čtvrtek 28. března, 19:39 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Krása a kosmetika
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Danysek
Status:
Klikni pro filtrování

Péče o pleť

Datum: 29.07.2012 00:10
 

Všechny vás zdravím smiling smiley ,chtěla jsem se zeptat,co vy používáte na péči o pleť a celkově o celou pokožku těla.Já mám ráda kosmetiku AVON kterou střídám s ORIFLAME a teď budu zkoušet i novou kosmetiku TianDe.Co také miluji je obyčejná,LEVNÁ kosmetika od značky Balea,kterou zakoupíte v každé drogerii DM,před třemi dny jsem si od Balei koupila měsíčkovou vazelínu,protože jsem na ni četla dobré hodnocení na internetu,že parádně změkčuje pokožku a má naprosto všestranné využití ( jako balzám na rty,na obličej,suché a popraskané paty,...)..dokonce jsem se dočetla,že má hřejivý účinek,zvláště když nanesete na chodidla,a mohu to opravdu potvrdit.Tak mám další skvělou věc za pár korun v mé sbírce thumbs down

Jinak na pokožku vždy používám nějaký hydratační krém,celkem jedno jaký,nijak netrpím na přecitlivělou,nebo suchou pokožku.

Co se obličeje týče,tam to střídám...2x týdně si dávám krémovou pleťovou masku (momentálně mandlovou ),1x týdne slupovací masku (doteď jsem použivala s výtažky z jantaru od Balei,teď chci vyzkoušet od TianDe s aloe vera).Po každé takové kůře,at se jedná o pleť. masky,nebo sem tam nějaký ten peeling vždy na noc nanesu na obličej krém,který mi pak pleť ještě více zjemní- momentálně mám od ORIFLAME.. (jsem s ním naprosto spokojena,krásně voní a hezky mi zjemní pleť) smiling smiley 

Napište své zkušenosti,jak vy si pečujete o pokožku,jaké produkty používáte,atd.Také by mohla tahle diskuze sloužit jako poradna pro ty,co hledají dobré zkušenosti s určitými produkty od všech možných značek winking smiley Těším se na vaše příspěvky flower smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 6 z 7
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Péče o pleť

    Datum: 11.02.2017 14:39
     

    ale já mám taky í a é vedle sebe spinning smiley sticking its tongue out grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Péče o pleť

     
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Péče o pleť

    Datum: 11.02.2017 14:46
     

    TAKy mám í a é vedle sebe,ale tomu,že TAK ukliknul nevěřím smoking smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Péče o pleť

    Datum: 11.02.2017 16:16
     

    taky to tak mám í a é vedle sebe

     
  • Status: expert

    Re: Péče o pleť

    Datum: 11.02.2017 16:49
     

    Já taky grinning smiley. Ale mám už tak ošoupané, že často píšu zpaměti. Ale je zvláštní, že se mi povedou různé úklepy ale na tohle štěstí nemám.Taku, zvláštní náhoda. grinning smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Péče o pleť

    Datum: 11.02.2017 18:26
     



    Evca napsal(a):

    TAKy mám í a é vedle sebe,ale tomu,že TAK ukliknul nevěřím smoking smiley

    A proooč ? Vždyť je to jen o kousíček vedle smiling smiley . I když stačí o kousíček vedle a jsem v ......

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Péče o pleť

    Datum: 11.02.2017 20:29
     

    .... TAK se uklidníme, detaily až po večerce winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Péče o pleť

    Datum: 11.02.2017 21:16
     

    ....za chvíli to bude grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Péče o pleť

    Datum: 11.02.2017 21:30
     

    TAKy čekám grinning smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Péče o pleť

    Datum: 11.02.2017 23:14
     

    Tak, umýt pěkně mýdlem a namazat třeba niveou ať je p-če o pleť dokonalá a šup, šup do hajan.

    Teď jsem si všimnul, že mi nefungují dvě klávesy ( mám na mysli í a é ). Tak raději nebudu dále nic psát, abych nenapsal nějakou p....... .

     
  • Autor: moniiik
    Status: začátečník

    Re: Péče o pleť

    Datum: 03.11.2017 11:38
     

    A co plet s akne, je neco co vam vazne pomohlo? sad smiley((

     
  • Autor: Terouneek
    Status: nováček

    Re: Péče o pleť

    Datum: 14.11.2017 10:09
     

    Zalezi co vse si na akne uz vyzkousela? Chce to nekdy sahnout po lepsi kosmetice, ta pak pomuze

     
  • Autor: eveli
    Status: začátečník

    Re: Péče o pleť

    Datum: 15.11.2017 20:40
     

    Ohledně péče o pleť jsme toho zkusila hodně, až na doporučení kosmetičky jsem zkusila kosmetiku sothys. Jsem maximálně spokojená.

     
  • Autor: Beataa
    Status: začátečník

    Re: Péče o pleť

    Datum: 21.11.2017 16:26
     

    Myslis jako ze i něco prirodniho? Nejakou prirodni kosmetiku?

     
  • Autor: eveli
    Status: začátečník

    Re: Péče o pleť

    Datum: 26.11.2017 17:34
     

    Kosmetička ke které docházím s ní pracuje už několik let, tak jsem dala na její doporučení. Projděte si jejich sránky [www.sothys.cz].

     
  • Autor: helusi
    Status: začátečník

    Re: Péče o pleť

    Datum: 27.11.2017 19:35
     

    Asi to bude dobrá kosmetika. Mě trochu odrazuje cena. No uvidím.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Krása a kosmetika (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.