pátek 29. března, 09:09 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Psi
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: moniiik
Status: začátečník

Hlídání na prázdniny

Datum: 21.05.2013 10:42
 

Ahojte, chtěla bych se poptat a zjistit víc informací o různých hlídacích agentůr nebo spíš o školkách na letní prázdniny. Pomůžete mi někdo smiling smiley a nejvíc by to vyhovovala v Praze nebo v okolí please smiley

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: klarin
    Status: začátečník

    Re: Hlídání na prázdniny

    Datum: 24.05.2013 14:35
     

    ja znam jen ´šeberáček´ moje teta tam dava svyho syna tak si je zkus najit na netu a koukni na ne..myslim ze se ti to bude libit maji tam zajimavy programi smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Hlídání na prázdniny

     
     
  • Autor: moniiik
    Status: začátečník

    Re: Hlídání na prázdniny

    Datum: 25.05.2013 21:27
     

    už jsem na ně koukala a celkem mě zaujali, hlavně asi ta BIO strava z toho mám asi největší radost, i ta angličtina je celkem dobrá, já bohužel anglicky neumím tak třeba bych se mohla učit zároveň s prckem aspoň nám to bude oběm k něčemu grinning smiley ale ještě to promyslím a děkuju moc za typ winking smiley

     
  • Autor: petrzvole
    Status: nováček

    Re: Hlídání na prázdniny

    Datum: 23.07.2013 15:54
     

    Moniko, my do šeberáčka taky dáváme syna na hlídání, někdy dokonce když je potřeba i navečer. Máme to naštěstí jen 15 min autem od domu. Já sice nejsem zastánce bio stravy, ale žena je do toho blázen. Mě vyhovuje, že je o prcka dobře postaráno. Babičky máme méně tolerantní, tady se dá domluvit skoro na všem.

     
  • Autor: petkapetka
    Status: nováček

    Re: Hlídání na prázdniny

    Datum: 19.08.2013 18:04
     

    kolem je hromada nabídek na různé tábory třeba winking smiley každopádně (teď už asi něco máte sehnaný) pro příště, internet je veeelikej, je tu všude hromada typů. Good luck smiling smiley

     
  • Autor: ursula
    Status: nováček

    Re: Hlídání na prázdniny

    Datum: 22.08.2013 19:30
     

    tak bud v Pze nebo v okoli ne? Pokud jsi z Phy tak mi prijde zbytecny hledat neco v okoli, moc by jsi zajizdela ne?

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.