čtvrtek 28. března, 15:04 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Moučníky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Moučníky
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: bábovka

Bábovka stokrát jinak

Datum: 09.05.2007 07:51
 

Olejová bábovka

3 žloutky

18 dkg cukru krupice

deci oleje

vanilkový cukr

citronová kůra

deci vlažného mléka

18 dkg polohrubé mouky

1/2 prášku do pečiva

 

Uděláme sníh z bílků. Žloutky třeme s cukrem, přidáváme po troškách olej, pak vlažné mléko, mouku a sníh.

Pečeme docela dlouho, vyndávám až ve chvíli, kdy se ten vršek skoro připaluje, aby byla opravdu uvnitř hotová, jinak spadne sad smiley.

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 20
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Bábovka stokrát jinak - Ořechová

    Datum: 09.05.2007 13:00
     

    [www.week.cz]

    Přihodím jen odkaz na ořechovou smiling smiley , ta tu nesmí chybět.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (09.05.2007 13:12)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Bábovka stokrát jinak - Ořechová

     
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Bábovka stokrát jinak - Pomerančová

    Datum: 09.05.2007 13:11
     

    A ještě jednu krásnou, dosud neozkoušenou, tedy zatím z ryze estetických důvodů winking smiley

    Pomerančová bábovka

    Pomerančová bábovka
    Ingredience
    225 g cukru, 2 pomeranče, pomerančová kůra, 5 vajec, 350 g mouky, 2 lžičky kypřícího prášku do pečiva, 50 g škrobové moučky, moučkový cukr, 125 ml pomerančového juice, 3 lžíce citrónové šťávy, vanilkový cukr


    Měkké máslo smícháme s vanilkovým cukrem,nastrouhanou pomerančovou kůrou a rozmačkanými, slupky a pecek zbavenými pomeranči. Přidáme vejce a cukr a mícháme, dokud se cukr nerozpustí. Vmícháme mouku, škrobovou moučku a umícháme těsto. Formu na bábovku vymažeme máslem a vysypeme moukou nebo strouhankou. Bábovku pečeme při 200°C asi 50-60 minut. Necháme vychladnout a vyklopíme na připravený talíř nebo podnos. Bábovku můžeme ozdobit polevou z moučkového cukru, pomerančové šťávy a citrónové šťávy. Moučník podáváme nakonec posypaný moučkovým cukrem.

    Royalmenu.cz

    odkaz:

    [www.royalmenu.cz]
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (09.05.2007 13:17)
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Bábovka stokrát jinak - Olejová všude potkávaná :)

    Datum: 09.05.2007 13:51
     

    Olejová bábovka

    250 g hrubé mouky, 200 g cukru krystal, 100 g oleje, 100 g vlažné vody, 4 vejce, 1/2 prášku do pečiva

    Žloutky utřeme s cukrem, přidáme olej, vodu, smícháme s moukou a kypřícím práškem a s ušlehaným sněhem. Formu vymazat tukem a vysypat hrubou moukou.

    Pečeme 40 min nejdříve na mírné teplotě, až vyběhne, přidáme (ale jen málo!!).

    ___________________________________________________________________

    Údaje o pečení jsou staré, převést na vlastní troubu smiling smiley.

    alternativy:

    * Dno poklást ořechy. Zalít polovinou těsta, druhou polovinu (příp. méně) možno obarvit kakaem.


    * Přisypat trochu kokosu (cca 2 - 3 polévkové lžíce), je z toho celkem svěží chuť, aniž by bylo extra znát, že je to právě kokos. (Asi by šla ubrat mouka, ale já osobně to nedělám.)

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Bábovka stokrát jinak - zdobný prvek - mramorování

    Datum: 09.05.2007 13:56
     
    U většiny lehkých těst klesá kakaem obarvená část těsta ke dnu formy, pro hezčí a zajímavější výsledek na řezu doporučuji zanořit vidličku a trošku s ní ve formě zarejdit, "povytahnout" kakaové těsto do světlého. Výsledkem je pěkný mramorový efekt anebo aspoň překvapení grinning smiley.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bábovka stokrát jinak - rychlovka od Otázky

    Datum: 03.08.2007 08:25
     

    Hanule, já tohle provádím špejlí, tou vidličkou to možná bude mít lepší efekt, když má víc nožiček smiling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bábovka stokrát jinak

    Datum: 03.08.2007 08:41
     

    odkaz na zdejší ořechové bábovky:

    [www.week.cz]

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bábovka stokrát jinak-Otázčina jednoduchá hrnková

    Datum: 03.08.2007 08:52
     

    Otázčina olejová hrnková 

     

    2 hr.polohr.mouky

    1 hr.cukru

    1 prdopeč

    3 vejce

    1 hrenk mléka

    1/2 hrnku oleje

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Bábovka stokrát jinak-Otázčina jednoduchá hrnková

    Datum: 03.08.2007 11:16
     
    Ivi, ty jsi pokladthumbs down . Ještě dodávám, že se samozřejmě nechá dělat mramorovaná, a když část mlíka (i dost podstatnou část) nahradíte rumem, tak nemá chybu. A když dáte slabý 1 /1/2 hrnek mouky a 1 hrnek mletých ořechů tak máte tu vyhlášenou ořechovku.smiling smiley
     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Bábovka stokrát jinak-Otázčina jednoduchá hrnková

    Datum: 03.08.2007 11:57
     
    Olejovou hrnkovou znaly už ale naše praprababičky, to není žádnej vynález z Pupíkova.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bábovka stokrát jinak

    Datum: 04.08.2007 10:08
     
    Kash, já se prabáby nedožila, tak jsem vděčná Otázce, že mě takto obohatila.
     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Bábovka stokrát jinak

    Datum: 04.08.2007 10:34
     
    Já taky ne. Ono to stačí číst, Anavi.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bábovka stokrát jinak

    Datum: 08.08.2007 12:41
     

    To by chtělo napéct na sraz, abychom vyzkoušeli, která je nejlepší smiling smiley

    [www.raduzyrecepty.estranky.cz]

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Bábovka stokrát jinak

    Datum: 21.10.2007 22:52
     

    V rámci hledání ztraceného bábovkového fóra jsem narazila na Bábovku Margot, přihazuji odkaz do zápisníku, nevyzkoušeno.

    [recepty.labuznik.com]

     

    Post scriptum. Pochybuji, že se tu někdo pouštěl do té pomerančové smiling smiley, tak jen upozorňuji, že v receptu chybí údaj o množství tuku a druhu mouky, bohužel. Osobně už jsem ji jednou testovala, chystám se ještě reprízovat, abych se ustálila na nějaké zidealizované hodnotě všech přísad, ale jen tak se k tomu nedokopu, zaprvé lenost, zadruhé.. z čirého masochismu jsem si počítala kalorickou hodnotu experimentálního exempláře, činila necelých 28 tisíc kilových joulů, ehm, vzhledem k tomu, jak rychle jsem ji zlikvidovala, si ale mohu vyhazovat z kopýtka tak maximálně jednou ročně! grinning smiley grinning smiley (Pak to zbytek roku hubnu zpátky totiž grinning smiley).

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bábovka stokrát jinak

    Datum: 22.10.2007 08:14
     
    jako bys nás znala: pomerančovku jsem fakt zatím nezkoušela winking smiley
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Moučníky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.