čtvrtek 28. března, 19:53 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Krása a kosmetika
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Danysek
Status:
Klikni pro filtrování

Péče o pleť

Datum: 29.07.2012 00:10
 

Všechny vás zdravím smiling smiley ,chtěla jsem se zeptat,co vy používáte na péči o pleť a celkově o celou pokožku těla.Já mám ráda kosmetiku AVON kterou střídám s ORIFLAME a teď budu zkoušet i novou kosmetiku TianDe.Co také miluji je obyčejná,LEVNÁ kosmetika od značky Balea,kterou zakoupíte v každé drogerii DM,před třemi dny jsem si od Balei koupila měsíčkovou vazelínu,protože jsem na ni četla dobré hodnocení na internetu,že parádně změkčuje pokožku a má naprosto všestranné využití ( jako balzám na rty,na obličej,suché a popraskané paty,...)..dokonce jsem se dočetla,že má hřejivý účinek,zvláště když nanesete na chodidla,a mohu to opravdu potvrdit.Tak mám další skvělou věc za pár korun v mé sbírce thumbs down

Jinak na pokožku vždy používám nějaký hydratační krém,celkem jedno jaký,nijak netrpím na přecitlivělou,nebo suchou pokožku.

Co se obličeje týče,tam to střídám...2x týdně si dávám krémovou pleťovou masku (momentálně mandlovou ),1x týdne slupovací masku (doteď jsem použivala s výtažky z jantaru od Balei,teď chci vyzkoušet od TianDe s aloe vera).Po každé takové kůře,at se jedná o pleť. masky,nebo sem tam nějaký ten peeling vždy na noc nanesu na obličej krém,který mi pak pleť ještě více zjemní- momentálně mám od ORIFLAME.. (jsem s ním naprosto spokojena,krásně voní a hezky mi zjemní pleť) smiling smiley 

Napište své zkušenosti,jak vy si pečujete o pokožku,jaké produkty používáte,atd.Také by mohla tahle diskuze sloužit jako poradna pro ty,co hledají dobré zkušenosti s určitými produkty od všech možných značek winking smiley Těším se na vaše příspěvky flower smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 5 z 7
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Péče o pleť

    Datum: 09.09.2016 23:34
     

    Věrko, thumbs down grinning smiley

    jsou chvíle, kdy velebím své lentilky pod kobercem, s ksichtem bohužel nic nenadělám eye rolling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Péče o pleť

     
     
  • Autor: katyna
    Status: nováček

    Re: Péče o pleť

    Datum: 10.02.2017 11:07
     

    Holky, moje pokožka je hodně citlivá a teď v té zimě uplně suchá,kamoška používá krémy od biodermy,tak jsem to taky zkusila a vypadá to celkem dobře,objednala jsem to na notinu,kde mají dobré ceny i nabídku.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Péče o pleť

    Datum: 10.02.2017 22:09
     

    Také přidám radu, jak pečovat o pleť. Moje píče o pleť spočívá v tom, že ji umyji mýdlem a následně namažu niveou. Když mi byly tři roky, tak jsem dokonce jednu vylízal - modrou niveu a nic mi po ní nebylo. Také se občas oholím.

    Tak snad v příspěvku není reklama, až na tu vylízanou niveu.

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Péče o pleť

    Datum: 10.02.2017 22:25
     

    Taku grinning smiley thumbs down a určitě máš tvářičku jako dětskou prdýlku grinning smiley Pak že to chlapi nemají jednodušší tongue sticking out smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Péče o pleť

    Datum: 10.02.2017 22:42
     

    ... jak dětskou prdýlku ano, ale na bradě mi vyrazil beďar. Někdo tomu také říká ZPZ = znaménko pohlavní zdrženlivosti, nebo-li výmrdle.

    smiling smiley

     
  • Autor: Klaraaa
    Status: nováček

    Re: Péče o pleť

    Datum: 10.02.2017 23:01
     

    Zkoušela jste některá přírodní kosmetiku zahir? Dostala jsem na ni doporučení, tak se ptám, než zainvestuju. Mám hodně suchou až ekzematickou peť a tyto oleje by snad něměli dráždit, protože jsou naprosto čisté, bez chemie. Tak asi do toho půjdu...

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Péče o pleť

    Datum: 10.02.2017 23:47
     



    Klaraaa napsal(a):

    .................. Tak asi do toho půjdu...

    ..................... TAK běž, ahoj !

     
  • Status: expert

    Re: Péče o pleť

    Datum: 11.02.2017 00:45
     

    grinning smiley. Taku, beďary jsou také časté v pubertě. Někteří chlapi z ní nevyjdou až do smrti. winking smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Péče o pleť

    Datum: 11.02.2017 10:44
     

    taku boduješ....rozesmál si mě grinning smiley grinning smiley grinning smiley thumbs down .....ta čeština je krásná řeč grinning smiley

    tak63 napsal(a):

    . Moje píče o pleť spočívá v tom, že ji umyji mýdlem a následně namažu niveou. Když mi byly tři roky, tak jsem dokonce jednu vylízal - modrou niveu a nic mi po ní nebylo. Také se občas oholím.

    Tak snad v příspěvku není reklama, až na tu vylízanou niveu.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil iriska (11.02.2017 10:45)
     
  • Autor: yaga
    Status:

    Re: Péče o pleť

    Datum: 11.02.2017 11:26
     

    Já mám čelo mastný,že s ním můžu plechy vymazávat...Nějaká objevná kosmetika po níž vyschnu? grinning smiley tongue sticking out smiley

     
  • Status: expert

    Re: Péče o pleť

    Datum: 11.02.2017 13:21
     

    Častější pečení. Bude i úspora. winking smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Péče o pleť

    Datum: 11.02.2017 13:40
     



    iriska napsal(a):

    taku boduješ....rozesmál si mě grinning smiley grinning smiley grinning smiley thumbs down .....ta čeština je krásná řeč grinning smiley

    tak63 napsal(a):

    . Moje píče o pleť spočívá v tom, že ji umyji mýdlem a následně namažu niveou. Když mi byly tři roky, tak jsem dokonce jednu vylízal - modrou niveu a nic mi po ní nebylo. Také se občas oholím.

    Tak snad v příspěvku není reklama, až na tu vylízanou niveu.

    Irisko, jsem v tom nevinne. Na klavesnici jsou í a é těsně vedle sebe. winking smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Péče o pleť

    Datum: 11.02.2017 13:42
     

    nono smiley nono smiley nono smileyTaku

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Péče o pleť

    Datum: 11.02.2017 13:50
     

    Taku,nečekáš,doufám,že ti tady někdo bude věřit,že se uklep grinning smiley grinning smiley .Ale pobavilo mě to neskutečně thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Péče o pleť

    Datum: 11.02.2017 14:22
     

    Taku, koukla jsem na klávesnici. grinning smileyAsi máš nějakou jinou.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Krása a kosmetika (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.