším. Tam byla docela tlačenice. Možná to bylo tou velikostí.Občas tam koukám i po knihách.

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Pečení je radost

    Datum: 17.09.2023 09:52
     

    Regi,povedl se,s tím vymazáváním sádlem souhlasím,taky mám vyzkoušeno.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pečení je radost

    Datum: 17.09.2023 19:19
     

    Regi, koukala jsem na tu formu ve stánku, kdes to koupila. Naštěstí mám malý byt a málo úložných prostor, tak jsem odolala a nekoupila (nekoupila jsem vůbec nic, jen burčák :-D ).

     

    Formy vymazávám jedině sádlem, je tam jistota, že to je opravdu jen tuk.

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Pečení je radost

    Datum: 17.09.2023 21:32
     

    Ještě mě napadlo - mamka dělávala vaječnou tlačenku. Tak něco takového by do kapříka taky šlo. Může být i zelený, když se dolů nakrájí zelené okurky. Muselo by se vyložit potravinovou fólií asi, nebo krájet přímo v tom něčím plastovým. Tam se ocásek nepřipeče.

     
  • Status: expert

    Re: Pečení je radost

    Datum: 17.09.2023 22:08
     

    Spike, máš malý byt ale hlavně rozum a nenecháš se zblbnout k takový nepředloženosti. grinning smiley Ale já už se znám, prostě takhle vznikají tradice. grinning smiley grinning smiley

    Manco, to je dobrý nápad, tlačenku asi ne ale spíš sulc a ten se u nás na svátky dělá.Ten mě ještě nenapadl. Naštěstí se ta forma aspoň vejde do myčky.Asi by stylovější byla forma čuníka pro štěstí ale to ani nebudu zmiňovat, abych za chvíli neměla sbírku.Já, která v zásadě peču z leknutí. eye rolling smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pečení je radost

    Datum: 18.09.2023 08:05
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pečení je radost

    Datum: 20.09.2023 08:21
     

    ono to je nastrouhané v těstu, které je díky tomu vláčné, cítit to skutečně vůbec není... asi jako špenátový dort, tam já ten špenát taky necítím

    jaja99 napsal(a):

    Anavi na slano dám cuketu jakkoliv, ale na sladko bych ji tedy nemusela, to mi přijde fakt náhražka.

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Pečení je radost

    Datum: 29.09.2023 13:00
     
    img_20230928_175536.jpg
    Další fotografie:

    Včera jsme si žrali, tak dnes jen polívka. No ale mám tam jablka na štrůdl.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pečení je radost

    Datum: 30.09.2023 18:47
     
    384787212_289660090497226_47021737527188605_n.jpg

    Dnes jsem pekla karásky.

     
  • Status: expert

    Re: Pečení je radost

    Datum: 30.09.2023 19:26
     
    img_20230930_193408.jpg

    Ty karásky já včra 81 dvojctihodných koláčů. To jsou jediné co zbyly doma a já to nejím.

    Ten škaredý vzadu je s meruňkovou marmeládou, docela zdrhala smoking smiley

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil jaja99 (30.09.2023 19:52)
     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Pečení je radost

    Datum: 30.09.2023 19:31
     
    p1050569.jpg
    Další fotografie:

    Já dnes dostala chuť na borůvkový koláče. Byly i rybízový a ostružinový. Pro mě lepší než maso. mls smiley

     
  • Status: expert

    Re: Pečení je radost

    Datum: 30.09.2023 19:53
     

    Gabi všechny koláče světa za jednoho buřta bych dala:-)

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Moučníky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.